» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
«
1 / 44
»»

Rotaidal ::



http://battlefieldbadcompany2.com/#/home

Izid je 2.3.10 Špil zgleda zanimiv, če bo že MW2 zanič mp del igre, upam da bo Bf:Bc 2 soliden. Poglejte si video.

  • spremenil: Rotaidal ()

bluefish ::

Ni bil prvi del le za konzole?

Rotaidal ::

Prvi ja. Drugi pa je za PS3, x360 in PC :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

bluefish ::

Opa, fino. Video je obetaven, bomo videli, kako se bo igra izkazala v praksi. Bo že na DX11?
Kaka pa je bila igralnost na konzolah?

Rotaidal ::

Ja... naj bi bil DX 11 http://www.pcgameshardware.com/aid,6816...

Kakšna pa je bila igralnost pa nimam pojma. Mogel bi se kakšen konzolaš oglasit :)

destroyer2k ::

No pa da še vam malo sline naredim z open beto : )

Pač dice je najavil open beto za pc, ki prihaja v decembru (za ps3 pa ta mesec, ampak samo za north america). Več o tem:
http://blogs.battlefield.ea.com/battlef...

Berserker ::

Enka je krasna igra, sem veliko preigral MP-ja laga je bi sorazmeroma nizek glede na to kako je luknjalo okolico in podiralo hiše, tu bo očitno še hujše. gameplay se mi je dopadel , v dvojki bodo popravili merjenje za SMG in šibrovke pa vdelali res boljši model rušenja hiš, poleg MW2 še ena dobra streljačina.

jizzer ::

Eh...prevec hoce bit Call of Dutyju podoben :s nothing special!

BALAST ::

Eh...prevec hoce bit Call of Dutyju podoben :s nothing special!


Si mi vzel besede z jezika. No če že bo open beta, se bom pridružil, ter za kratek čas prekinil z Cod5 WaW.

destroyer2k ::

majeric10

Kako podoben? Jaz ko igram bf je čisto drugačna igra kot cod serija, tako da če si takega mnenja povej zakaj to misliš in saveda po kateri igri ki si jo igral sklepaš.

Berserker ::

Sam res kaj ma BBC z cod , potem takem bi tudi za cod lahko rekli da kopira od drugih.

Pyr0Beast ::

Pa kaj vam je to sedaj, kdo je od koga kopiral ? Koga briga...
Važno je le to da je tale zadevca dosti boljša od trenutnega CoD, naslednji CoD bodo skopirali vse dobrote iz tega Bf, in čez čas obratno itd itd.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jizzer ::

Ja tale tocke ko ti napise to je blo ze v CoD 4. pa granade luncheri so full podobni.am tale hit blip ko koga ustrelis da ti pokaze da si ga vsaj rano...tega mni blo nikol pr stari Bfjih

Rotaidal ::

Glavno da bo lahko igralo malo več folka kot pa 9v9 in pa seveda vozila in velike mape.

Heavy ::

Ja tale tocke ko ti napise to je blo ze v CoD 4. pa granade luncheri so full podobni.am tale hit blip ko koga ustrelis da ti pokaze da si ga vsaj rano...tega mni blo nikol pr stari Bfjih



Ne? Potem verjetno nisi nikogar zadel v BF2 in BF2142. GL je že itak bil v BF2 (in v patchu so šli popravljat njegovo moč, tako da ni neki noob tool kot v MW1, ampak se moraš potrudit da sploh kaj zadneš).

Berserker ::

Hehe valda da bodo grenade launcher podobni zmislit si jih tak nemorjo al pač ? Čudno da ne rečeš da kopirajo pušk pa sotale krame.

jizzer ::

pa kaj te mene brigha kaj si vi mislite? :O men je v glavnem podobno preveč CODu ...

Bolf3nk ::

Heh... si sploh igral BF kateri? Od kdaj pa ima CoD vozila? Tisti tanki so bolj žalost v cod.

Cod je itak samo nabijanje killov. Vsaki noob ga štanca.

meandmouse ::

Bolf3nk

Točno tako, COD je za noobe - čista arkada, nameriš in klikneš pa ni važno al je sovražnik oddaljen 10 al 300 metrov.Z uzijem dosežeš easy kill na 150m, to se mi ne zdi glih realno, medtem ko v BF je vsako orožje svoja zgodba.

jizzer ::

sem igral BF ja...pa mi ni bil noben všeč :D vsak ma svoj okus.

rdecaluc ::

Igral BF-jev veliko.. Ampak vedno me samo ena stvar zmoti.. ta pa je, da nima smooth gibanja. Torej če to popravjo takoj prešaltam. Npr. pri cod-u se skor na nobenem ne moreš zataknt ob mini izbolklino na fasadi :))
Est modus in rebus. ,typos

Berserker ::

Ja kr cod je arkada zato je tudi gibanje lažje.
Trailerji izgledajo kr fantastično sploh tisti ko ruska ekipa pobije cel ameriški kamp.

rdecaluc ::

Ne mi zdej rečt da je gibanje v arkadnih igricah lažje.. BF pa ni arkada? Lih tko k v codu se mapa louda in na njej igraš?
Est modus in rebus. ,typos

ZaOstali ::

Bolf3nk

Točno tako, COD je za noobe - čista arkada, nameriš in klikneš pa ni važno al je sovražnik oddaljen 10 al 300 metrov.Z uzijem dosežeš easy kill na 150m, to se mi ne zdi glih realno, medtem ko v BF je vsako orožje svoja zgodba.

Če bi to napisal v MW2 temi, bi potem Rotaidal isto napisal tu, na srečo nisi in zato zdaj ne rabim v dveh temah prebrati 2x isto(kar sem na žalost že moral - glej zgoraj post)
BF:BC 2 bo verjetno boljši od trenutnega coda (WaW, MW2 še ni zunaj zato ne pribijaj).
Igral sem BF2 pirata, pa mi je bil všeč.
Igral Vietnam pirata, pa mi je bil všeč. Pravtako sem igral tudi BF 1943 tistih nekaj ur, ko je blo zastonj in mi je tudi bila igra všeč. Škoda da nimam toliko denarja, da bi si lahko kupil vse, kar mi je všeč.
Za PS3 beto pa glejte na FILEPANET ker tam imajo ponavadi takšne bete.
Glede COD in BF. BF se igra na dosti večji mapi, zato je feeling ob igri čisto drugačen. Imaš tudi vozila, igralci se vsi bolj v skupini držijo, kar za COD ne morem rečti.
To uničljivost objektov sem že v BF1943 preizkusil, in me zadeva kar mami.
@majeric10: Če bi probal igrati BF2 pirata, pa magari z tistimi smešnimi boti, bi videl kako se zadevi razlikujeta.

Mi je pa smešno, da primerjate dve seriji (cod in bf) igrali pa ste samo eno(verjetno cod) in na podlagi tega, dajete igri oceno

Ne pozabite prav vsak dan pogledati na FILEPLANET. Sem prepričan da bo beta tam. Lani so imeli prav takšen čas Resistance 2 (PS3) in Call Of Duty 5: World At War (Xbox360)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

jizzer ::

Jaz sem igral Vietnam(najvec),2,pa 2142 in mi je bil se vietnam najbol...nasploh pa noben ni primerjal(vsaj jaz ne) te dve igri samo pac pravim da je par stvari PODOBNIH! ...

Berserker ::

Baje bo zdaj neki bad company 2 beta zunaj a ma kdo kakšne zanesljive informacije ?

Bor H ::

Ja tale tocke ko ti napise to je blo ze v CoD 4. pa granade luncheri so full podobni.am tale hit blip ko koga ustrelis da ti pokaze da si ga vsaj rano...tega mni blo nikol pr stari Bfjih



Ne? Potem verjetno nisi nikogar zadel v BF2 in BF2142. GL je že itak bil v BF2 (in v patchu so šli popravljat njegovo moč, tako da ni neki noob tool kot v MW1, ampak se moraš potrudit da sploh kaj zadneš).


Še več, tale hit blip (če si ga prov razlagam) je bil že v BF1942, vendar šele po patchu, se mi pa zdi da so Secret Wepons (mogoče tut Road to Rome) to mel že vključeno.

Ignorance is bliss...

Sem pa na konzolah igral Bad Company in je kul pošiljat stvari v luft, sem vesel da bo dvojka tut za PCje. Hura!

edit:
Eh...prevec hoce bit Call of Dutyju podoben :s nothing special!

hm...cod je prišel 2003 vn, veš kdaj je BF prišel? leto prej..

In kot so že drugi rekli, BF da velik več na taktiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

Berserker ::

destroyer2k ::

tr33k

Link glede bete je že podan v tej temi, ampak tukaj še imaš enkrat link da ti ne bo treba nekaj postov nazaj gor gledati.

http://blogs.battlefield.ea.com/battlef...

ZaOstali ::

Evo tako kot sem vam rekel, se da na FilePlanet dobiti KEY za BETA za PS3. Žal ste zamudili že 3 runde. Čaka se na 4to.

Berserker ::

Kaj to je sam za ps3 ?

ZaOstali ::

Beta ki bo 19 novembra se mi zdi, da je samo za PS3...

destroyer2k ::

tr33k

Za xbox 360 ne bo beta verzije (ps3 in malo kasneje pc).

Berserker ::

Škoda da ni M$ dal $$$ da bi bila igra eksluziva na xboxu.:)

AngelOfDeath ::

In kdaj misli to prit ven ?
edit: Slovnica

Rotaidal ::

Malo bolje poglej. Vse piše.

Good Guy ::

špil zgleda da bo majka, vsaj mp
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

destroyer2k ::

AngelOfDeath

2.3.2010

AngelOfDeath ::

Jah upajmo da bo vsaj tak kot na traileru :)
edit: Slovnica

destroyer2k ::

Enka je bila zelo zabavna (meni osebno najbolša multiplayer igra na konzoli), sedaj na pc-ju pa samo še upam 1x večjo zabavnost.

Berserker ::

Tu bo vrjetno še boljše sploh če gledaš so izboljšali rušljivost, merjenje z SMG in shootgunom, boljša grafika, več vozil, orožij, itd...

destroyer2k ::

tr33k

Grafika mi je nepomembna, ker v enki je že bila čisto vredi, edino kar sem upal in dobil je bolša rušljivost in bom lahko kočno čisto vsem kemperjem uničil tisti hot spot.

Berserker ::

Meni grejo najbolj na živce sniper-ji, ni boljšega užitka ko en taki sniper strelja tvoje oz če te je ubil prej , mu pa vrneš porcijo z tankom direkt v okno, ali pa z topništvom , čeprav se mi zdi da bi morali te številčno omejit pravtako airstrike samo tam se moraš vsaj malo potrudit. Tudi helikopterje bi morali izključiti ker se vsi grebejo za njih potem pa enostavno ni folka za pehoto.

destroyer2k ::

tr33k

Helikopter še ni problem pri artirely canon tam je problem, ker če si šel na njega te je edn iz tvoje ekipe kr vbil da je lahko on uporabil (sam lahko si ga pa kiknal tako da si ga še ti 2x na tak način vbil potem ko te je on 3x pa je bil kikan).

Berserker ::

Se najdejo taki tipi ampak meni topništvo ne deluje nekam učinkovito zato ga neuporabljam. Bol boli če si v heliju pa te en sesuje z airstrike , meni je to kr parkrat ratalo ( je kr težko saj moraš ob pravem času zadet helikopter), sicer že dolgo igram ampak mi je precej nova fora da če si specialec pa uporabiš tisto pištolo ki strelja laser designatorje(taka utripajoča lučka) da ima AT soldier prosto pot saj mu lansira tarčo. Sicer se ti teamkills ne splača ker ti odšteje xp razen če si 25 rank in ti je vseeno.

Tega vprašanja se nisem zastavil, je kakšna možnost da vdelajo coop champaign.

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

tr33k

Kolikor vem coop ne delajo, ampak so pa povedali, da če želimo kakšno možnost samo povejmo in bodo probali narediti (saveda malo več kot 1 more podpirat to funkcijo). Magari zakaj sploh rabiš coop, ker bf serija ni bila nikol mišljena za singleplayer, ampak za multiplayer (kar se tudi v igri pozna).

Berserker ::

Ja ampak jaz bi rad recimo z enim kolegom tak igral SP, tale bad company je tudi imel do zdaj boljšo sp zgodbo od vseh BF, pač nebi blo slabo, sej je veliko vozil katere lahko upravlja več ljudi.

Hexx ::

sm gledau malo videe na jutubu, pa mi je zlo ušeč, ne zdi se mi takšna arkada kot CoD

GLAVNI ::

Na Gamespot.com mate novo rundo kod. PS3!

Berserker ::

Heh kaj mi pomaga če mam slo account na ps3.
««
«
1 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3045485940 (1643) OutOfTheBox
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61274011 (30610) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677504 (59990) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838221 (27626) Clubraider

Več podobnih tem