» »

Kateri avto kupiti do 15000 EUR za slabsi teren

Kateri avto kupiti do 15000 EUR za slabsi teren

JanVid86 ::

Zdravo,

ker se ne spoznam na avtomobile, me zanima kaj kupiti do max 15000 eur, kjer je pogoj, da je avto primeren tudi za slabsi gorski teren in seveda mestno voznjo. V ceni morata biti se airbaga in klima. Katerega priporocate in zakaj ?

hvala vsem

AnonimkeOP ::

Mogoče Fiat panda 4x4. Mislm da je cena tam nekje, pa ne izgleda tok slab.
www.anonimke.com

jype ::

Subaru Justy!

JanVid86 ::

Meni je ze nekaj znancev reklo za Fiate da se precej kvarijo + a ni morda malce sibka masina (1.2 bencinar). Sicer pa izgleda cisto simpaticen avto in res ni drag. Ima kdo izkusnje s tem avtomobilom?

JanVid86 ::

@jype: pa tale justy pride po kaksni gorski cesti v hrib :) ?

subby ::

hyundai tucson se mi zdi da stane približno 15-16k

JanVid86 ::

hja, hyundai stane z osnovno opremo 16.500EUR. Je pa točno to kar iščem, samo je žal že čez mejo :( no saj ne vem, mogoče bi se celo stegnil tud za kaj takšnega

zile ::

Da ne boš kupoval po ceni ki jo imajo na kakšni internet strani. Se da vse še za veliko zglihat.

Gladi ::

Saj lahko kupiš tam okoli 2 leti star avtomobil, se kar velik pozna na ceni.

Calligula ::

Fiat Panda je eden najbolj zanesljivih avtomobilov po novejsih testih zanesljivosti.... Celo najbolj v klasi malih avtomobilov. To je samo odgovor onemu, ki j pisal ,da se bojda kvarijo...

Loki ::

@jype: pa tale justy pride po kaksni gorski cesti v hrib :) ?

4wd
I left my wallet in El Segundo

aljazh ::

Meni je ze nekaj znancev reklo za Fiate da se precej kvarijo + a ni morda malce sibka masina (1.2 bencinar).

Vzameš 1.3 JTD Multijet in si zmagal na polni črti. Nizka poraba (pri 1.2 bencinarju ima Panda 4x4 mešano porabo okrog 8 litrov), večji navor (pride prav za klance), sploh pa eden najboljših malih dizlov.

Drugače pa se Panda s primernimi gumami zelo dobro obnese tudi na slabšem terenu. Pride zelo daleč, ponavadi prej človek odneha, ker mu je škoda avta.

JanVid86 ::

Hvala vsem za mnenje. Meni se zdi torej Panda še najboljše odločitev, ker je poceni in očitno kvaliteten avto. Si ga bom šel ogledat v živo v naslednjih dneh :)

dzinks63 ::

Panda je dokaj mali avtomobil, res že neka prava zadeva je npr: Nissan Pick Up 2.5 dCi SE 4WD, zadeva je masivna, vzdržljiva, uporabna za vse, ... sory, na koncu sem opazil, da je ta cena brez ddv, škoda. Lahko pa iščeš podobno dobro ohranjeno in servisirano zadevo staro leto ali dve in bi se izšlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

jype ::

Justy je tko kot katrca (Renault 4), samo da je 4WD.

Ne novga kupvat, k so pretežki.

waters ::

Pusti Pando in Fiat razen če jo misliš imet 3 do 4 leta.

ABX ::

Panda je grda, vendar pride tam ki češ.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

5er--> ::

Sošolka je kupila novo pando, pa pravi, da so sami problemi (neki z motorjem, elektrika). Na servisu se pa sprenevedajo... (Varjanta, ne moreš zaklenit prtljažnika... sledi odgovor, da je to normalno8-O))
V glavnem mai piu`!

TOP ::

Dobro da nisi napisal da mora met še ASR.Kaj ti pomaga airbug pri avtu,ki stane 1500e,ki je itak tak da komaj skup stoji.Pa še klimo bi,okno odpri pa je klima:)).Za tak denar ni neke izbire.

M-XXXX ::

Dobro da nisi napisal da mora met še ASR.Kaj ti pomaga airbug pri avtu,ki stane 1500e,ki je itak tak da komaj skup stoji.Pa še klimo bi,okno odpri pa je klima:)).Za tak denar ni neke izbire.

TOP pomoje si spregledal eno 0 :D

aljazh ::

Na servisu se pa sprenevedajo...

Naj zapelje avto k Fiat Kavčič na Ižanki.

Pusti Pando in Fiat razen če jo misliš imet 3 do 4 leta.

Please elaborate.

Good Guy ::

Folk v šolo pa se učit brat..

človek kupuje avto za 15000 oz 15k oz petnajst tisoč €

vi pa tuki z avti ki niso vredni niti 500€ drekate
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

waters ::

aljazh Zelo konkretno in jasno. So poceni in na prvo žogo OK. Z deli in hišnimi mojstri prideš dokaj poceni skoz ampak kar malo poglej ko boš stal na semaforju kdo ima oluščene stebričke pri oknih... kateri iavto ima abšlesano plastiko. Da o hitro prekurjenih izpušnih loncih pokvarjeih motorčkih na brisalcih ne govorim. Mašine pa znajo tečt to priznam. Pa ne bit užaljen če imaš Fiata in dobro skrbiš zanj in ti lepo služi.

aljazh ::

Nimam Fiata, ampak nekaj drugega z italijansko tehnologijo :) Sem pa alergičen na pavšalne trditve tipa Fiat sux, VW rulz in podobno.

V prejšnji firmi, kjer sem delal, imajo Pande (med drugim tudi 4x4) in glede na to, kako so jih nekateri zlorabljali, je bilo presenetljivo malo težav z njimi.

Phoebus ::

Najprej se odloči- velik ali mali? Nov ali rabljen?

TOP ::

Jao se opravičujem,M-XXXX me je opozoril.Ja potle maš pa veliko izbiro.

Pyr0Beast ::

Kupiš justija in ga daš obnoviti za ~5000k€ in dobiš praktično nov avto. Zadeva je resno vzdržljiva in pride praktično kamorkoli.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

koyotee ::

800ccm????
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Pyr0Beast ::

1200.

Sicer pa na težjih terenih niti približno ne koristiš celotno moč mašine, tako da to sploh ni problem.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

red_baron ::

Kaj pa Nissan Pathfinder?

Avto je velik, robusten, 4x4, klima....15990€

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=278...


LP

veverrca ::

Kaj pa Mazda?? Ga ima kolega, ki dela kot gozdar in pravi, da je zelo zadovoljen z njem.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=243...

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

suzuki swift vs hyundai i10 vs fiat panda

Oddelek: Na cesti
272742 (1848) LeQuack
»

Kateri OZEK avto kupiti :D

Oddelek: Na cesti
223091 (1688) twom
»

Poceni avto za 2k€ +- 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9115165 (11713) krneki0001
»

Avtomobili s trpežnim podvozjem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27567416 (59865) krneki0001
»

Zanesljiv in varčen rabljen avto manjše velikosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919644 (17895) b

Več podobnih tem