» »

Word in Excel datotek se odpirajo več kot eno minuto

Word in Excel datotek se odpirajo več kot eno minuto

Robert ::

Imam težave z odpiranjem word in excel datotek. Datoteke so majhne in imam težave pri odpiranju direktno in ne preko programov Excel in Word. Če datoteke odpiram preko programa (Word ali Excel) ni težav in se odpirajo hipoma. Drugače uporabljam Windows XP Pro SLO SP3 in Office 2003. Oba programa sta licenčna. Zadevo nisem mogel rešiti niti preko MS pomoči, kjer so se sicer zelo trudili vendar brezuspešno. Vse ostale datoteke (npr.PDF) se odpirajo brez problema. Poskusil sem tudi s tem, da sem onemogočil antivirusni program Bitdefender Internet Security 2009 za datoteke s končnicami xls in doc. Žal brezuspešno. Prav tako sem kot izjeme dal celoten program MS Office in mapo v kateri imam xls in doc datoteke - tudi to žal neuspešno. Na internetu sem našel neke variante z izklopom DDE in vpisom "%1" v mapo MOŽNOSTI MAPE in REGEDIT pa mi sedaj odpre samo program Excel vsebino datoteke pa ne. Slednje še nisem probal z Word datotekami a se bojim, da bo efekt isti. Prosil bi če se je kdo ukvarjal in morebiti rešil problem, da mi svetuje kako odpraviti težavo.

Mr.B ::

Pobrišeš vse mapirane pogone, pobrišeš ves hitory od Office, pobišeš še temp, pobrišeš še history, da ti pod raziskovalcem ne pokaže ničesar kaj je bilo mapirano ali karkoli kazalo na mrežo..... Klikni in odpri word, ne word dokument, samo word, preveri da ni nobenega dokumenta pod recent...
Pojdi na add-in, in odstrani odkljukaj vse add-in-e. Reboot računalnika.
Odpri word, odpri word dokument, sedaj direktno klikni na word dokument, če ni bolje, Ustvari novega uporabnika, preveri če je bolje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Robert ::

Hvala za odgovor, predno pa se lotim tega bi povprašal kje se kaj nahaja od navedenega, glede na to, da imam slovenski Office 2003: add-in, recent, temp, history.

amigo_no1 ::

Uninstall&reinstall Offica ?

Robert ::

Sem poskusil tudi to - neuspešno.

DamirK ::

Sem imel podobne težave, kriv pa je bil nameščen HP tiskalnik(gonilniki).

Robert ::

Imam tiskalnik Epson Stylus Photo R300 - malo starejši model - kaj narediti z gonilniki, če so gonilniki razlog?

Mr.B ::

Default printer daš nekaj kar je recimo cutpdf, ali karkoli internega...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

noraguta ::

lahko probaš , če imaš slučajno offline filetne ,
v registri dodaš
pod \HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\NetCache
ključ
FormatDatabase=1

ravno tako v registriyu preveri za mapirane drajve
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

BiPi ::

zbriši datoteko normal.dot.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word mi izpiše tekst v kodah

Oddelek: Pomoč in nasveti
131409 (905) konspirator
»

Znane cene in izdaje Office 2010

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
487882 (6434) JayKay
»

Izšel Open Office Org 3.0 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
17524021 (15559) BlueRunner
»

MS Word

Oddelek: Programska oprema
71557 (1422) acerAspire
»

Office XP-podokno opravil - kam je izginil seznam nedavno odprtih datotek?!

Oddelek: Programska oprema
292535 (2284) bili_39

Več podobnih tem