» »

Skrita kamera

Skrita kamera

tabla ::

Zanima me, ali obstaja kaka varianta mini kamerce brez žic, rabm za eno stvar ko grem na mesta, kjer ne smeš snemat, al je to sam v filmih?
  • zaklenil: hamax ()

Isotropic ::

to je samo v filmih.

lp, zaklep

__Devil__ ::

Seveda obstaja tudi v RL in ne v filmih. Imaš tudi v obliki kulice kaj takega recimo.

ZaOstali ::

rabm za eno stvar ko grem na mesta, kjer ne smeš snemat

Ja on bo šel na WC in bo snemal samega sebe, problem rešen.

poweroff ::

Resne variante stanejo preveč.
sudo poweroff

dzinks63 ::

npr: dvr pen

5er--> ::

V-i-p ::

Matthai: za domačo uporabo niso drage pa tudi čisto lepo služijo svojemu namenu. Recimo tole je super za ta denar!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

milica ::

Saj lahko s telefonom snemaš.

Utk ::

Tam kjer se ne sme snemat, se ne sme snemat. Tako, da mi ni jasno, kako se ta tema ne zaklene, če se zaklepajo teme, kjer nekdo nekaj vpraša, pa slučajno zraven omeni, da ima piratske windowse. Tudi če vpraša, na kolk naj bicikl napumpa.

Keyser Soze ::

Dobr, če bo snemal v kakšnem muzeju, al pa na Počku ne bo nobenga konc zarad tega.

Ali pač?

Ni vse v direktnem kršenju pravic ostalih.
OM, F, G!

Utk ::

Gre se za princip. Ali se na tem forumu pomaga pri čem, kar se ne sme, ali se ne? Po moje s kakšnim snemanjem komot kršiš več zakonov in pravil kot pa z vlečenjem cracka za kakšno igrico, ki si jo po možnosti itak kupil, samo se ti ne da cd-ja not vtikat. Pa se to drugo ne sme tu pomagat.

BigWhale ::

Ti sam povej kje bos objavil. :> Da bomo se mi imeli kaj od tega ...

tx-z ::

Mogoče mal offtopic, sam zakaj je karkol snemat za zasebno rabo lahko prepovedan? Sej če maš fotografski spomin, a pol bojo tebe prepovedal kr si lah pač use zapomnš kr si vidu, kr si pač nekak posnel to v možgane? :P
tx-z

Gost ::

Mogoče mal offtopic, sam zakaj je karkol snemat za zasebno rabo lahko prepovedan? Sej če maš fotografski spomin, a pol bojo tebe prepovedal kr si lah pač use zapomnš kr si vidu, kr si pač nekak posnel to v možgane? :P


Dokler nimaš na glavi vgrajenega DVI izhoda, potem to še ni problem.

hamax ::

Ima CrniE prav. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fotografiranje na javni površini?

Oddelek: Loža
437769 (6038) no comment
»

Snemanje policista v Sloveniji

Oddelek: Loža
4514816 (10996) toplakd
»

snemanje med poukom

Oddelek: Loža
458078 (6728) Mehmed
»

Prepovedano snemanje v trgovskih centrih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8616630 (3955) Limit-sky

Več podobnih tem