» »

3DMARK 2001SE build330

3DMARK 2001SE build330

««
19 / 25
»»

kuglvinkl ::

Hja, ne vem kolk bi doibl, če bi spustil clock. Se mi pa ne da. :D
Your focus determines your reallity

TribesMan ::

No da še tle napišem rezltate testov na antarktiki.

R8500 je šel do 340/340MHz
Procesor je šel do 2630MHz @ 228MHz FSB

Dobil sem 12910 3DMarkov, kar je trenutno okoli 10. mesta na lestvici... nej slabu sam bi lahko blu bulši! Škoda ker nisem testiral z hitrejšimi Catalysti 3.1, ker sem mel 3.9 gor. Bo že... ob naslednjem testiranju zagotovo pridem čez 13k točk.

Še compare do 12910 3DMArkov!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

DjTonic ::

Uu super zdaj me že ful matra ko nimam novega compa, 2500+ sem prodal in zdaj sem na Pentium 3 mašini. Za vse dobre svvari je pač treba počakat in s tem se tolažim. Temp so prave ja :D

TribesMan ::

Ma prow ponoč je še boljše... jest sem testiral ob 6h popoldne. Takrat je blo -5°C zdej je že -15°C To bi sigurno prineslo še kak MHz povsod. Sam bi mi pa sigurno prrsti stran padli. >:D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

TribesMan: nimas tok dolgih kablov?? :D :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

Ma nimam DVI podaljška :D. LOL, pa brez zajebancije. Tipkovnico mam itaq predelani in ma 5m dolg kabel, za miš imam podaljšek, edin monitor je problem, ker nimam DVI podaljška... mam en VGA extension kabl sam bi mogu tastar monitor potegnt izpod police... Se mi ne da je pretežk. Me pa vsebolj matra da bi si zmontiral Radiator na zunanjo stran, čez steno pa dve lukne za vodo... Eh pobožne želje.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Oblivion ::

Moj najnovejsi prispevek 14532

morphling1 ::

Catch me if you can 17783 točk :D Danes sicer ni bilo pretirano mrzlo, tako da upam da je vsaj še toliko rezerve da presežem teh 18k in potem dokončno upokojim GF4ko (seveda dokler me nekdo ne prehiti)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Superca morphling!

LOL @ Name: morphling1 **Slo-Tech 3D Team** www.slo-tech.com
persona civitas ;>

morphling1 ::

Let me be the first, to bench for s-t 3d team :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DjTonic ::

8-O Težka bo za podret skoraj nemogoče. Bo treba res enkrat stopit vredi na mraz ker tole 370/710 je res prehudo za air. Koliko si mel Vgpu/mem

morphling1 ::

2.1 ter 4.1 V, maksimum, ki sem ga dosegel lani pa je 375/725, škoda da nimam kake pametne 128 MB tako imenovane turbo 4200 kartice, ker se še dosti bolj navijajo predvsem s spominom in se da doseči tudi 800 MHz. To je po mojem občutku velik razlog da ni rezultat še dosti boljši.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DjTonic ::

Če bo kdo za Leadtekovo Geforce 4 Ti 4200 128MB (A280 LE TDH MyVivo) našel kak dober voltmod naj kr pove. Na netu nisem našel nič pametnega oz je bilo za druge revizije. Mam takšno. Pa ma čisto drugo postavitev pa še neke druge regulatorje ma.


Moja


Prava za modd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

MrX ::

15,5k 8-)

Tic ::

persona civitas ;>

_spirit_ ::

Fantki... js bom vrgu rač skozi okno... ;( >:D Že miljonkrat sem zagnal 3dmark 2001 se, zdaj ko ste začeli malo bolj resno pisat rezultate pa mi ga noče ;( Napiše:

... 3dmark 2001 se needs Directx 8.1 and proper drivers installed in order to run.

Install Microsoft Directx 8.1 and try again...

Pa ravno zdaj?! ;( Ima kdo kakšno idejo kaj da naredim? Sem inštaliral ponovno Directx 9,0b, potem še 8.1 in za konec še enkrat Forceware... pa nič ne pomaga :'(

Moonman ::

DjTonic ::

Ja spirit rabiš patch, ki nadgradi 3DMark 2001Se na Build 330 in nato omogoča novi DX9 ter Agp 8x.

_spirit_ ::

Sem naredil in stestiral. Hvala obema, rezultati so gor ;) Ko me kdo prehiti gremo naprej :D Je še dovolj zaloge ;)

-neo- ::

Evo ga moj najnoveji test- zracno hlajenje z titniumko 4200
ponosnih 16101 z mojo kistro
V torek pride vodno pa bomo vidli kaj bo naprej
Athlon 2000+@2000Mhz
Abit NF 7 Nforce 2 ultra 400
256 mb ram 333 Mhz
Asus ti 4200 250/250@350/647>:D >:D

DjTonic ::

Jao mam zajeban čip, ki regulira Vmem in Vgpu na moji GF4-ki. Ma kdo kak nasvet kak zadevo zmodat?


DjTonic ::

Neverjetno bi lahko rekli>:D. Sem mislil, da 31k+ ne bomo videli pred novim letom ampak sem se motil. OPPAINTER je namreč po tem, ko se mu je macci neznansko pribljižal in dobil 30811 3DMarkov potrudil in svoj sistem navil še bolj8-O. FX-a 51 tako zdaj goni na 3071Mhz. Prvi score nad 31k je bil 31,201, kar je zelo veliko in že skoraj neverjetno:D. Malo kasneje pa je score še povečal in dobil 31353 3DMarkov, kar je bil končni score. OPP je imel v game testu Nature 200 FSB povprečje8-O. Me zanima, če ima slučajno macci v rezervi še kakšen backup in koliko še ima "lufta" na P4 EE. Nekaj se je menil tudi, da bo na raddya spustil 2,27 Vgpu8-O. Bo še te dva dni zelo hot, če bo hotel OPPAINTER-ja premagat. 31353 3DMarkov ;)

Tilen ::

brez besed...

Tilen ::

DjTonic najbrz si mislil 200 FPS ane :)

DjTonic ::

DjTonic najbrz si mislil 200 FPS ane :)

LoL, ups sem se zmoto:D 200 FPS sem mislo ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Moonman ::

WOOW!!!

Koliko bi pa prišel pri nas tak hardware, ki ga oppainter in macci uporabljata?
Da začnem varčevati. >:D :D

lp

Dr_M ::

veze pri intelu/amdju in ksno zelo dobri primerki oz odklenjeni p4. pa se mnogo denarja in se vec znanja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DjTonic ::

Moonman OPPAINTERJEV CPU&Plata okrog 300k, maccijev CPU&Plata okrog 350k. Skratka mnogo preveč, kje je še vse ostalo. Me zanima kje OPP dela, da ma toliko keša ali pa je novembra za 40-letnico dobil FX51:D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

AtaStrumf ::

Če pogledaš cene takega hardware-a pri nas in v ZDA pol smo mi bogataši in ne razni OPPAINTERJI in macciji. Če pa vzameš v račun še naše pa njihove plače, pol mam pa jaz tako mašino, kot da bi si v ZDA kupil FX-a 51, Radeona 9800XT itd. Sploh ne rabiš bit tak bogataš v ZDA da si privoščiš vse to, pri nas je pa seveda druga zgodba.

morphling1 ::

Itak, če si tam normalno zaposlen človek, nakup takih zadevic ne predstavlja večjih težavic za rač. navdušence. Oppanter je že malo starejši in ima firmo, ki se ukvarja z barvanjem :) v tem primeru je to še manjši problemček. Macci je malo mlajši, dela pa v Finski oc trgovini http://www.akiba.fi/ mogoče je celo kaj več kot samo zaposlen, kakor koli že, tudi njemu ni problem, dobiti ves mogoč hardwer. Pač sta ultimativna extremista, ki se ne ustavljata ob ničemer, ko podirata meje hardwera in njihov dober standard jima to lepo omogoča :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

GUFY ::

Še moj najnovejši dosežek link

morphling1 ::

Pa še mrzlo ni bilo :) Z višjim FSBjem in CPUjem, gre kot za šalo čez 20k
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

GUFY ::

To je rezultat narejn v sobi pri 23 stopinjah, seveda pa so bili venti na max.
Vem da imam še veliko rezerve. >:D >:D >:D .

Moonman ::

Se pravi, da bo treba iti za nekaj let v USA, :| (in dobiti pošteno službo:D )
Oppainter & Macci- here I come>:D

lp

DjTonic ::

Saj macci ni iz USA :\ . Drugače pa prosimo, da nam captaincascade naredi hladilni sistem takšnega kot ima eric aka OPPAINTER :D>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

GUFY ::

Moj prvi rezultat če 20000 3D Markov. :D :D :D

Pa še link

S tem, da imam še tezerve v temperaturi, saj je bil test narejen v sobi brez kakšnih extremno nizkih temperatur. Se že veselim naslednjega mraza. >:D >:D >:D .

DjTonic ::

Super benchmark GUFY8-O. Za geforce fx 5900 20k ni mala šala si na drugem mestu med amd-ji in to grafo. Zgleda, da si bom mogel tudi jaz nekaj konkretnejšega nabavit>:D

tx-z ::

a kdo ve zakaj mam tok mal točk? 10291

Athlon XP 2500+ @ 2.00GHz(266)
2*256MB dualddr266
Sapphire R9600 256MB 420/460
tx-z

OwcA ::

Nizek FSB (in posledično pomnilniška prepustnost). Slabo potweakan sistem.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

the_unborn ::

14106

XP1700+ @ 2300 MHz (200x11,5)
Epox 8RDA+ (v2.2)
Twinmos 512MB PC2700
GF4 Ti4200 @ 310/620 (stock)

vse je maksimalno navito, bolj ne gre, ram timingi zategnjeni, se da se kje kaj stweakat?:)

boštjan ::

naloži riva tuner in se malo igračkaj

BoLhCa ::

nikoli ne reci, da bolj ne gre....:)

the_unborn ::

hehe, to je res, grafiko bi lahko se zrihtral samo bom zdej prodal in ne mislim delat kaksnih modov gor, procesor bolj ne gre, tudi ce dam 2.2v gor, ram pa tudi ne gre visje:)

OwcA ::

20002
P4 2400@3370 MHz
Asus FX5900nu@480/890

Vse zračno hlajeno (celo z originalnimi hladilniki) pri sobni temperaturi.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

DjTonic ::

Owca, kaj to maš novega FX-a? :)

OwcA ::

Ja :).
Je bil že čas za zamejnavo Gf2 MX. :D
Otroška radovednost - gonilo napredka.

GUFY ::

Sam tele ASUS-i se pa slabo navijajo, men je šou Leadtek na 521/925 brez volt modov in z original hladilnikom za 3D mark brez problema.

OwcA ::

Ne trdim, da je to kar imam trenutno največ kar gre. Bom jutri snel hladilnik, po potrebi zbrusil in dodal termalno pasto.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

GUFY ::

OwcA: Jaz pravim za mojo karto BREZ kakršnihkoli posegov.>:D

AtaStrumf ::

Sorry za mal off topic vprašanje, samo tukaj ste glavni strokovnjaki za 3D Mark 2001SE pa me zanima kolk bi moral dobit z Radeonom 9800Pro na 430/360 (default je 380/340) Bartonu 2500+@3200+ na ABIT Nforce II Ultra AN7 plati z 512 MB DC RAM-a? Pa ker ste tuki sami navijalci sigurno veste tudi če je navitje za 9800Pro OK, al bi se moral bolj navijat? Meni se zdi GPU kar v redu, samo MEM bi pa lahko šel več.
««
19 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech 3D Team: 3D Mark 2003 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Navijanje
32991542 (43480) Shark-357
»

Slo-Tech 3D Team: 3D Mark 2001se (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Navijanje
40070967 (24147) Shark-357
»

Opty 148 + X800GTO^2@16PP

Oddelek: Navijanje
292166 (1638) Moonman
»

Premalo pik?

Oddelek: Navijanje
91450 (1288) [_MW_]
»

Flešanje gf4 420??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
633740 (2997) Keki

Več podobnih tem