» »

Spletna Trgovina

Spletna Trgovina

1 2
3
»

techfreak :) ::

Pri vseh opensource zadevah prej ko slej naletiš na težavo, ko hočeš nekaj po svoje prilagoditi zadevo.

Se samo meni zdi, ali to dvoje ne gre skupaj? Open source frameworki so zelo dobro dokumentirani in lahko prirediš vsako malenkost, ki jo želiš.
Res pa je vprašanje, če v določenem primeru ni boljše narediti svojega frameworka.

Zgleda, da Smardt uporablja svoj framework s katerim so tudi naredi to spletno trgovino. Ampak še vseeno je to dražje od 300 EUR.

Netrunner ::

zzare je izjavil:

Po mojih izkušnjah je še najbolje lasten CMS. Pri vseh opensource zadevah prej ko slej naletiš na težavo, ko hočeš nekaj po svoje prilagoditi zadevo.


S tem se ne ravno strinjam, vse je odvisno kak CMS izbereš. Vsekakor vsi CMSji imajo svoje omejitve, vendar dobri CMSji ti omogočajo enostavno implementacijo lastnih rešitev. Če se lotiš z CMSjem je treba izbrati čimbolj prilagodljivega kot je npr. MODX.

Razvoj lastnega CMSja za trgovino je tudi opcija, vendar to ni majhen zalogaj.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

NENKO ::

se opravičujem za dokaj nerodno vprašanje, ampak kaj je fora te spletne trgovine prestashop...ti to postaviš in prodajaš svoje izdelke, ali v čem je štos...hvala za odgovor

KoMar- ::

Jasno, kaj pa. Si mislil, da preste prodajajo? :D

HardFu ::

Gandalfar je izjavil:

Ok, res da prilagajanje wordpressa ni trivialno, ampak to da za kopiranje enega iframa v wp widget zaracunas 4h je pa tudi malo prevec. Ce jim v teh 4h nisi naredil se prakticno celega designa za newsletter, potem res ne vem kaj si rabil 4h.


Ni bil WP, mi pa je vzelo 4 ure, torej registracija, kreacija mailing liste, kopiranje in skoraj celoten rewrite njihovega javascripta, ker ni bil prilagojen mojim zeljam in potrebam. Potem sem modificiral html in vse skupaj stestiral na par razlicnih browserjih. Skratka ni bil samo copy/paste.
http://codeable.io

Gandalfar ::

Slisat je kot NIH :)

Panter83 ::

Zanima me, če kdo pozna kakšno dobro bralno čtivo okrog organizacije in trženja spletnih trgovin?

Gandalfar ::

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena postavitve računalniške strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
264030 (1980) shadeX
»

Izdelava spletne trgovine - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
457831 (6479) Netrunner
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163645 (2999) Netrunner
»

Izdelava spletne trgovine 2

Oddelek: Izdelava spletišč
344606 (2604) IceIceBaby
»

izi trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
91603 (1420) Shait

Več podobnih tem