» »

Tih hladnilnik

Tih hladnilnik

Tomi ::

Imam C400 na Slotketu in nek zelo glasen hladilnik zanj. Zadeva mi gre pošteno na živce, in ker sem prisljen uporabljati ta računalnik, bi kupil nov hladilnik, ki naj bo bolj ali manj tih, ni pa nujno, da je zelo učinkovit. Procesor je sicer na 500 MHz, samo to ga ne ogreje preveč.
Pa naj ne bo veliko višji, kot je Volcano 2, ker je ohišje omejeno.
Sedaj pa me zanima, kaj veste iz izkušenj, da je najboljše, cena na naj ne bo višja kot 4-5k sit.
metrodusa.blogspot.com

Cosmo ::

Titan D5TB - je tih, dobro hladi pa se poceni je (cca 2,5k), priporocam ti pa temperaturno reguliran model, je pa kakega jurja drazji.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

the_unborn ::

tocno ta, titan d5tb s temperaturnim regulatorjem pri megahitu me je olajsal za 2.800 sit in je res zelo zelo zelo tih, ce ga izkljucim, comp se vedno enako brenci:(

Tomi ::

Kul..
Sicer pa, za vse predloge napišite še, kje se jih da dobiti, in kako je z dostavo na dom, ker po moje me še ne bo v prestolnico do konca meseca.
metrodusa.blogspot.com

the_unborn ::

kolikor vem jih prodajajo samo v megahitu, poglej na pagino in se pozanimaj kako in kaj

Sycroft ::

titane majo kolkr jaz vem (ker sem ga tam tut dobil) v tej trgovini in si lahko pogledas ker majo tut se 2 poslovalnici izven ljubljane menda:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sycroft ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kater kuler?

Oddelek: Kaj kupiti
171526 (1208) the_unborn
»

Titan coolerji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221451 (980) Alec999
»

Kje kupiti hladilnik naslednje znamke...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91107 (895) tha_man
»

Najtisji venti (hladilniki)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121222 (839) jRk0
»

Duron700 in hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11825 (706) Privatnik

Več podobnih tem