» »

Barva obraza

Barva obraza

tabla ::

Delo imam tako da sm tudi po 10 ur na računalniku...in to sm bil že vsaj 6 let. Poleti ko grem na morje, sem sicr rjav ampak tudi to se mi zdi da ne pride do izraza po enem tednu, nekako mi koža enostavno noče porjaveti v normalnem času. Zdaj imam obraz zelen in ne bel, torej absolutno bled! In kljub fitnesom ne pomaga nič.

Zanima me, kaj se da nrdit pri taki službi, da bi malo spodbudil prekrvavitev in dobil vsaj normalno belo barvo obraza... imam dost kolegov k delajo na računalniku po cel dan in imajo enako bledo faco, tko da kaj predlagate...sam ne kak solarij.

imallears ::

Kaj pa ješ? Kolk se pa gibaš kej? Lahk Cimirotiča uprašaš kaj je jedu, sam on je bil pol rumen ... :P

;-) ::

Ja pa za to ni kriv računalnik. Vitamini.

jnzavrl ::

Lahko pa imaš samo tak pigment?

shark_nm ::

Najprej zdravniku dat kri. Pri meni je zaradi bolezni pomankanje železa in sem bled kot bohinj... Drugače pa kake vitamine in minerali si nabavi da nadomestiš...

tabla ::

Hvala! Ja sadja nisem jedu nič, šele zdej jem vsak dan 1-2 sadeža redno, pa še laufat bom začel pa kej u hribe hodt pa še kak fitnes spet pa bo.

sej pravm, da mi je počas vse jasn, človek ne more met sam eno stvar dobro, ponavad se more cel zrihtat, pa je vse dobr in tud počutje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tabla ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imunski sistem

Oddelek: Loža
393690 (2588) sreda
»

Kako povečat apetit (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7119154 (16497) Adrijan0
»

hujšanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10512209 (8403) Pyr0Beast
»

Zdravo življenje?

Oddelek: Loža
381752 (1362) Tr0n

Več podobnih tem