» »

Vaše mnenje

Vaše mnenje

skladisce ::

Prosim vas, če pokomentirate stran: www.zastonj.co.cc, uporabnost, oblika, teme, skratka karkoli, hvala za mnenja.

Gost ::

Bo, kar zanimivo, sicer ne vem, če je vse legalno, kar objavljaš gor. Pa oglase odstrani, ker zelo motijo pri brskanju.

bluefish ::

Bi se dalo precej narediti. Ampak najprej se loti umika oglasov na nekaterih mestih. Vsekakor niso potrebni pri vsakem vnosu.
Namen strani pa je ravno zaradi oglaševanja očitno znan - naj ti ne bo prioriteta služenje denarja.

skladisce ::

Vajino mnenje upoštevano.

Hardstyle ::

Stran se mi zdi nepregledna. Med bloki naredi nek border ali kaj, da se bo videlo, kje se en konča oz. drug začne, ker zdaj nevem ali se naročam na bugs bunnya al na tušmobil tam ko maš RSS feed. Sem si začel DL mp3je, naredi da se povezave odpre v novem oknu, ker sedaj ne morem brskati po strani saj čakam 30sekund, da bom začel DL.
Prevajalnik oz. zastavice premakni nekam na vrh, ponavadi je najboljše, če je pod iskanjem.

skladisce ::

Stran se mi zdi nepregledna. Med bloki naredi nek border ali kaj, da se bo videlo, kje se en konča oz. drug začne, ker zdaj nevem ali se naročam na bugs bunnya al na tušmobil tam ko maš RSS feed. Sem si začel DL mp3je, naredi da se povezave odpre v novem oknu, ker sedaj ne morem brskati po strani saj čakam 30sekund, da bom začel DL.
Prevajalnik oz. zastavice premakni nekam na vrh, ponavadi je najboljše, če je pod iskanjem.


drugi in tretji predlog upoštavan, hvala.

HardFu ::

suhoparen dizajn, stran nima jasnega sporocila cemu je namenjena, vse izgleda nametano, nobenega reda
http://codeable.io


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425446 (13102) Vanich
»

kako spreminjati IP

Oddelek: Pomoč in nasveti
7737 (550) hojnikb
»

Superman vs. Batman (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
894696 (3266) bender rodri
»

"Zakaj Linux ni primeren za namizje?" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
706197 (6197) Stalin
»

najbl bedna risanka, ki ste jo kadarkol gledal

Oddelek: Sedem umetnosti
333841 (3325) Avenger

Več podobnih tem