» »

Iščem fotografa za akte

Iščem fotografa za akte

ortyat ::

Kot sem ze v naslovu opisal iscem fotografa oz . fotografinjo(se raje) za fotografiranje akt fotografij.
Slike, bi rad naredil z svojo punco za spomin.

Prosim, da se mi javite samo resni!!

Ker glede na druga razglabljanja sem opazil, da tukaj radi nekateri hitro zapeljejo stran od bistva. Prosim samo za to kar rabim!

Lp
ortyat@yahoo.com

gt55gre ::

Fave ::

My mind's a hyper tool that fixes everything.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fave ()

GLAVNI ::

Za kakšno ceno?

ortyat ::

Jaz niti ne vem kaksne so cene za to!
Naj mi jih nekdo napise, da dobim neko priblizno predstavo:

Lp

Tilen ::

1000€.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Fave ::

Na linku, ki sem ga dal je cena. 1000 eur... ja, lahko je tudi več, samo mora biti kvaliteta huda. Kvaliteta fotk in kvaliteta kompletne storitve.

@ortyat: Če boš zadevo uspešno izpeljal, bi te prosil, če poročaš kje sta se fotkala in kako sta bila zadovoljna z izdelkom.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

gzibret ::

1000€ za eno foto seanso je way too much! IMO.

Zdi se mi, da je realna cena nekje med 100 in 300 evri. Zakaj pa bi se naj razlikovalo fotografiranje akta od fotografiranja ene poroke?
Vse je za neki dobr!

ortyat ::

Ko bom zadevo izpeljal, vam bom javi kako je bilo! Sicer to načrtujem v pomladi 2010.

;-) ::

Jaz sem pred kratkim iskal fotografa iz štajerske zase. Cene so od 100 do 300€ kot je rekel gzibret.

t.kušar ki pa se meni najbolj dopade pa je občutno cenejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Tilen ::

1000€ za eno foto seanso je way too much! IMO.

Zdi se mi, da je realna cena nekje med 100 in 300 evri. Zakaj pa bi se naj razlikovalo fotografiranje akta od fotografiranja ene poroke?


Fotografiranje poroke sodelavca je bilo ~1000€.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BigWhale ::

Fotografiranje poroke je ponavadi logisticno tezje izvdeljivo kot navadno studijsko fotografiranje in tudi dalj casa traja.

mojca ::

Če lahko priporočam koga od ljubljanskih fotografov, je to Foto Potrč nasproti Name.

Studijsko fotografiranje je pred časom stalo 50 EUR, traja 30-60 min, naredijo 4 fotografije, pripada ti ena, ostale lahko kadarkoli pozneje doplačaš. (Npr. kupiš lahko popolnoma ostro fotografijo velikosti enega metra za nekaj sto evrov, ali celo fotografijo v tehniki, ki daje popolnoma realističen vtis olja na platnu.)

Niso sicer specializirani za akte (morda je za akte kdo drugi boljši), vendar jih delajo, nekaj primerov je v njihovi galeriji. In ukvarjajo se zgolj s studijsko fotografijo (ne hodijo na teren).


http://www.fotoatelje-potrc.si

Aja, pa v ceno je vključen tudi make-up.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: mojca ()

Tarzan ::

Aja, pa v ceno je vključen tudi make-up.


Napudrajo vama riti. :>


Vso srečo z iskanjem. Želim vama, da najdeta dobrega fotografa in ne kakega šalabajzerja, katerih je v tej branži nešteto.

STASI ::

Malce pobrskaj po STju, je pred leti en od naših uporabnikov en zanimiv koledar naredu.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Genetic ::

Pa ne pozabi dat linka do fotografij, da jih lahko ocenimo ;)

LuiIII ::

Bi vama kar odsvetoval kaj takega. Konkretizirani spomini so lahko dvorezen meč>:D. Po drugi strani pa pogum velja! BTW v kakšnem okolju bi pa rada imela slikanje? Studio ali narava? ČB ali barvno,...?

Avian ::

prečekiraj tele

http://www.aoutphoto.com/

lp Avi
"Sound is fifty percent of the motion picture experience" - George Lucas

BigWhale ::

Ja, ce bo taka kvaliteta kot Vivid al pa Private pol nam lahko se kak koledar nardis in razdelis med slo-techovce ;)

Meizu ::

1000€ za eno foto seanso je way too much! IMO.

Zdi se mi, da je realna cena nekje med 100 in 300 evri. Zakaj pa bi se naj razlikovalo fotografiranje akta od fotografiranja ene poroke?


Fotografiranje poroke sodelavca je bilo ~1000€.


In kaj jaz dobim za teh 1000€? Tudi celotno photoshop obdelavo, sliko narejeno z najboljšim Nikonom ali Canonom? Al sam boga slika in to je to?

Mislim, da tile fotografi pretiravajo. Definitivno v tistih slikah ni toliko dela, da bi lahko upravičeno računali 1000€... Sami rubeži...

Sam več kot 200€ za sliko ne bi dal, razen če mi ti daš denar.

Edit: Kolko slik dobiš za 1000€?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko zaračunati za izdelavo videa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16228414 (23819) buttplugs
»

Učenje fotografije - nasveti za na pot

Oddelek: Zvok in slika
324321 (3390) KTr1sk
»

Prihaja Galaxy S4 Zoom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9115178 (12066) bdoxx
»

Plačaj-kolikor-hočeš tudi v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9924887 (21387) opeter

Več podobnih tem