» »

Kako uvoziti "sprej" iz UK v Slovenijo

Kako uvoziti "sprej" iz UK v Slovenijo

bastadu ::

Zanima me neka zadeva: iz UK bi rad kupil neko mazivo v spreju, ki ga pri nas (in nikjer drugje v evropi) ni mogoče kupiti. Ker pa ima Anglija nekakšno omejitev za pošiljanje sprejev/aerosolv po pošti izven Anglije in jih tako sploh ne pošiljajo oz. jih zavračajo nazaj pošiljateljem, me zanima če ima kdo kaj več podatkov glede tega pošiljanja; je mogoče potrebno samo izbrati kakšno posebno vrsto pošiljke ali kaj? Pač iščem možnost kako priti do te zadeve? V naprej hvala za kakršnokoli pomoč!

Šimpanz ::

Mislim da letalske pošiljke odpadejo (DHL, Fedex itd.)

Bor H ::

mogoče je mal nekoristen komentar: poišči kakšno večjo trgovino, ki to prodaja in pošilja po pošti in jim pošlji mail, bodo verjetno najbol vedl, druga stvar je pa mogoče uk veleposlaništvo (verjamem pa da se to nobenemu ne bi dal delat)

fr1k ::

Mogoče tole, nudijo prepošiljanje iz ZDA/Anglije kamorkoli.
Za kako malenkost je sicer drago, a če ni druge poti...

Hair ::

kontaktiraj nekega špediterja... doplačaš za nevarne snovi - oz. karkoli pač to je in ti dostavijo v SLO (jest ponavadi kar pri njih v skladišču potem pobiram robo).

priporočam pa intereuropo - hitri, učinkoviti z zelo solidnimi cenami.


lp
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

domeski ::

A mogoče ta omejitev velja tudi za maziva oz. masti

lp

bastadu ::

Kolikor jaz vem samo za spreje (aerosole) oz. posode pod pritiskom ...

Tody ::

Izlet v london za vikend ;) Vzemi boljšo polovico sabo... ona srečna ti z sprejem :D Nazaj grede ga pač daš v torbo, pa torbo v čekin da gre v trup ne v potniško kabino.

JayKay ::

mali problem pri tem je da amfosfera v trupu ni vedno 1 bar. jaz sem recimo kupil cedevito v 1kg pakungi in jo dal v kovček. ko sem jo vzel ven doma je bila vsa trda, ves zrak je šel ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako poslati izdelke z vgrajenimi baterijami po pošti

Oddelek: Loža
324962 (2150) Kuscar
»

Letalski nasveti

Oddelek: Loža
304258 (3582) St235
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529956 (23983) darkolord
»

Zavarovanje za tujino (potrebno kaj zrihtat)?

Oddelek: Loža
305328 (4608) Buldožer
»

Piskanje mikrofona

Oddelek: Pomoč in nasveti
133092 (2928) gunserman

Več podobnih tem