» »

Hitrost modema!

Hitrost modema!

atlet ::

Jo!

Pred nekaj dnevi mi je udarla stela v modem in mi ga je skurla, zato sem sou k prijatelju, da mi posodi modem. Reku je, da je modem 33k, sam meni ga prepozna za 56k. Komu naj verjamem, oz kaki bi zvedu, kolk je modem hiter?

Lp

P.S. Modej je pa zunanji od US Robotics...

V-i-p ::

Mogoče je modem v osnovi 33.6 in je bil prodajan kot 33.6, je pa flashan na 56.6??
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

TESKAn ::

Poglej, kolk se ti poveže:). Drugače pa bi moglo kje gor pisat model pa hitrost, če je od USRa zunanji...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

atlet ::

Hm, modem ni fleshan in tipo trdi da je 33k. Povexe se mi pa itak ne nikoli vek ko 33600, bilo kak modem mam. Nanjemu nc ne pise, bom pogledu se z linuxi, ker winsi lazejo... :(

dr.J ::

Obstajajo komande ATI1 - ATI7 kjer dobiš informacije o modemu vključno z vsemi registri.

Mislim da ti ATI4 pove o hitrosti: če kje najdeš oznako V.90, potem modem je 56k, sicer pa ne.

To se da narediti iz Windows control panela se mi zdi. Že zelo dolgo nisem sedel za win compom. :D

atlet ::

dr.J ce bi blo pomoje, sploh se nebi usedu vec za win masino, sam kaj cem, ko pa morem. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422761 (2141) joco
»

modem-pohitritev

Oddelek: Programska oprema
81091 (1006) lordgreg
»

WinModem problemi

Oddelek: Strojna oprema
151700 (1517) srale
»

Kako dopovedati ljudeku?

Oddelek: Strojna oprema
91227 (1011) VASkO
»

TELEKOM zmanjšal dostopno hitrost?!!!

Oddelek: Omrežja in internet
151565 (1304) Igor

Več podobnih tem