» »

Vprašanje glede HDMI

Vprašanje glede HDMI

Scrat ::

No nabavil sem Samsungov LCD tv (HD rdy) in me zanima kak je ta stvar glede HDMI priključka.
Trenutno sem na scart-u in bi baje (nekje na netu sem bral da nekateri vseeno nimajo neke boljše slike) bila slika boljša na HDMI, vendar mam problem, saj moj STB (Amino, ponudnik T-2) nima tega priključka, in me zanima ali je kakšna varianta da bi to dvoje šlo povezat tako da bi mel HDMI, ali pa morem gnjavit T-2 za drug STB (kolko sem gledo po netu baje neko Motorolo, ki pa naj bi stala 2€ na mesec več)?
Hvala za odgovore že vnaprej:)

damjan1980 ::

ni druge varjante kot drug stb z hdmi izhodom

_Blaze_ ::

Moraš gnjavit, scart ne pride blizu HDMI-ju glede kvalitete. Sploh ko gledaš kakšen HD program. Če hočeš imet top sliko si zrihti HDMI priklop.

Alamar ::

Idi na T-2 naj ti dajo Amino HD, ki podpira HDMI. Glih zdaj teden nazaj so poštimali firmware tako da deluje teletekst, raztegovanje slike, info tipka... Super zadeva. Pridobiš še par zastonjskih HD programov in par plačljivih HD programov. Slika na HD programih je svetlobna leta od navadnih SD. Slika navadnih SD programov preko HDMI ali Scart je pa odvisna od TVja in "okusa" gledalca. Na mojem Philipsu se mi zdi, da ni neke posebne razlike.
Za večinformacij poglej na neuradni t2 forum

http://t-2.rula.net/viewforum.php?f=3&s...

Invictus ::

Za navadne SD kanale ni opazne razlike med SCARTom in HDMI. Če boš gledal HDTV progrmae, pol pa le uporabi HDMI.

Pri T-2 boš moral za HDTV programe (zastonjske) doplačati 2 EUR na mesec.

LP I.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833436770 (76298) zavajon
»

Amis televizija (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7617346 (8523) Bakunin
»

AmisTV vs Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
234356 (3958) IceBoX
»

t2 na lcd ekranu

Oddelek: Pomoč in nasveti
6675 (537) Invictus
»

T-2 IPTV na LCD - slaba kvaliteta slike

Oddelek: Zvok in slika
163419 (2891) wahab

Več podobnih tem