» »

TV out in geforce mx in ostali

TV out in geforce mx in ostali

Pikachu ::

Kaksne so vase izkusnje s temi karticami, predvsem z Geforce MX in TwinView?



Kako je s kvaliteto slike na TV? Polno je pripomb glede cudne slike, nekih vertikalnih crt...



Ali stvar dela ali ne?
  • spremenilo: Pikachu ()

VASkO ::

meni stvar dela zelo dobro, mam MSI 816 (gf2mx +tvout bt869), uporabljam pa se zadnjo verzijo tvtool4.8, ker nima macromedija zascite-torej lahko gledam filme na tv brez crnih robov (polna slika), pa se fajn se da vse nastaviti, od flickerfiltera, do velikosti slike na tvju, barve, kontrast...

Ce hoces to verzijo, mi mailaj, ti posljem (drugace stane nekaj tisocakov).

matevzm ::

MMG, ne poznam MXov in TV Toola, samo Macrovision niso crni robovi. Slika z Macrovision mora biti na TVju cisto normalna, videorekorderji je ne marajo.

Muflon1 ::

Odvisno kakšno televizijo maš men na primer na eni mali philipsovi televiziji (stara pol leta) ni delu izhod na 3D Prophet MX. Oziroma ni bilo slike na televiziji na istem televizorju je bila slika z Voodooja 3000 TV out. Na drugi televiziji (Grunding okol 120.000SIT) pa je isti Prophet MX delal brez problema pa tud zlo lepa slika je bla.

Can ::

Pravloma TV ne bi smela nikakor vplivati na sliko, vsaj logično je tako

Tzar ::

Jest mam crontelov TV chip pa je za en ku...
Vcasih, kokr ga prime mal skacejo horzontalno vrte po ekranu, ce pa raztegnem sliko cez cel ekraan mam pa se vec teh motenj.
CE pustim crn rob je slika dost kul.
Ti TV outi so tko al tko vsi na Češkem narjeni:D
Življenje je lepo!

Filo ::

Kaj je z gejforcom lih ne vem sam vem da moj TV-OUT na vUdUju 3500 dela cist kul. Q3a zgleda prek TV-eja FUL noro spila se ga pa itak se bl..noro..!! :D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963566447 (5776) anjica
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505948 (4853) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292093 (1593) Kawl6
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181223 (888) ||_^_||
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152041 (1739) BlackHole

Več podobnih tem