» »

Zakaj mi filmi ne tečejo gladko??

Zakaj mi filmi ne tečejo gladko??

ales224 ::

Zdravo!

Zanima me zakaj mi filmi ki jih gledam iz CD-ja al a iz diska cukajo, mam pa Bs- player al pa windows media player, rač. je 333A celeron 260Mb rama, 4,3Gdiska.

Tnx.
LP
  • premaknil: Tomi ()

neki123 ::

kup si nov comp



Lucas ::

Drži..tvoj comp je na na skoraj najnižji točki, kar se tiče poganjanja filmov...vendar...

naloži vsaj divx5.0 kodek, ali novejši
postprocessing level daj na 0

Meni na PII-350 dela popolnoma tekoče!
I was here...

racaMIT ::

kako mas pa graficno ... kolega je mel atija 8mb pa mu je na 333 normaln delal ... rama je mel pa vsaj pol mn ... filmi pa full stekajo na primer na 333 in sis 620 8 mb graficni ... ostalo podobno ...

ales224 ::

S3inc trio 3D
nevem kolk mega

celica ::

Ojla ..

Tole graficno pa lahko kar prezvecis .. :D
DiVX-e gleda moja mularija ze na celeronu 300a/450MHz, graficna pa voodoo3 .... Pa delajo UFB ...

negre..! gre ..? joj GORI ..!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: celica ()

Golden eye ::

ja če hočeš da ti bodo filmi bolje delal potem rajši kakšno novo Grafično kup, kakšnega voodoo 3 2000 (poglej na www.bolha.com dobi tud za 3000 sit):D

stupid_one ::

Ejte starčki men delajo na eni starini pri sestriču filmi na compiju Petium II 166 Mhz!8-O

akulp ::

Definitivno ti mora na tvoji mašini delat, vendar z bolšo grafiko..pa a si pogledal če maš pod DivX filter vse na minimum, ker tud to lahko precej vpliva..LP luka

zumes ::

Ne nalagaj Divx5.0; ampak naloži najstarejšega, ki ga dobiš in bo še dekodiral tvoje filme! Saj pri meni najbolje dela 3.0, 5.0 pa mi močno zatika in... probej:D

TylerDurden ::

Po moje je mamaplata krive, če maš kakšno čudno, meni na c333 bansheeju ter 64 Mb rama vse dela kul. Aja pa kater operacijski sistem imaš, winME niso najboljši za divxe, win98SE so zakon za take računalnike, ki so že malo v letih.
Let\'s make some soap ...

CaqKa ::

spodnji prag je nekje c300a z spodobno grafiko. tale tvoj s3 kar zamenjaj :) pa če že imaš c333 ga navij na 100mhz zunanjega... ce so 300ke lepo spilale na 450 s totim nebi smeli bit kaj večji problemi
kot drugo.. OS tukaj nebi smel imeti bistvenega vpliva... itak sta 9x in me na istem jedru kar se tiče glede kodekov morš probat sem.. pa res je tudi to da post procesing nastavi na minimalno vrednost ki jo lahko. pri tem je treba opozorit da na 'divx ;) 3.11 alpha' ta funkcija ne deluje.
aja pa zaenkrat probaj zadevo pognat z mplayer2 potem šele bsplay.

City ::

V sistemu na CD-ju izklopi digitalno predvajanje podatkov pa bo

bobby ::

al pa če vklopiš UDMA če maš slučajno izklepljenga.

CaqKa ::

udma ne bi smel biti problem saj divxi redko presežejo 1500kbit/s
digitalno predvajanje pa se tiče menda samo audiocdjev?

City ::

Ja jest sem tudi mislil da se tiče samo audio CD-jev pa je bilo potem drugače


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nadgradnja starega računalnika

Oddelek: Zvok in slika
251235 (852) Pyr0Beast
»

Celeron 266, 96mb rama zadost za gledanje divx & xvid filmov ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151413 (1164) mrTwelveTrees
»

gledanje DivX filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
331835 (1014) smash
»

štekanje divxov

Oddelek: Sedem umetnosti
301770 (1318) *enigmo*
»

C600@900+128RAM ni dost za DivX?

Oddelek: Zvok in slika
201940 (1656) EASYdoor

Več podobnih tem