» »

Michael Jackson mrtev?

Michael Jackson mrtev?

1
2
»

opeter ::

Zame ena najboljših arkadnih akcij na arkadnih mašinah (pa tudi SEGA Genesis/MegaDrive, čeprav igri nista isti):





To igro sem zelo rad špilal v bližnji gostilni (ko so še meli avtomate). Na srečo sem pred nekaj leti našel ROM in sedaj veselo igram v MAME-ju.



Ne vem, kako se embeda Youtube video.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

gruntfürmich ::

Ce je bil kazensko preganjan, potem ni izvensodnih poravnav... :>
Ce pa je bila tozba zgolj civilna, pa to _lahko_ pomeni, da si je nekdo vse skupaj namislil.
Imam prav?

nwm:|
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dronyx ::

mislim da je bil kralj popa. slava mu. čeprav je pa treba v eni sapi povedat da je imel malo preveč rad otroke:)) tega pač ne smemo zamolčati.

Na sodišču mu krivde niso dokazali in je bil oproščen. Je pa meni Jackson prej deloval kot večni otrok, ki boleha za gerontofobijo (strah pred staranjem). Kot takšen se je verjetno dobro počutil v družbi otrok, pa ne verjamem da v tem smislu, kot je mišljen zgoraj.

Je bil pa Jackson seveda kontroverzna "celebrity", na katerega so neprestano prežali tako mediji (kar ni najbolje prenašal), kot verjetno še kdo, ki ga je hotel izkoristiti.

Sedaj bo končno imel mir, mladina pa lahko vsaj za dan ali dva uživa v njegovih skladbah, ob katerih je odraščala naša generacija (video spoti so se takrat šele prebijali na TV zaslone.

Za kralja popa se pa je mislim da imenoval kar sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mamaplata ::

Glasba moje mladosti . Vsak komad , ki ga je naredil je bil hit . Spomnim se tudi igre Moonwalker katero smo špilali v bližnjem minicasinu .

R.I.P Majkl

nuclear ::

Za kralja popa ga je prva poimenovala Elizabeth Taylor. Noben se ne poimenuje sam...

Pa tale cel topik je ena bruharija, kar slabo mi je postalo, ko sem prebiral poste Ciklamena in podobnih smeškotov. Ko vidim, da folk piše neki na blef, bi najraje bruhu.

"Je hotel postati bel". Pa kaj si ti totalno ret**diran, da ne znaš ODIDET na wikipedio ali na katerokoli drugo stran, in poiskati vzrok njegove kožne preobrazbe, ne pa poslušat seljačine oz. ustno izročilo seljačin, ki verjamejo vse kar mediji omenijo?

Torej povzetek za vselej: Michael Jackson je imel kožno bolezen vitiligo, ki botruje izgubi pigmenta kože. Torej, Michael Jackson se ni dal pobelit, in se ne sramuje svoje rase, ampak je izgubil pigment kože zaradi izjemno redke bolezni vitiligo.

Če koga bolj podrobno zanima o bolezni, please, please feel free to use Google.com. Hvala.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

-Arči- ::

Sploh ne vem kaj je folk je videl v tem tipu. Meni mi Njegova muzika ni nikoli bila všeč že od časa šole. Najbolj naživce mi je šlo ko se je nonstop nekaj pretvarjal. Na koncertih se je delal da je nevem kaj na koncu pa je bil nič drugega kot en navaden slabič. Še to pove da se je sramoval da je bil črnc da o pedofiliji sploh ne govorim. In ja prav je imel ko je pel komad BAD...

mojsterleo ::

v tipu je folk videl pac marsikaj, ceprav osebno menim, da so ga ti skandali in montirani procesi psihicno in financno povsem unicili. sicer pa vsak ve povedat, da so sodisca eno hudo sranje, pa ce si jackson ali pa janezek.

o njegovi muziki pa ni dvoma. zelo enostavna, a polna stila in energije. se spomnim ko sem bil pred casom v enem diskacu. ko se je zarolal billy jean, so vsi navalili na plesni oder...

ce je kralj popa ali ne, to tezko recem. vsekakor pa je njegov opus fantasticen, ogromno kvalitetnih komadov in prakticno nobenega sodra.

me je pa zelo skrbelo kako bo z napovedano turnejo, saj je jasno da je bil clovek takole na pogled zivi mrlic, ni mi bilo jasno, kje bo dobil energijo za kar 50 koncertov...

In memoriam ~

nuclear ::

Še to pove da se je sramoval da je bil črnc da o pedofiliji sploh ne govorim.


Pa eni ste res nesposobni. Človek je prav prisiljen žalit. ŽALIT d*****, r****** in podobne ljudi kot so Arčki. Mater en post nazaj napišem vse, a vsejen znova in znova se s svojim afnanjem delajo neumne.. Folk prav hoče verjet, da je Jackson bil pedofil, in da se je sramoval svoje rase. O me prav zanima, kak boste vi v življenju preživel s tako "gromozansko" možgansko vsebino.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

PaX_MaN ::

Gr8est evah?
Če bi bil, pol bi že Murko plesal munwok.
Pa ga ne.
Furthermore, tudi ostali ga ne.

nuclear ::

http://vizita.si/clanek/bolezni/michael...

tu si lahko preberete članek, meni se ne ljubi več razlagati neizobraženim ljudem.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

AmokRun ::

To zdaj daješ linke na iste medije, ki so stalno trdili, da si je sam spremenil barvo kože.
Ne vrjamem nič.>:D

JayKay ::

bodisi je šlo za bolezen, bodisi je šlo za kemično odstranitev melanina/pigmenta.
Ni pomembno, vsaj ne če gledaš na MJ kot glasbeno ikono. Na nekoga, ki je naredil moonwalk popularen (ni si ga izmislil), na nekoga ki je imel fantastičen vizualni koncept, na nekoga, čigar glasba je bila, ne samo dobra, temveč tudi brezčasna (z lahkoto se da vse njegove pesmi poslušat danes in je jih bo dalo čez 20 let). Noben genij ni popoln, oz vsak genij ima vsaj eno veliko pomanjkljivost. MJ jih je imel več, ampak kot glasbenik je naredil zelo dosti stvari prav.
Ja in sem MJ fan. Ne njega kot persone, pač pa njegove glasbe. Pika.

nuclear ::

To zdaj daješ linke na iste medije, ki so stalno trdili, da si je sam spremenil barvo kože.
Ne vrjamem nič.>:D


Kako naj še pomagam teb in ostalim osebam, kot to da prvo sam razložim stvar, potem pa si vi še vedno po svoje razlagate. Tisti članek, ki sem ga nalimal, samo bolj podrobno razloži moje trditve. Če pa ne verjameš temu, te sploh ne silim, samo ne govori stvari okoli o katerih nimaš pojma.

Dau sem link, do strani ker se mi ne ljubi razlagat eno in isto če sami seb trdite bedarije.
Seveda so trdili, da si je sam spremenil barvo kože, sej je še nesposobna novinarka na 24ur POP IN-u predvčeri rekla, da si je želel postati belec(mislim kira bedna, kot da nima na internetu wikipedie in ostalih virov, da ugotovi pravi razlog(Vitiligo)).

Ampak če preiščeš internet, kjer lahko vidiš Michaela Jacksona v zgodnji fazi bolezni, kjer je imel bele lise po vratu, po rokah itd, lahko vidiš. Ampak kot opažam ste tu same osebe, ki sploh ne vete kaj govorite, na pamet kritizirate človeka, ki ni naredil nič narobe, ampak verjamete neumnim medijem. Ampak kot pravim niso vsi mediji isti. Velik pa jih je samo "kaching" željnih in te ubijejo. Js bi za vsako laž zaprl vsakega izmed novinarjev, ker to so javne žalitve.

Dj lepo te prosim, a ti bi si dau spremenit barvo kože, če te pozna cel svet? Prosim razloži mi kaj bi s tem dosegel?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Mipe ::

Lažje boš prepričal vernega kristjana, da svet ni nastal pred 6000 leti.

Poldi112 ::

>Pa kaj si ti totalno ret**diran, da ne znaš ODIDET na wikipedio

Nas lahko ti naučiš kako odidet na wikipedio? Ki, mimogrede, ni ravno zanesljiv vir informacij. To je vidno tudi v tem primeru, kjer je očitno, da se je dal pobeliti, fani strica Jacksona pa veselo editirajo njegov vnos in pišejo da je bil kao bolan.

Ne boš nas potegnil za nos.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nuclear ::

Dj mi razloži prosim, zakaj bi se on dal pobeliti, glede na to da je bil svetovno znan? Kaj bi s tem dosegel?

Potlej si ti predstavljaš, da si je Michael Jackson mislil: "Aha, grem se pobeliti, sj morda pa noben ne bo opazil, da nisem več črn, ye" ? Morda to?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Alencica ::

Spet hinavščina. Mass media ga je nataknil kot vola na raženj, se privoščljivo muzal ko mu je šlo slabo, senzacionalistično pokrival sojenje iz 2003 in še kaj bi se našlo.

Zdej je pa vse "žalno" pa "spoštljivo" etc etc. Bruh.

barelyLegal ::

A se zdi še komu neverjetno smešno, kako v igri rešuje male otroke :))))
Error

nuclear ::







Članek o tem reporterju:
http://www.usatoday.com/life/television...

Več se mi pa res ne da, verjemite v kar hočete.
Še enkrat pa dodajam: "Kakšna je logika, da bi se dal pobeliti? Je morda mislil, da noben ne bo opazil, in se spominjal, da je bil črnec?" gz masterminds.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

alexa-lol ::

ej gledu sm videospot thriller...ful hud :D

BigWhale ::

Še enkrat pa dodajam: "Kakšna je logika, da bi se dal pobeliti? Je morda mislil, da noben ne bo opazil, in se spominjal, da je bil črnec?" gz masterminds.


Kaksna je pa logika, da si nekdo na hrbet tetovira zmaja? Al pa okrog roke bodeco zico? Does it matter?

Jest sicer nima namena nikogar branit, ker mi dol visi a je bil Jackson bel, crn al pa zelen.

Kar se mene tice bi se lahko barval na kodrlajsasto z roza pikcami.

Pol se pa tle eni mastermindi delajo pametne. Se je pac postrihal na belo, kaj je pa pri tem mislil je pa bil njegov problem. big effin deal.

nuclear ::

BigWhale če nimaš pojma, kaj sploh govoriš, prosim ne govorit nič. kkthxbai
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

BigWhale ::

Potolcen z argumenti! Pol pa u jok pa na drevo in nikol vec dol.

mojsterleo ::

a kdo ve kdaj bo sploh javni pogreb?

Vajenc ::

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

SanAndreas ::

nuclear -> Obstaja tudi tisto za dodajanje novih temnih pigmentov, če si ga tudi MJ privošči, ampak ga ni. Morda mu ne pomaga :|
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

Brane2 ::

A ni bilo ob štrihanju na belo rečeno, da to nosi znatno nevarnost kožnega raka ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

SanAndreas ::

nuclear -> Kaj pa, če so mu dali kemično pobeljanje, da je potem počasi začel spreminjati v belega človeka?
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

BigWhale ::

Ne, resno. Kaj ima njegovo barvanje koze veze z njegovo smrtjo in tem kar je naredil na glasbeni sceni?

Mipe ::

Vse. Ker je to Jacko, se mora vsako najmanjšo podrobnost izpostavit. Taka je ta pop kultura. Naslednjič: se je bril tam doli ali ne?

Edit: Ha, vedel sem, da bodo še naprej kopali po Jackotu: Bal se je spolnosti

Dobri stari rumeni tisk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Domina ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Domina ()

LordTado ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Mahdi ::

Ok, jaz imam eno vprašanje. A mogoče kdo pozna naslov pesmi, pri kateri se ene zebre pojavljajo v videospotu?
Mislim, da se dogaja v neki puščavi.

Pa mislim, da se Michael Jackson v refrenu dere "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa". Nekaj takega :D

kopriwa ::

Black or White mogoče, tam ma neko afrika temo. Dere se pa itak skos ;).

JayKay ::

Black or white

we_are_borg ::


Earth Song
death is irrelevant

Ted ::

Earth song?

Bele barve kožo je mel zaradi bolezni vitiligo, kar je potrdil tudi v intervjuju. Razlog za kozmetične operacije pa je bila (med drugim) poškodba med snemanjem Pepsi reklame v osemdesetih. Od takrat je jemal močna protibolečinska zdravila.
Mah...

Ted ::

Mah...

Mahdi ::

Hvala za odgovore. Ja, "Earth song" je tista pesem, ki sem jo iskal.
Tnx.

HunterMan ::

Je gledu kdo v torek? Men so bli govori najboljši, prav čustveno je blo.

CaqKa ::

po RSi sem danes slišal nekaj v stilu da je umrl zaradi prevelike doze nekega uspavalnega sredstva > da bi ga naj zdravnik ubil.

http://www.examiner.com/x-4592-Birmingh...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Mipe ::

Lahko pa da jih je sam vzel.

Kakorkoli že, vse to je nepomembno... pomembno je samo dejstvo, da bodo iz njegovih las naredili okrog 10 diamantov!

Vajenc ::

pomembno je samo dejstvo, da bodo iz njegovih las naredili okrog 10 diamantov!
Nano velikosti?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši SLO komadi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10034578 (15295) VaeVictis
»

Kanye West skupaj s Paul McCartney-em zložil pesem, navijači Kanye sploh ne vedo kdo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9814413 (11911) radmannsdorf
»

Pesmi 1990-2000

Oddelek: Loža
121566 (1326) cebelar123
»

Jacksonova smrt zatresla internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
829867 (5183) antonija

Več podobnih tem