» »

American army

American army

1
2
»

Hux ::

aja btw. Updejtaj spil na 1.6 ce ces vec serverov.

km- ::

Najbolse igrat na non offical serverjih z malo pinga nasploh pa je najbolsa mapa pipeline :)
jst mam nick kayamm tko da ce kdo vidi.. msg :)

thats maybe youre way buts not the army way! ;>

Poletnik ::

Ok, thanx... ka pa te tocke kej pomenjo, mislim vplivajo na količino zdravja recimo, natanšnost pušk itd... ker mam filing da morm jst druge strelat celo večnost da podležejo oni pa mene takoj... pa ne z snajperko. Tock mam pa skos 10 pa ce pobijem full folka al pa ne... S cim se to spremeni... Dej povejte se kej ker špil je zakon...

Poletnik ::

A se da s kakim softwarom in mikrofonom uspostavit voice komunikacijo z drugimi igralci?

km- ::

honor.. na zacetku mas 10 tock.. visa se ti pa tako.. npr je roundow 7
in pac ko koncas vseh 7 roundow in ce mas 1000+ puntow dobis 1 honor point :) dokaj zajebana stvar:)

vander ::

Snemi originalno verzijo 1.6 s strani www.aabarracks.com.prenos je zelo hiter in brezplačen-drugače moraš plačati 2$.Dokler igraš še trening igraj na uradnih strežnikih,da se uspešno upravljen trenig shrani.Če delaš traparije ali streljaš svoje te vržejo v ječo,kasneje pa te odklopjo z vseh strežnikov.

HardFu ::

da se igrat tudi s komunikacijo prek mikrofona, vendar za to potrebujete program Roger Wilco, zasede zelo malo placa in bandwitha, tako da se splača. Igra pa je free in tam kjer vam piše Unavailable pomeni, da še niste opravili zahtev za tisti nivo
http://codeable.io

Hux ::

Ja ta patch je naredo samo iz ze kr dobrega zastojnskega spila odlicen spil. Zaj letijo metki skozi vrata ter druge stvari kot b v real life, se odbijajo od povrsin ce vstrelis pod kotom ter cist so odpravili LAG in warp najmanj za 60-70% je hitrejse zaj. Zaj celo trofim na dolge dolzine >:D . Plus dodali so nekaj funkcij za nastavitve in spil dela tudi hitreje in zgleda lepse kot prej. To mi deli sem ze 14 Honor lol

Klemenn ::

Alo folk..neki me zanima..v kolkem času ste dobli pass..ko ste se na americas army registrirali?

/me čaka že par dni.registriral že ene parkrat..z 2 različnima mejlima :\

hopla79 ::

Fantje kaki honor imate???

Se lahko zmenimo za rundo igranja!!!!!!

Airskull ::

No dejmo kakšno skupi zašpilat.
BTW honor mam pa 38 trenutno.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

hopla79 ::

Fant nick povej da te lahko na trackerju najdem!!!

Airskull ::

+The_Monk+
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Americas army (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1367003 (3911) GoldRakun
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775899 (3650) Lama
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215087 (8748) Tilen
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574471 (3233) Pyr0Beast
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511627 (8418) BigFoot

Več podobnih tem