» »

Brother DCP-330C - Napaka: " Unable to Print 4F"

Brother DCP-330C - Napaka: " Unable to Print 4F"

minicooper ::

Pozdravljeni,

Sredi dela je kot strela z jasnega prenehal s tiskanjem Brother DCP-330C (star cca. slabi 2 leti - kartuše so kopija, ne original Brother serija LC1000) in javil na display-u:
" Unable to Print 4F ".

Kot sem že sam ugotovil, gre za hardwarsko napako tiskalnika, a žal ne vem več naprej in prosim za pomoč.

Na Brother Support ni nič več zapisano, kot to da pokličite servis - link

A je imel kdo podobno izkušnjo, ima mogoče preveč zamašene šobe, čeprav se sam samodejno čisti, gre mogoče za kakšno tovarniško blokado zaradi neoriginalnih kartuš.
To je že tretji ali četrti komplet vseh štirih kartuš - do sedaj nikoli nobenega problema - kartuše so Fenix (uporabljam samo to vrsto kartuš in nič drugega) - link.

Za odgovor se lepo zahvaljujem!

pizdomilema ::

pozdravljeni

Ja jst mam isti tiskalnik kot ti. Imam ga približno 3 leta in ne dela prav dobro, tako da z njim nisem preveč zadovoljen. Zamenjal sem že trikrat use komplet kartuše ( LC1000Y), pa mi je spet zmanjkalo rumene barve in zato kr nevem kako je to možn in mi noče printat niti črnobelih kopij. Uglavnem sm skor razbof tiskalnik (proklet skret!!!)!!...Tiskalnik newerjetno hitro porabi use kartuše in skoz izvaja neki "cleaning". Tako da moraš res imeti živce da neki naprintaš.

Jest priporočam da usem ki ta tiskalnik žre živce, da ga zatrajbajo u prvi kontejner k ga srečate!!!!!!!Pa najbol da pol kupš drug tiskalnik k vsaj normalno dela ne pa ta skret brother.


jest bom tale tiskalnik ob prvi priliki zatrajbu u smeti pa je.

če mmi kdo lahko pomaga bom zelo zelo vesel
drgač pa ga zafu... u smeti pa je !!!!!!!!

ajde

pizdomilema ::

ta tiskalnik so res taka jajca da ni večjih.
Ko kupiš brotherjev tiskalnik je isto kot da greš na tržnico pa gajbo krompirja kupiš...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
714146134 (1530) scipascapa
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037522 (21236) gazer
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422377 (14651) Spock83
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7430065 (19335) bobby
»

Svetovni nateg pri kartušah (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7220353 (17302) mat xxl

Več podobnih tem