» »

WD passport 320 Gb

WD passport 320 Gb

Blisk ::

Moram opozoriti vse, ki boste kupovali ta disk, da je zadeva katastrofa, popolnoma neuporabna stvar.
Na kakšnih USB podaljških sploh ne deluje. Zraven pa ima kabel, ki je dolg cca 20cm.
Kam lahko vtakneš potem ta disk. Samo direktno na računalnik in ker je kabel prekratek, lahko visi ob računalniku ali pa ga imaš na tleh.
Res totalno neuporabna zadeva. Na kakem daljšem kablu pa itak izgubi na hitrosti, tako, da je zadeva res neuporabna.

OldSkul ::

Pa ni samo pri tem disku. Imam sam pqi 320gb disk (prenosni), pa isto ne dela na vsakmu kablu :/
Očitno premalo elektrike dobi.

iggy ::

Se pridružujem prvemu postu, najprej sem mislil, da je crknil disk, potem pa probam na krajšem kablu dela brez problema, wtf??!
Hey, you're fat!

Zako ::

Moji kolegi ne prepozna diska (sys. manager ga spozna samo kot WD), na njega ne morem dostopat, saj ga nikjer ne pokaze. Mam pa samo nek dolg usb kabel.

Bom probal se s krajsim in sporocim kako je.

lp
Zako je zakon!!!

kixs ::

Tole pa res ni nic novega. Se pa dobijo Y- USB kabli, kjer vlece napajanje iz dveh USB portov.

Daljsi kabel bo morda dobro deloval, ce ga vkljucis v USB port direktno na maticni plosci - torej na zadnji strani ohisja.

lp

Blisk ::

To je zame prevara, ker te nikjer ne opozorijo na ta problem.
Kaj bo sedaj nekdo za vsako lezel za računalnik, da lakho prklopi ta disk gor.
Poleg tega pa ima še micro USB, ki je zelo občutljiv konektor in naj zadaj za računalnikom na kablu visi disk.
Kako dolgo bo konektor zdržal?

Imam tudi transcend disk, ki ima 2 USB priključka in stvar deluje BP.
Zato pa rabim zunanji disk, ki dela na USB podaljšku, da ga lahko imam na mizi, pa če tudi je 2x USB.

Zdej če komu disk deluje na USB podaljšku naj prosim sporoči kateri disk je to, ker tale WD je očitno samo za Laptop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

kixs ::

Moj WD Passport 320GB cisto normalno dela na prilozenem kablu priklopljen spredaj na ohisje.

black ice ::

Moj WD Passport 320GB cisto normalno dela na prilozenem kablu priklopljen spredaj na ohisje.

Zato, ker je priložen krajši ~20cm kabel. Na daljših kablih ne deluje, ker dobi premalo toka.

kixs ::

black_ice:

A si ti kej prebral poste do zadnjega ali smo zadnjega?

Invictus ::

Dela čisto meni že celo leto.

Drugače si pa kupi 3,5 palčnega s svojim napajanjem.

Ti bodo delali na daljših kablih.

LP I.

Blisk ::

Fora teh malih diskov je ravno v tem, da ne nosiš s sabo napajanja.

Kupil sem drug disk, s tem ni problema.

WyattEarp ::

Ne vem kakšne težave mate vi. imam 2 passport diska (320Gb in 120Gb) in oba delata na kablu ki je daljši kot 1m - bil je zraven digitalca. pomoje je dolg nekje 1,3m mogoče celo 1,5m, lahko zmerim doma. ne vem kake težave mate to vi. mogoče mate plate slabe pa vam ne dovajajo dost toka... no, ne vem, kje bi bla težava.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

mchaber ::

Kaj so Samsungi ali pa Toshibe kaj boljši?
.

misek ::

Meni kolegovega WD passport 320 GB tudi ni prepoznal računalnik. In to z originalnim kratkim kablom. Moj 80 GB pa mi dela BP.

Han ::

Osebno rajši kupim 2,5" disk in ga zapakiram v Sharkoon ohišje...

inmate ::

Js imam naslednji problem. Imam disk WD Elie Passport 500 GB, ki je do nedavnega delal ok s kablom, ki sem ga dobil zraven diska(kabel je dolg cca 40 cm). Po enem mesecu neuporabe diska, mi ga laptop ne prepozna več. Prepozna mi samo tisti del, na katerem je sofware za disk. In ko hočem odpret setup, mi napiše, da imam disk zaklenjen in da moram vpisat geslo, ki ga nikoli sploh nisem nastavljal.

In nato še preberem v user manual, da če ne veš gesla, diska sploh ne moreš več uporabljat razen če celega zbrišeš. Mi lahko kdo prosim pomaga?!?!!?

LP, Jure

inmate ::

Moj disk je WD essential Passport 500 GB.

LP, Jure

69charger ::

Problem pri novih WD Passport (tudi pri mojem) je da kabel ne sede dobro v disk zato ga ne prepozna oziroma napiše da je neprepoznana strojna oprema. Treba bo kupit drugo ohišje.

inmate ::

Sam zakaj me potem sprašuje za password, ki ga nikoli sploh nastavljal nisem?

LP, Jure

69charger ::

To bo pa nek drug problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD Passport

Oddelek: Strojna oprema
475469 (3045) Bevcan
»

Zunanji disk WD(rabim pomoč)

Oddelek: Pomoč in nasveti
112206 (1815) St235
»

prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
201977 (1288) ŠinkoM
»

2,5" prenosen disk 500 GB

Oddelek: Kaj kupiti
9956 (759) marko610
»

Težave z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51074 (905) alkoo

Več podobnih tem