» »

AMD Athlon 64 X2 6000+ navijanje

AMD Athlon 64 X2 6000+ navijanje

bacnar ::

Rad bi navil procesor in rame. Sem še začetnik. Katere programe naj uporabljam, kako naj ga navijaem, kakšna je normalna temparatura CPU-ja in ramov.

Moj PC

Matična: ASUS M2N-E SLI
Grafična: Nvidia GeForce 8800GT
Rami: 2x 1 GB 800 DDR2 in 1 GB 667 DDR2
CPU: AMD Athlon 64 X2 6000+ stock

TOP ::

Tudi če ga naviješ neke razlike bistvene ne bo.

bluefish ::

Zadevo navijaš v BIOS-u. Malo si preberi obstoječe teme, kako se to dela, ker se gre za isti princip pri praktično vseh procesorjih.

ModriN96 ::

Že sama plata ti pove več kot dovol... Nforce čipset je NAJVEČJI šit za navijanje! Tko da kr pozap...

jest10 ::

Že sama plata ti pove več kot dovol... Nforce čipset je NAJVEČJI šit za navijanje! Tko da kr pozap...

Daj ne sanjaj no...

bacnar ::

Že sama plata ti pove več kot dovol... Nforce čipset je NAJVEČJI šit za navijanje! Tko da kr pozap...


Zakaj, katera pa je taj najboljša za navijat. Za toti procesor sem slišal, da se slabo navija. Kateri program naj uporabim za sability test.

jest10 ::

Že sama plata ti pove več kot dovol... Nforce čipset je NAJVEČJI šit za navijanje! Tko da kr pozap...


Zakaj, katera pa je taj najboljša za navijat. Za toti procesor sem slišal, da se slabo navija. Kateri program naj uporabim za sability test.

Za navijat tvoj procesor je dobra skoraj vsaka matična, ker se itak ne bo navil kaj dosti. Tiste 20MHz višji FSB, kolikor bo najverjetneje max kar boš stisnil brez večjih posegov v hlajenje zmore 95% plat, ki jih trenutno dobiš, vključno s tvojo.
Za stabilnost imaš Prime95 in Intel burn test

bacnar ::

Kako pa vem kdaj je nestabilen za Intel burn test ali pa z prime 95

Mitja358 ::

Ti ven vrže error ali pa se resetira oz. blue screen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje procesorja???

Oddelek: Navijanje
121559 (1181) pingo76
»

matična ???

Oddelek: Kaj kupiti
91307 (1098) strumf666
»

katera plata?????

Oddelek: Kaj kupiti
311364 (904) borut25
»

DFI Lanparty UT RDX200 CF-DR

Oddelek: Strojna oprema
422349 (1407) PrimozR
»

Naviti Athlona XP, nič mi ni jasno več

Oddelek: Navijanje
161224 (1029) Tarzan

Več podobnih tem