» »

transport tycoon

transport tycoon

the_unborn ::

Okej, mal me nostalgija daje, imam xpje in spil vrze vn po 2eh sekundah. A obstaja kaksen dos mode al kaj podobnega, da bo delalo?

Sumo ::

Na netu poisci Transport Tycoon Deluxe for Windows. Lahko ti tudi jaz posljem, vendar je zadeva velika 15 mega tko da dvomm da bo slo prek maila...

the_unborn ::

Hvala za info. Ni ti treba posiljat, se bom ze sam znasel:D

Sumo ::

To je meni najboljsi spil vseh casov. Grafika se zmerom ne zgleda tako slaba, igralnost je pa se zmeri na visku.
Skoda da nikoli niso naredili nadaljevanja :'(

the_unborn ::

Ves kaj mi napise, ko hocem zalaufat: cant read registry
Zgleda da ne bo laufalo pod XPji.:(

R0K ::

Universe : tole si daj dol http://ttdpages.dgdr.com/pub/ttdpages/t... ..

Če je men delal bo pa še teb. Pod WinXP. To je pač patch for WinXP/2k da ti normaln dela.

Enjoy in game! :D

Kaboom ::

Transport Tycoon Deluxe - najboljši špil poslovne simulacije...
nadaljevanje je kao Railroad tycoon 2 (slabši špil)
podobna igra: Traffic Giant (dober koncept, dosti buggov)
Capitalism I in II sta še dobri igri

ampak TTD še je najboljša... z leti postaja še boljša, ker je še ni prekosilo nič...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

the_unborn ::

preprosta a popolna8-)

Ziga Dolhar ::

... hitro sprobat tale "patch" ... ]]]

BaRtMaN ::

ROK: hvaljeno bodi tvoje ime!!!

BaRtMaN ::

Tuki je pa download: STRAN.
Na njej maš verziji za DOS in Win.
TUKAJ pa maš najnovejši patch.

Js bi se kr razpoču!!!

PS: sej to je abandonware, ka-li?

Predator ::

ja

BaRtMaN ::

Fajn to, ker nočem kakšnga naziva dobit. :8)

TheHijacker ::

A dela komu fullscreen? Meni se zažene pod XP-ji samo v enem oknu, in je premajhno za igranje. Ali se ne da nastavit resolucije kot recimo 800x600?
http://www.google.si

Ziga Dolhar ::

Hijacker: igra je bila na-pisana leta 1994 (okej, "delux" leto kasneje). :D

Tiger ::

Full screen dela, če izbereš zagon v načinu za Win98 (Compatibility Tab pri ShortCut)

TheHijacker ::

Deluje...
http://www.google.si

c3R4R ::

Oživljam temo...

No zadeva je taka... Včasih sm ful (res ful) preigral transport tyccon deluxe, k mi je ful zakon špil...8-)
Sej v tejle temi ste že opisovali, kva je treba narest, da dela pod XPji, vse sm poskusil a meni ne dela... Glede na to, da je tale debata že STARA>:D me zanima, če že kaj novega obstaja, da dela špil pod XPji...

Kje dobim kej??:8)

BTW: Googla prečesal, zdownloadal ene 10 patchov, a noben ne pomaga...:\
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

DejaVu ::

jaz sem ga prek kaze potegnil in je delalo ok na win2k.

blabla ::

Patch 2.0 je sweet. :D Lahko grediš železnico, ceste, postaje na klancih (da teren ni čisto raven). Nimaš več monoraila in magleva, ampak samo enega od njiju. Vmes je še električna železnica. Proge lahko zamenjaš naenkrat po celi mapi. Nove ladje. Uničiš lahko tudi ceste, ki pripadajo mestu. Uničiš lahko industrije, ki so ti na poti. Cel ekran dreves posadiš z dvema klikoma miške ... ... ...

8-)

Dirkac ::

Nostalgija. :))

Ste prišli že tako daleč, da denar/dobiček šteje v minus? :D
.: www.mobile.si :.

c3R4R ::

@blabla
Pa ta patch dela tud v XPjih?? Kje si ga dobil???:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

blabla ::

http://ttdpatch.net/beta/

Imam 2.0 beta3 na win2000. V winXP bi tudi moralo delati.


Tole moraš imeti naštimano v konfiguraciji (ttdpatch.cfg):

// `win2k' (-2) makes the Windows version of TTD compatible with Windows 2000/XP.
win2k on

Še link na OGROMEN manual, ki ti razloži vse opcije od patcha
Manual

c3R4R ::

Ej, men patch ne prime... Pomoje, da zato, ker patcham špil, k sm ga downloadu več kot leto nazaj... S kje si ga ti downloadu, ko ti je prijel patch??:)

Problem, je ker nimam datoteke, ki naj bi jo zbrisal: TTDLOAD.OVL

HVALA!
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

blabla ::

Ttdloadw.ovl se vedno sam zgenerira, ko poženeš ttdpatchw.exe. Tako tudi vedno zaženeš igro (ttdpatchw.exe).

TTD, ki ga imam se imenuje ttdlx-WINDOWS.exe in je dolg 10,324,598. Pod tem imenom je tudi na eOslu.

c3R4R ::

Hm... Torej morm dobit tist TDD, ki je velik 10MB??8-O Jst mam pa enga s 5MB velikost...:\ V tem je štos...

No, veselo na download.. Maš mogoče link?? (za primer, če ne bom drugje našel)...|O
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Trdi ::

Ok, ker smo zgleda tule zbrani igralci podobne branže, bi vprašal nekaj o Capitalismu 2 (Kaboom mogoče ve). Moderatorje pa prosim, naj ne ukrepajo prehitro in mi verjamejo na besedo. Konec koncev je del nekega mojega članka BSA Slovenija dolgo časa uporabljala v svojih protipiratskih kampanjah. :)

Fora je v temu, da mam ORIGINALNI Capitalism 2 cd, samo sem nanj dal 1.01 patch (prvi in edini popravek) in zdaj mi ne prepozna CD-ja. Ne morem verjeti, da je problem v patchu (v CDju ziher ni), saj bi ubisoft potemtakem izdal povsem nedelujoč patch. Tako da bi to moralo nekaj biti z mojim PCjem al kaj? Anyway ne najdem rešitve (pisal sem na ubisoft, pa so rekli, da bojo dali to na bug list in če bodo našli rešitev, bom lahko prebral na njihovi strani - too much!).
Tako da vidim edino rešitev v tem, da dobim nocd crack, če kdo ve boljšo, naj jo pove. Če mi kdorkoli lahko pomaga pri "rešitvi", naj mi pošlje PM ali pa piše na research@cmslo.net

Aja, zakaj nujno rabim 1.01 patch? Formuli za moko in poliester sta napačni in je nemogoče izdelovati ta dva izdelka rentabilno.
Trdota d.o.o.

Dr.SmaSh ::

Celi dan je sel po gobe zaradi TTDa :D

R00X Spil...
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

Vesoljc ::

@trdi

sej če maš original gejm, potem maš tud lahko nocd patch...
pač sparaš cd-rom :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Trdi ::

Ja, samo zgleda, da 1.01 nocd sploh ne obstaja. To je bilo že toliko iskano, da je že skoraj 100% res. To je po mojem eden izmed redkih končnih patchev, ki nima narejenega nocd cracka. Za v knjigo rekordov mogoče? Ne, meni je najhuje, ker sem kupil originalno igro, zdaj pa je ne morem igrati. A ni to svinjsko?
Trdota d.o.o.

Red_Mamba ::

zgornji link za ttd ne dela, kje drugje se še da dobiti win varjanto?

bi bil kdo potem za 1on1 prek neta?

Red_Mamba ::

mislim da sm našel na eni ruski strani :D

je kdo pol za 1on1 brez umetne pameti zraven?

DejaVu ::

http://ttdlxhq.raysworld.ch/page/

evo, tu mate precej stvari!



/edit - popravil povezavo, da je klikabilna - m.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

R0K ::

Nism si mislil, da jo še kdo sloh igra :). Zanjo sem izvedel k sm dobil rač. (4.razred i think?) pa jo še vedno igram. Nekatere stvari so pač večne :).

DejaVu ::

jah, na cajte je fajn malo za sprostitev.

misso ::

Ali lahko pr ttd igri obstaja kakšen pach ki bi omogočil da lahko igrajo 3 igralci ali več + računalniki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prince of persia 3d problem

Oddelek: Igre
11918 (817) .smidge.
»

gta3 na...

Oddelek: Igre
161441 (1144) zaj_tam
»

Katere igre NE delajo po XP-ji?

Oddelek: Igre
191529 (1052) cahahopie
»

UT na winXP

Oddelek: Igre
161243 (958) Pisk

Transport Tycoon 2

Oddelek: Igre
91413 (1280) DC-

Več podobnih tem