» »

Težava s povezavo na net

Težava s povezavo na net

SloDave ::

Kar doskrat se mi zgodi da se na net sploh ne morem povezati!!
Ostane pri kličem (v ang seveda). Mam win 2000 pe. To se mi je dogajalo tut v win 98 sam tam sem še l na omrežje na klic pa se povezal. Da rešim ta problem moram ponovno zagnati računalnik! A kdo ve kakšno rešitev??

TESKAn ::

Če ti noče niti zavrtet številke, poglej, če maš slučajno obkljukano 'wait for dialtone before dialing'. To ne sme bit obkljukano.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

SloDave ::

Kje to spremenim, bolj natančno!

T(he) Boss ::

DA ne bi odpiral nove teme bom kar tukaj napisal, kaj me tezi. V bistvu je stvar zelo podobna, samo da mi Win XP vsakic ko vklopim rac. napisejo, da modem ni prisoten, potem ga odstranis in potem das, da ga sam poisce in dela bp, dokler ne ugasnes rac. Po novem pa so se povezave fuc in jih morem izbrisati in na novo naredit, drugace modem nic ne reagira, malo lucke zasvetijo, zvoka pa ne da od sebe. :\ Imam pa povezavo za GPRS, ki mi celi cas dela normalno. Imam USRov modem (sportster flash EXT 56000) poiskal sem tudi nove gonilnike in ni nic boljse.;((

MadMax ::

"Šef": a mas slucajno modem ugasnjen ko prizges comp?
V tem primeru odstrani kljukico pri "Check for new hardware at startup" (al nekaj takega...).

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

T(he) Boss ::

Znalo bi to bit, ker danes ko sem imel priklopljenega, ko sem vkljucil rac. in sedaj pa se kuj dela. Samo kje se nastalja to? Mi lahko bolj natancno obrazlozis?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

imam en problem z cod2 potrebuje mi 30 sekund da mi pride v mp

Oddelek: Igre
393259 (1355) MARKcar
»

Router Linksys WRT54GL in nepovezljivost

Oddelek: Omrežja in internet
283637 (3288) neoto
»

Računalnika fizično povezana > Kaj pa zdej?

Oddelek: Strojna oprema
289426 (6362) bastadu
»

ADSL se prekinja??

Oddelek: Omrežja in internet
91071 (810) jakaj
»

VOLJA.net

Oddelek: Omrežja in internet
231529 (1091) gumby

Več podobnih tem