» »

Psp firmware Psp

Psp firmware Psp

Dampyr ::

Pozdravljeni!

Imam problem in prosim za nasvet! Imam psp 2000 in do nedavnega firmware verzijo 3.55 (najbrz custom, ker so vsi spili delali).Psp mi je prek wirellesa nadgradil firmware na 6.20, kjer seveda ISO spili ne delajo.Kaj moram naredit? A je mogoce kako downgrade naredit in nalozit kaksno crack verzijo firmwarea? GOvora je tudi o neki batteriji Pandora?

Hvala

hojnikb ::

čE si meu gor 3.55 pol lahko kamot odkleneš z pandoro.
Dej nekomu ko jo ma pa ti nej odklene.
#brezpodpisa

Dampyr ::

.....a je mozno to baterijo kupit v slo?

St235 ::

3.55 je bla enostavna za crackat. 6.20 pa se trenutno ne da. Baterijo boš težko dobil pri nas, razen preko kakšnega preprodajalca na bolhi, drugače pa seveda preko ebaya in podobno.

hojnikb ::

Kupi jo na bolhi al pa komu reč ko jo ma
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dampyr ::

hvala za info.

hojnikb ::

Ni problema.Bi ti posodo mojo, sam bi nuco en odklenjen psp (fat al pa non ta88v3 slim) da bi jo lahko normalno nafilu, sam nimam takega psp na dosegu ...
#brezpodpisa

jamaro1 ::

Mene pa zanima če se je zadeva rešila, kajti imam na las podoben problem, oziroma kako reštev zgleda v praksi:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jamaro1 ()

hojnikb ::

jamaro1 je izjavil:

Mene pa zanima če se je zadeva rešila, kajti imam na las podoben problem, oziroma kako reštev zgleda v praksi:

Če maš psp3000 in fw 6.20 (vse kar je več ko 5.03) pol si še ker v pi****.
#brezpodpisa

Berserker ::

Mene zanima če se kaj z formatom psp-ja zbriše recimo odklep konzole, je to možno ? Ker meni sploh ne gre updejtov posnet več, psp se je po formatu nastavil nazaj na 5.50 , probal sem ponovno posnet 5.50 gen A pa lepo po vrsti pa ne gre.

hojnikb ::

Kir model pspja pa maš ?
Ker če maš original software gor pol gre sam še z pandoro.
#brezpodpisa

Dampyr ::

....rabim pomoc....naredim magic memory stick kot je sicer prikazano na vec straneh na ytb....pol pa ko vstavim Pandoro pa nic....samo lucka zelena gori,.....a je mogoce z baterijo kaj narobe....v cem bi bil lahko problem...hvala

hojnikb ::

Verjetno nisi mms prav naredu.Probi z Rains UltraLite MMS Maker nardit pa glej da je batrija dost polna.Nisn sigurn ampak včasih pomaga če še ko daš baterijo noter držiš L al R trigger (nisn ziher kirga..)
#brezpodpisa

Dampyr ::

...sem probal tudi s tem ma nic...svati zelena lucka..ekran je pa crn....je mogoce kje kaka finta s kaksnim sofware-jem?

hojnikb ::

Si naredu mms tak ko je treba ?
#brezpodpisa

Dampyr ::

...ja, to je problem....Rain's mi javlja IPL error....sem pa zagnal Rains kot administrator in tudi kartica je sonyeva (4gb) in mi jo tudi psp zazna kot supported....tako da res ne vem v cem je catch

hojnikb ::

Probaj v kakem external ms readeju al pa na kaki xp kišti
#brezpodpisa

Dampyr ::

...probal ne xp...enak problem

Dampyr ::

....in problem se nadaljuje....Rains Ulacijskega tra lite mi je javljal IPL failure to inject...kar je ocitno posledica operacijskega sistema ali bolj natancno Formata. Memory stick sem formatiral z HB Usb disk Storage programom....int lej ga zlodja...IPl ni delal tezav....pac mi pa zdej psp zatezi Memory stick can not be read. Go to system psp and format...pa tudi ko Pandora baterijo vsatvim zelena lucka na psp-ju sveti samo za hip nato ugasne....a mi zna kdo pojasnit kaj je problem oz. kaj naj naredim? Hvala

BananaBoy ::

mors nardit s pandoro k drgac ne gre.lahk pa downgradas in ga shekas pa igras.:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646825 (19189) Peter6
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72459 (2242) levstek
»

PSP Odklep OFW 6.10

Oddelek: Konzole
112364 (2241) -THX-
»

PSP

Oddelek: Konzole
222228 (1599) hojnikb
»

PsP odklep pomoč :D

Oddelek: Konzole
272986 (2447) hojnikb

Več podobnih tem