» »

ORTO dance avdicija

ORTO dance avdicija

BigOneee ::

Orto dance za orto minija!

Punca je posnela sledeč filmček in se bori za svojega minija, nastop v videospotu in potovanje na Kreto!
Ker bi zmaga res pripomogla k njeni bodoči karieri in večji prepoznavnosti, bi prosil če lahko glasujete za njo :)
Ker ženska ga res muva!;-) S tem ko glasujete, si lahko prislužite tudi marsikatero nagrado ;)
Več preberite na: www.orto.si/ortoDance.cp2



EVO povezavo do glasovanja ;)

http://www.orto.si/avdicija2/ples_podne...

potrebno je kliknit samo: ODDAJ SVOJ GLAS! =)

hvala lepa za vse glasove!

 pa še Slika ;-)

pa še Slika ;-)

ZdravkoČolič ::

Delaj svojo reklamo drugje.

BigOneee ::

ne silim nikogar. naj klikne pač tisti ko ma 3sekunde cajta ;-)

bom pa hvalažen za vsak glas! zato prosim ne zbrisat teme!

hvala lepa =)

ZdravkoČolič ::

Men se zdi, da se prijavlaš po forumih samo, da forsiraš ta link. Ljudje naj glasujejo za tistga/tisto, ki si res zasluž zmagat, ne pa za tistga k mu rata nejveč linkov okol prlept.

BigOneee ::

da se uvrsti naprej more biti vsaj 15-ta. to glasovanje poteka tudi na internetu in preko sms-ov. Potem pa ko izberejo 15 finalistov dalje odloča žirija ;-) od tam dalje pa mislim da je vse pošteno! tudi preko interneta se da goljufat. Nikjer ne piše na kak način se Lahko in na kak način se ne sme oglaševat ;-)

Good Guy ::

vsi tjle muviji so bedasti ;) ne morem verjet kako se lahko tok neumn folk posname, ko bi vsaj plesat znal.. jao jao
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ciklamen ::

Saj ni težko kliknit na Oddaj svoj glas, sem to storil in le glej, da bo zmagala :)
- End of the Post ->

bluefish ::

Saj ni težko kliknit na Oddaj svoj glas
Zakaj bi, če nekomu video ni všeč.

Ciklamen ::

Joj, je treba komplicirat?
- End of the Post ->

bluefish ::

Žal ja.

LuGi ::

Od kdaj pa folk na slo-tech ne komplicira.. doh.. :|

Ciklamen ::

True LuGi..

Če vam ni všeč, pa pač ne komentirajte, preprosto?
- End of the Post ->

bluefish ::

Če vam ni všeč, pa pač ne komentirajte, preprosto?
Pa veš, da so teme z večjim število odgovorov bolj ogledane kot pa druge? Pravzaprav ti delamo dodatno reklamo :).

Ciklamen ::

Meni reklamo? Meni pač ne.

Mah, nima smisla..
- End of the Post ->

;-) ::

Punca je posnela sledeč filmček in se bori za svojega minija, nastop v videospotu in potovanje na Kreto!
Ker bi zmaga res pripomogla k njeni bodoči karieri in večji prepoznavnosti, bi prosil če lahko glasujete za njo :)
Ker ženska ga res muva!;-) S tem ko glasujete, si lahko prislužite tudi marsikatero nagrado ;)


Na žalost sem iz istega kraja kot tale punčka. To ni punca ne ženska kot praviš ampak...punčka še. Sicer nevem a ni starostne omejitve in nevem kaj bi ona z minijem ko pa jo še čaka kar par krepkih let do izpita. Drugače pa dobra roba se sama hvali. lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

PaX_MaN ::

Pizdomater, največ glasov ima (trenutno) neko ponavljajoče brcanje/skakanje/vrtenje naokoli, ravno tolikšno, da model ne telebne. Oboh!
Upam, da se prijavi Nika Kljun in jim vsem pojebe mater!

bluefish ::

sem si ene par teh posnetkov ogledal in je v ogromni večini le neko naključno brcanje in vrtenje brez upoštevanja ritma skladb in stila.

Adrijan0 ::

Glej GBC, usaj nek pokaže človek.

BigOneee ::

bi rad vas vido kak bi tako kareografijo zaplesali!!! prvo probajte pol pa se mente! :S

Adrijan0 ::

BigOneee, prvo pogelj ostale potem govori.

Glede na to kar je uni zgoraj napisu, a ti rabiš auto? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

C_maniak ::

a zdej če ta trenutek ne more vozit avta, pa sploh ne sme tekmovat? ga bo pač prodala/dala v uporabo/šparala do izpita. njen problem. sicer so pa še druge nagrade, če se ne motim.

PaX_Man, gre za posebno zvrst plesa, če lahko tako rečem, melbourne shuffle in če misliš, da je tako enostavno, izvoli in se posnemi. ampak ne devaj gor, ker ti garantiram, da ne bo niti podobno zgledalo. se mi pa zdi da Klemzy bolj obvlada od tega, ki je trenutno na prvem mestu.

BigOneee ::

sej se negre tolko za nagrade, važno je najbol da sodeluješ! pa neglede na to če dobiš nagrado ali ne. če pa je ži tak dobra pri glasovih, zakaj pa se nebi potrudili pa obdržali to mesto ;-)

hja tebi se tisti ples zdi bolši in bol zanimiv NEMOREŠ pa govorit da Lara slabo pleše!
sam se postavi v to vlogo pa zapleši kaj podobnega!

hvala C_maniak, vsaj en ko ve kak je to..

Matev ::

video je čisto sfaljeno posnet

oseba je čist majhna

vidimo pa vso okolico

PaX_MaN ::

PaX_Man, gre za posebno zvrst plesa, če lahko tako rečem, melbourne shuffle in če misliš, da je tako enostavno, izvoli in se posnemi. ampak ne devaj gor, ker ti garantiram, da ne bo niti podobno zgledalo.

Nisem rekel, da je lahko. Napisal sem, da se jebeno ponavlja in da meni jebeno zgleda kot naokoli lutajoča kura, ki so jo ravnokar obglavili. Meni kot ocenjevalcu je ravno to pomembno - da me s svojimi gibi plesalec navduši, ne pa da venomer gleda v tla in preverja, če ni mogoče en korak naprej preveč spolzko. Ali se model po koncu komada od izčrpanosti komaj drži pokonci, je nepomemben fakt; navsezadnje je težko tudi biti pri miru za dve minuti. :D

tx-z ::

Kvaliteta zvoka je 1A :D
tx-z

C_maniak ::

Nisem rekel, da je lahko. Napisal sem, da se jebeno ponavlja in da meni jebeno zgleda kot naokoli lutajoča kura, ki so jo ravnokar obglavili. Meni kot ocenjevalcu je ravno to pomembno - da me s svojimi gibi plesalec navduši, ne pa da venomer gleda v tla in preverja, če ni mogoče en korak naprej preveč spolzko. Ali se model po koncu komada od izčrpanosti komaj drži pokonci, je nepomemben fakt; navsezadnje je težko tudi biti pri miru za dve minuti. :D

pač ne glasuj za njega, če te ne navduši. ne pa govorit, da je nesposoben zato, ker še nisi videl tega ali pa ti ni všeč tak način plesa.

PaX_MaN ::

Kje sem pa napisal, da je nesposoben? Pisal sem o, khm, no, "plesu", ki je bil (tisti dan) največkrat glasovan:
Pizdomater, največ glasov ima (trenutno) neko ponavljajoče brcanje/skakanje/vrtenje naokoli, ravno tolikšno, da model ne telebne. Oboh!

in ne o samem EMO izvajalcu.
Ker je naslov teme "ORTO dance avdicija" in ker je bila na prvi strani podana prošnja, naj glasujemo, sem šel gledat tudi konkurenčno miganje; a veš, da vidim, kakšnemu ne/štoru hoče, da oddam svoj glas. Ob ogledu tu linkanega filmčka sem si rekel, okej, ni slabo, ampak dejmo pogledat še favorita, da ne bom krivice delal. Naprej pa že veš, kakšni so bili občutki.

Aja, pa enkrat sem to že videl, ironično, ko je nekdo začel s tem spemat ravno po S-T, in, ugani kaj - tudi takrat so na mestu hopsali, a tistikrat po ledeni cesti.

mihec87 ::

Tukaj še največ vidiš pri kakšnem melbourne shuffle. Vse ostalo je po večini random razmetavanje z odkritim želodčnim delom

C_maniak ::

v tistem, da samo brca ipd. preden telebne. mogoče sem te pa samo narobe razumel.
hotel sem samo povedat, da je melo njegovo skakanje večji smisel kot si verjetno predvideval. taki so pač gibi v tem plesu, kakorkoli čuden že pač zgleda in so bolj zapleteni in hitri kot zgledajo, da izpade gladko vse skupaj. sej ne da bi ta ful obvladal, ampak meni zanjo bit nekateri zanimivi, ko se navidez brez korakov premikajo sem pa tja. samo to. drugače pa tudi sam ne vidim smisla, da bi celo noč na hardcore (v smislu zvrsti muske) partiju, kjer mislim da se je to razvilo, tako plesal. že zarad muske, kondicije in vizualnega efekta. ampak to sem jaz, pa ti, pa še kdo drug. ene pa veseli.
pač se razvijajo novi plesi (če je to ples, da ni samo "gib") in naj uživajo v njem tisti katerim paše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ples je to?

Oddelek: Sedem umetnosti
132883 (1414) leo876
»

Slovenija ima talent 2010 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30850000 (29922) shadeX
»

Izidor - nagrada za spletno odličnost

Oddelek: Izdelava spletišč
232034 (1317) hruske
»

Slo-Techovi Hardware Oskarji 2000

Oddelek: Novice / Obvestila
111795 (1795) noogy2noogy

Več podobnih tem