» »

Mravlje

Mravlje

tabla ::

Po enem letu ali celo več ko ni bilo niti ene samcate mravlje v mojem stanovanju v bloku, jih kar naenkrat najdem v svoji nočni omarici, na stikalu za kopalnico...in kasneje celo v dnevni v novi omari.

zanimiv je to, da tam kjer so ble (celo točke, kjer jih je več), ni bilo nič uporabnega za njih.

Je mogoče da mravlje recimo jedo les?

ker te točke so bile le deli lesa (iverka), kjer ni zaščite gor, torej tiste luknjice v omari ko lahko prestavlaš police), ne vem od kod so se spet vzele, lahk pa rečm, da so pasti za mravlje pomagale in uničile 3 različne rase mravelj če lahko tako rečm, imel sem najprej rdeče trdovratne, pol večje rdeče, nazadnje pa velike črne. zdaj pa so na obisk prišle tiste podobne prvim.
  • spremenil: tabla ()

Pyr0Beast ::

Faraonke. heh. Verjetno so ti kakšno kolonijo ustvarile.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Sami ::

Tudi pri meni v bloku se pojavijo na vsake tolko časa. Pa seveda je odvisno od higiene in kako pogosto čistiš/brišeš prah. Manj kot imam prahu v sobi (pod posteljo, na nočni omarici, računalniški mizi) manj je možnosti da se pojavijo. Vsaj tako je pri meni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Tear_DR0P ::

velike črne mravlje uspešno pojejo faraonke :) drugače pa faraonke ne jedo lesa, samo prebivajo ti v omari, zato jih veliko vidiš tam okrog
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mravlje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711590 (9194) radmannsdorf
»

Faraonke

Oddelek: Loža
359825 (4629) Compufreek
»

mravlje v hisi

Oddelek: Loža
2110025 (9098) Tear_DR0P
»

Mravlje

Oddelek: Loža
206105 (5657) Matev
»

Kako se rešiti faraonk?

Oddelek: Loža
1613512 (13015) Matev

Več podobnih tem