» »

Moja stran-mnenja

Moja stran-mnenja

rap3r ::

Tuki je moja stran tara in me zanim akaj bi vi spremenil kaj vm je ušeč...spluvite pohvalte me:D tko da veselo na delo!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)
  • spremenil: rap3r ()

icek ::

...Ura je natanko: 23:9...
Verjetno bi bilo bolse tak: Ura je natanko: 23:09

Loki ::

error 404?
lepa stran, ni kaj.

Ziga Dolhar ::

Ajej. Veš, Dreamweaver se da tudi bolje uporabit.

rap3r ::

Ja kaj bi pa spremenu pa če je error 404 pol teb neki nedela men dela link čist normaln in drugim tud
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

alesrosina ::

no, ja ... ce je to tvoja prva stran, pol ti se odpustim. Sam ni lih naj .. pa tud un protection za "slike" je bl sibek...

sicer pa: ne vem kaj folk vedno tle "oglasuje" strani, k so niso ravno kvalitetne .... eh, ja ....

rap3r ::

mene pa zanima kakšne strani mate tisti k pluvate po moji povej kaj je narobe ne pa ja nekvalitetna stran, ja pač stran ki nima preveč določene teme a ne?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tody ::

Človek ma mal preveč časa pa se je spravu delat stran. Sej ne da je stran 90 procentov ukradena ampak to je lep primerek strani katere človek ne obvlada ničesar samo osnove dreamwaverja in copy paste funkcije. Vse kar je gor pa je prekopirano od nekje drugje !

Tody ::

aja par animaciji ne dela, tudi meni ne dela zgorni baner in tečaj slovenščine ti nebi škodil
lp

cahahopie ::

No...saj človk ni nič slabga nardil če je uporabu sample iz DW... saj ti itak niso zaščiteni (drgač bi per Macromediji že dal kak watermark čez).
Ni pa izvirno.
In ni poanta webdesigna, da stran nafilaš z vsem kar se ti zdi zanimivo. Mora biti tudi okusno. In še nisem naletel na okusno gif animacijo. No... razen kak baner...
Saj ni treba da je stran jako profesionalna. Toda za izgled pa se lahko malo še bolj potrudiš.
To je: enaka ali vsaj okusna poravnava teksta... čim manj teh gifov... tist welcome je grd in tudi tisti zgoraj zgleda preveč amatersko. Tisti gumbi pa so čist o.k. če bi jih znal dobr vključit v dizajn.

Tako je... če želiš objavit stran na S-T forumu moraš pričakovat, da bodo kritike močne in visoke. Drgač pa je na svetu še množica slabših strani. Sicer pa tud ni ..tako slaba.:D

Ziga Dolhar ::

moja stran

Ko pa bom menil, da je dejansko zrela za javnost, jo bom pa tudi "javno" objavil. Le, da to še ne bo tako kmalu -- za enkrat mi dejansko služi kot "osebna spletna stran" >> gor dam stvari, ki jih potrebujem jaz, ko sem "away" :-).

p.s: common disclaimer applies: stran je še v zelo zgodnji alfa fazi bla bla bla :\

freejack ::

Jao, no ja, spominja me na strani izpred xy let, ko s(m)o vsi bli še bolj mali, pa smo čim več stvari nametali na stran, pa slikic, je blo tolk luštno za pogledat...zdej, pa imamo 2 vrsti strani; taka, kot je tvoja, osebna, tko za hec,..itd.. in profesionalne... Za prvič ravno ne morem reči, da je slabo,..hmm,..sodba je taka,..naredi s stranjo kar še imaš v načrtu, če imaš kaj, potem pa vzemi gradivo, pa jo naredi na novo...malce pobrskaj po internetu, si oglej par strani, in novi strani dodaj tisti "jst pa obvladam zadevo" image :) En nasvet; uporabljeni "frames" so že dolgo mrtvi, uporabi raje tabelo.hmm... koga zanima password za slike? no ja,..boste že pogruntali,..nasvet,.. 6 črk, prva in zadnja sta T...happy guessing... t _ _ _ _ t ... sicer pa,..akr se tega passa tiče,..kdor nima pojma o html, totej otroci, tak al tak ne bodo prišli do passa, sicer pa,..zakaj bi se mučili s tem, ko lahk na netu dobijo xy slik, pa tut če ti pišejo, ko ne boš mogel vedeti ali so PG-13. :D

Taras_Bulba ::

Kaj pa TALE?:P

freejack ::

I give up...:'( No ja, prvo, zelena barva zbogom, ali pa vsaj ne tako vpadljiv odtenek, po pa...eh,..veliko... :D

Taras_Bulba ::

Ah dej no. A ni prov lepa ta 33cc00 zelena barva >:D ;) Tko za sprostitev. Zakaj veliko folka misli, da je najboljš za page gosta ČRNA barva...

freejack ::

Nikoli ne priporočam črne, ampak tisto barvo, ki se nekako najbolj sklada z vsebino.Za sprostit? Se šališ? Prvo zagledaš lepo mirno modro barvo, klikneš na slo zastavo in BUM te vseka v oči tista zelena. Edina možnost, da obdržiš tist zelen odtenek, da na prvo stran naštimaš še grši odtenek, da bo ta zelena res sprostitev. brez zamere,..povem kar mislim :D

Taras_Bulba ::

hehe ni zamere. Ta sijoča zelena barva je ostala še od takrat, ko se je stran postavljala in je bla prva barva s katero sm pobarval tabele, da sem jih vidu al kako je že blo. Potem so prišli še tisti "folderčki" na vrhu, še vedno pa noben od nas, ki smo jo klepali ni vedel kakšna naj bi bila osn. barva. In je ostala ta. Vsebina je pa itak kr neki. Kar je tud namen pejga. Ali pa tudi ne...:)

bodom ::

aaauuuuu....my eyes, my eyes....my green eyes:D
ne ne, mal heca...sej dobr page...

moja malenkost:D

LP

Ziga Dolhar ::

bodom: komentarja streni se bom vzdržal (lepo preprosto), ampak slike... ojej, ojej, kako lepe...

Wau.

bodom ::

ziggga: in zakaj naj bi se vzdrzal komentarja...sej le-ti nikol ne skodijo:))

LP

Ziga Dolhar ::

Bodom: ker niso pomembni. Vsebina ruls.

bodom ::

aha, ok:D
hvala

LP

Taras_Bulba ::

bodom: prov fine slike
kaj pa tale barvna alternativa? da ne bo vse zeleno. nekako smo vsi za to stranjo mnenja, da bi bla mal bolj umirjena.:D

bodom ::

Taras_bulba: 8-)

much better zdej...tista zelena je res prevec 'pekoca'.

PS: kej si pa dobil tko dobr fade effect?:D :D

freejack ::

taras_bulba: tut jst pravim, da je zdej veliko boljš :D bodom: to pa ni slabo, no, no, to pa spljoh ni slabo,..zanimiva zadeva :D

bodom ::

hmm....zanimivi odzivi folka...da ne bom ksnga prjavu zarad kraje cesa :D :)) :D

Taras_Bulba ::

bodom: lahko tuki dolvzameš. Script ni moj in sem si ga "sposodil" na eni strani, ki se jih tukaj baje ne sme omenjat. Če kdo ve katera stran to je in si jo skupaj s skripto lasti, naj pove, pa mu jo vrnem:))

Taras_Bulba ::

UUU pi**a bodom zdele sm vidu, da maš isto skripto tud ti gor. Nisem od tebe pobral. Res

Zgodovina sprememb…

bodom ::

Taras_bulba: haha:D
sej zato sm te mal izzival ce si mogoce iz moje strani pobral to skripto. sej ni blema, sej sm jo tud jst nekje skopiru8-)
kaj si pa mislu tist glede "sencenja"?...tist kar si ravnokar zbrisal iz posta:D

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()

Taras_Bulba ::

ah nč en hint je bil. veš kaj me zanima. a bi lahko tam na tvoji strani zravn fotk, ki so imenitne navedel še podatke o filmu, času, zaslonki, al pa tam za strele kako to posneti. Jaz sem se pred časom ukvarjal z astofotografijo (ko sem bil na šoli, kjer smo imeli teleskop :)) ), pa sem poskusil tud s strelami, sam ni glih ratal...

bodom ::

hja, sej bi ce bi se mi dalo...sam je prevec fotk, pa tud vprasanje, ce bi najdu podatke za vse fotke.
no ma, verjetno tebe zanima kako slikat bliske oz. v tvojem primeru astrofotografija...
jst slikam vedno na zaslonki f/4.0, cas osvetlitve pa je neomejen. mam zicni sprozilec in sam prtisnem, pocakam strelo in voila:D
LP

kuglvinkl ::

rap3:

To, da te zanima kakšne imajo strani drugi, ki pluvajo po tebi je ogromna neumnost. Hočeš rečt, da jaz ne smem zlivati gnojnice po programu Kanala A, če sam ne morem imeti televizije im nuditi svojega programa ali denimo ne morem izrečt utemeljenega mnenja o tvoji strani, če je sam nimam? Nikar se ne šali.


Moj komentar te strani bo izostal, ker še ni na nivoju da jo sploh komentiram. Primer teksta na strani:

Komad od men zelo dobre Rap skupine! 8-O
Your focus determines your reallity

[MYTiX] ::

Poglejte to stran in ocente sam ! dizajn !. Manjka še večina podstrani. Vsebina na nuli. Zanima me sam dizajn. Ko bo stran pripravljena na objavo pom lahko tudi tle povedu zaenkrat je pa sam to kar vidte.

freejack ::

a. naredi variabilno/raztegljivo tabelo in ne fiksno stran, ali pa vsaj daj center alignment (na sredino)
b. namesto ene slike (vstop), jo razdeli na 2 sliki (levo in desno, ENTER pa itaq lahk sam napišeš),..če kaj druzga ne, se bo vsaj stran hitreje naložila
c. ozadje bi mogoče lahko bilo za odtenek malo temnejše, čeprav ra odtenek ne moti tolk, oz. žge v oči. Aha, prišel na drugo stran, zdej razumem zakaj ta odtenek,..barve kr pust tko kot so,..Če ima kdo drug kakšno primernejšo kombinacijo?
č. v desnem zgornjem kotu lahk odstraniš tist x, y,..itaq nobeden ne bo gledal,..prav tako je z datumom in uro (jo namreč že ima na task bar)
d. domov, priljubljene, novičke, povezave, navi? Pol teh zelo težko preberem, in to pri resoluciji 1024x768,.. Čeprav vidim, da je tvoja stran očitno optimizirana za manj, je dejstvo to, da vse manj ljudi uporablja 800x600 resolucijo, nobeden pa 640x480.. Če že misliš pustiti optimizirano za 800x600, popravi vsaj font, da se bo dalo normalno videt na 1024 (anketa, statistika se pa dobro vidi)Tolk za1x, več o trenutnem izdelku ne morem govoriti, ker ne vem kaj še nameravaš postoritiSplošno gledano, pa design ni tko slab, je kr dober.. prav rad bi videl končan izdelek, saj že ta "beta" o-beta... :D

[MYTiX] ::

Hvala za 'popravke'. Prvo stran sm itak mislu nekoliko sprement. Za pisavo pa res hvala, saj jst imam majhen zaslon in ne gre dalje od 800x600. uni x in y pa uro sm dal gor ker nism vedu kako zapolnit tisti kot.

swalow ::

bordom: zakaj slikaš samo oblakce in sonček...dej še kake prijetne punčke gor, take 18+ seveda... :)

aja, vsem dizajnerjem v nasvet... delajte take strani ki so vam všeč...kritike so itak dobrodošle, saj se tak kaj naučiš... moja prva stran je bla zelena, z belimi gumbi in rdečo pisavo...potem pa mi je nekdo poslal email, naj se naučim barve harmonično zlagat, predlagal nekaj knjig... in voila.. danes ne zlagam več zelene in rdeče skupaj .. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: swalow ()

bodom ::

swalow: hehe:D...pa sej so tud bliski zraven8-)
o tvoji tematiki slik pa raj ne bi tule...sam tole lohk recem, zmanjkalo mi je prostora na serverju, zato ne morem dat takih gor, hehe:D :D

ja sej upam da folk ne dela strani zato, da bodo drugim vsec. sej tud moja stran se je popravljala in obnavljala skoz mesece, tudi na racun kritik:\
kaj se ti pa tale zdi?8-)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Student 2006

Oddelek: Programska oprema
181323 (1024) darkolord
»

FRI VS; kako v 2. letnik?

Oddelek: Šola
131150 (913) thramos
»

Prešeren: Krst pri Savici

Oddelek: Šola
125275 (5158) c3R4R
»

ISA adapter ali nekaj podobnega

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151056 (856) totimato
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231582 (1109) EX-B

Več podobnih tem