» »

Battlefield 1942 kot igra!

Battlefield 1942 kot igra!

Hux ::

Zaj mi pa povejte ce to ni najbol zanic igra 2gega stoletja. Sicer je res zaloznik EA ki so zalozili odlicni Medal of Honor ampak ta skupina ko je sprogramirala battlefield je naredla ono debilsko igro Codname eagle al 47 al kaj je ze blo tudi kompletno zanic.

No v glavnem jaz spilam na serveru ping 114 no lag apak vseeno je lag taksen da z sniperom nemores cisto nic ubit kaj se premika in niti tisto ko stoji ce ne stoji vsaj za 3 sekunde cistu primiru. Pol grme z masinko in sma 2 metra oddaljena en od drugega jaz cleo monicijo postrelam in ni effekta on z pistolco me 3 krat vstreli pa sem hin. Prakticno vsak njegov strel zadetek jaz pa porabo 2 ammo pa se niti zvil ni.

Edino tocke sem lahko dobil ko sem avijone dol strelal al pa v panzeru z granatami sovrazna vozila.

Vglavnem to je zamene res zanic spil

tejo ::

Moje menenje je pa ravno obratno, to je najboljša WW2 igra do sedaj, pogoje imajo pa vsi enake, če tebe nasprotnih 2x zadane pa si mrtev, ti pa izprazniš dva rafala, potem očitno slabo meriš, pa če en server ne dela, greš na drugega, v 10 minutah zagotovo najdeš enega ok.

Hux ::

slabo merim ja pridi v CS ali pa Medal pa ti odstrelim dlako na nosu. Spil mi takaltak steka ko svija sam po sebi. Z sniperom se nisem dobenga mogo ubit ko ni pri miru stal niti z 41 pingom.

tejo ::

Shit hapens...

BroTheR ::

igra je super, ampak se mi netkoda res zdi malce cudna...

Hux ::

ves kaj jaz sem pricakoval Medal Of honor kvaliteto kot prvo tak da je ze tukaj padla kr dol za mene no vseeno zgleda da programerji poslusajo ljudi.
Ves kaj me moti ko svija vec kot 80% dediced serverov je passwordanih. Tisti ko pa niso pa jih postavlajo posamezniki ki so ponavadi na 56k modemom in naredijo za 32 igralcev in se cudijo da pride do pinga 1000. Tam ko pa je ping vredu pod 50 pa vseeno nimorem ubiti. Dozaj mi je uspelo tudi z mitralezom ubiti samo take kot so direktno proti ali pa odmene leteli v ravni crti. Ce kdo leti navzrkiz ni sanse da ga ubijem al pa ce mi ze ospe me on z pistolico nastrela do 1HP.




We are all pleasantly surprised by how popular you've made the Battlefield 1942 Multiplayer Demo. Some of you have pleaded for certain fixes, which would make your gaming experience that much better.

Well, as you've made this the second most popular online shooter being played right now, it makes sense to listen to you. So we’ll be releasing a patch for the Multiplayer Demo very soon which will incorporate a number of fixes, including the following:


Support for All Seeing Eye.
Support for refresh rates higher than 60hz.
Improved Server stability
And many other fixes to be announced soon...Stay tuned for more details as the development team digs in...

Hojne ::

Zanimivo, jaz imam pa kolega na Švedskem, ki ima v stavbi 10Mbit kabel in ko igramo ima naštiman za 16 player-jev max tako, da so pingi čist v redu (osebno imam ADSL pa z bratom skupaj igrava gor in imava ping od 70-80). Zadnjič smo igral in sem od 16 igralcev v 6 igrah dobil dve zlati in dve srebrni medalji. Izgleda, da pri tebi ni problem v pingu ampak nekje drugje.

Hux ::

ja tekoce mi sploh ne laufa mam presvoh karto ampak vseeno je tak da se je igralno.
Najlazje je z pnazerom obijat ali pa avijoni. Zelo lahko je pa avijone dol strelat z onimi anti aircraft topi.

Sej ko sem se enkrat na sredi baze v eno hiso skril in avijone uporablal smao za prevoz do tja ter z padalom dol skoco sem mel dosti tock okol 28.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

kn3z007 ::

jaz imam eno vprašanje glede te igrice. na jokerjevem DVD-ju je gor demo pa mi ne dela, er ne more 3d device zagnati (mislim, da nekaj takega piše). Imam pa 8500LE. a mi zna kdo svetovati kako bi ta špil usposobil, da bi vsaj približno deloval, ker me prav firbec matra kako izgleda.

Lp
kn3z007

www.geneza.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kn3z007 ()

Hux ::

Hercules Prophet FDX 8500 LE AGP 64MB ATI Radeon 8500

ATI Radeons
Some cards in the Radeon family may have graphical issues such
as texture flicker and some drop-out. By the time you read this
the latest drivers form ATI should be available to address these
issues.



torej idi po zadnje drivere in preberi readme.

Dami ::

Za mene je to po dolgem cajtu eden najbolšjih demotov:D Final bo tak caroval. Že zaj nonstop nabijam po netu kaj šele bo pol. Moje mnenje: odlična mešanica MOHAA in Renegade.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Soni ::

Bad game>:D

_Mortal_ ::

Odlična mešanica?

Renegade: hroči in ful zanč
mohha: not bad

popolna kombinacija
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

yabadak ::

Men je ta igra sprala možgane do obisti.
Je fantastično zasnovana in jo nabijam cele dneve ne glede na lage in polne serverje. ZATO VAS POZIVAM DA NEKDO NAREDI EN KURČEV SERVER V SLOVENIJI.
Upam da bo do izzida v sloveniji, ki je napovedan nekje konca tega mesca uspelo razvijalcem spedenat 1000 hroščev in 1000 drugih nedopustih napak( Redko zadaneš nasprotnika, v okvirju ti ostane še 10 metkov pa jih po zamenjavi ni več, statične strojnice imajo kar neomejeno število nabojev ha ha ha , če s petih metrov nabijem z bazuko v bok tanka ta ostane še prekleto živ........8-O

LunKi ::

Hux mislm da si cist mem udaru. Res je da rabš dobr ping da špilaš, pa pejd na hrvaški server pa maš 30 pinga pa deli štalo. (butchers shop)

Kokr jst vidm ti je špil bedn zato ker...ti preprosto ni šlo, se je blo že iz posta to razvidno.

Drugaće je pa špil to kar flašpointu ni uspelo

yabadak ::

povej mi ip od tega hrvaškega serverja
hvala in lp>:D

Overlord ::

Hux2: ti si res en lolek, zato, ker ti ne obvladaš je pa zanič igra al kaj.Jaz skoz igram s pingom od 80 navzdol, z 80 se da še komot igrat.

Pa sem zmeraj med prvimi tremi od 32.

Ta špil je on-line game of the year definitivno.

Če se kje srečamo, igram pod nickom [SLO]LordICE.

drSMASH ::

Ni problem v igrici amapk v tebi in tovji povezavi...si pac lamer ;)

Igrica je zakon in komaj cakam da dobim nov comp da jo sprobam :O
<<<LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE>>>

drSMASH ::

Hux ti igras CS? >:D
<<<LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE>>>

kivi113 ::

hi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159543 (4041) oo7
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838239 (27644) Clubraider
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610135 (5434) MKC00
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9010025 (5543) Mavrik
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574491 (3253) Pyr0Beast

Več podobnih tem