» »

Voodoo3k problem al pa ne !!

Voodoo3k problem al pa ne !!

Fish <>< ::

Nekej me zanima.
Recmo če špilam half life al pa soldier of fortune se slika zatika.Kako nej bol logično povem.Če sem pri SOF-u v meniju kjer se vrti tista zemlja se slika skos zatika v določenem intervalu.Al pa če sem v špilu v kakšnem dolgem hodniku se dobr vid k hodm in se zdi kukr da slika preskoč.Kukr da bi na hitr naprej skoču!


Kva bi to blo !!!!!!¨!!!!!!;(;((
FisH <><

singular ::

to vsem dela..

Fish <>< ::

Pol pa ni PPEEENNNEEE a ne!

Hvala za kratek in jedrnat odgovor!

Ne sm mislu da je to kej narobe!!?
FisH <><

Jst ::

Govori za sebe!

Jst mam v3 pa tega se nism opazu.

Mozno pa je, da ce mas VSync izkljopljen in dela nek casa recimo z 120 fps pol pa skoci na 30 in obratno se tok vidi...

ABX ::

Nikdar opazil tega problema. Imam V3
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

gajbica, poskusi naslednje:



Potegni si dol najnovejše V3 gonilnike od TUKAJ (najnovejši za V3 so 1.07.00, lahko pa poskusiš tudi driverje za V5, baje delujejo super).



Potegni si dol WickedGL od TUKAJ.



Če imaš Athlon procesor, potem odpri v SOF konzolo, in probaj naslednje:



Type at the console:
gl_no_texture_stack

If it is "0", set it to "1". You may need to restart the game...or just re-initialize vid system with: vid_restart




V glavnem povsod uporabi WickedGL, pri Half-Life, in SOF, bo teklo veliko bolje!



Good luck! :)

TylerDurden ::

Jst sem mel podoben problem, ce ni krivo pomankanje rama, potem so zagotovo gonilniki. Ce na novonalozene win98 namestis 1.63 verzijo gonilnikov nastopip problem. Ne pomaga tudi nasnemavanje novih driverjev. Probaj z najnovejsimi dirverji, ce ne bo razlike formatiraj in namesti najvovejse gonilnike.

Jst ::

Poskusi nove driverje z www.x3dfx.com - men delajo super!

Fish <>< ::

Haaaa SkAArA tud ti mas problemcek!!!!

Glede Vsync mam naštiman na software controlled.Kva a bi blo bols dat na Enable al kako?? Piši Jst!!!


Ice !!! Gonilnike mam najnovejše.Bom še WickedGL dol potegnu.Proc mam pa PII.

Se bom potrudu pa vam pol povem!!¸1
Ampak W98 pa ne grem še enkrat nalagat.
Grem pa rajš pol family computer špilat!!!
FisH <><

Fish <>< ::

Je bolš ja glede Wicked-a pa beta driverjev iz x3dfx-a ampak še zmer skače.DREK vse skupi!!!!!!!!!!!

KVA JE TO NAROBE?????????????????'
FisH <><

undefined ::

gajbica, nekaj me zanima... m or f? Ker najprej napišeš: Bom še WickedGL dol potegnu. Potem pa se podpišeš: Andrejka ... f in the body of m, or something? >:D

Hehe, just joking, no offense. :D

Fish <>< ::

Veš sem čisi 100% male.!!!!!

Andrejka je moj carski priimek!!!!!!!!1111


Kako je pol glede grafične.
Kva bi blo lahko še narobe????????????????
FisH <><

msmiha ::

Si mogoče Flasal kaj BIOS od grafike al pa od matične?
Men se je to dogajalo na starem P2 233 ko sem flasal BIOS na matični z napačnim;((
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

undefined ::

gajbica, v najslabšem primeru formatiraj disk, in jovo na novo Winse gor, in potem takoj najnovejše gonilnike. priporočam kar tiste od x3dfx-a, čeprav so le "nadgradnja", zato boš moraj prej inštalirat eno verzijo starejših gonilnikov, da boš prvo dobil toolse etc., in potem tanove x3dfx čez.

Good luck!

Fish <>< ::

Ne diska ne grem formatifat.Mi glih lepo vse deluje in zdej nej zarad tega skakanja formatiram disk-NO THANKS!Ne ne bom pa pika!!!!

Glede biosa sem pa res flashal.Flashal sem V3k in mamo plato BH6.
Pol mi pa povej msmiha kater bios je najprimernejši.Al pa nej ker drug to pove ce slucajno ms miha ne bi vedel!!!!!!!!!!!

LP Matija!!!!!Hate the word format!!!!! I get sick!!!!!
FisH <><

Fish <>< ::

Ja pa je rec VSync kriv.Sam disejblerat ga je treba pa je.
FisH <><


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noće delat

Oddelek: Pomoč in nasveti
11881 (731) _Mortal_
»

counter strike preko neta?

Oddelek: Igre
12882 (743) chucki
»

gonilniki za V3

Oddelek: Pomoč in nasveti
71137 (1053) baghera
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191201 (931) Evil|One
»

V2-fps

Oddelek: Navijanje
61603 (1505) AvAkI

Več podobnih tem