» »

LAN_??_

LAN_??_

emmentaler ::

Dober dan...
Zanima me, kaj je z današnjimi špili, da ne vgrajujejo podpore za LAN igranje?
Je to modna muha ali kaj??
Z cimrom imava povezana rač. kar z UTP crossover kablu, in ne veva več kaj igrati??
Oba sva iz geek scene, zdaj sma pač dobila oba nova compa, in je opet kakor o osnovni šoli, takrat sem bil še na tekočem....
Torej kaj igrati prek lana na 2 osebi???
Dirt2 sva igrala, super zakon vse, problem je premalo prog....in premalo prog.....CSS klasika, se kar naveličaš igrati z boti...predvidljivi...
Novejši špila al cod mw2, bad company2, avp pa sploh nimajo vgrajene LAN podpore, mamu jim....
Gta4 tudi ne gre, imam original špil, cimer pač ne, in stvar ne dela....
Dajte mi priporočat kaj je ql za preko lana igrat?? Strategije ne pridejo v upoštev, ker gre po tamalem 6h igranja...tolk časa pa ni....igrama tam okol 2h, včasih več na dan.....potem so pa še ostale obveznosti....
Oba sva ljubitelja simulacij...čeprav tega več ni....OPF je moja najboljši špil, in takšnega ne bo nikoli več....od dirkačin pa NFD Porshe....ajde, nima veze....Važno da špil potegne, pa magari je arkada....simulacij tak ne delajo več, verjetno zaradi preveč zageekane mularije ki so glavni trg gaming industrije....
Ali swat4 gre igrat prek LANA, CO-op varjanta?? Nasploh mi je Co-Op zakon...slušalke gor, pa taktika in zadevo premisliti....
No, to bo vse.....
ps
Zna kdo povedat, zaka mi je ko sma prviš povezala rač. v mrežo pisalo, da je povezava 1Gb/s?? Ker zdaj je samo 100Mb/s??? In mreža ne deluje vredu...on ima Visto, jst pa win7....in nimama dostopa do map ki so sherane...vse kar sva storila sva vtipkala enak IP...spremenjena zadnja cifra...
lp

Bor H ::

Crossover kabel je vedno hudič, manj problemov imaš če vmes vržeš en ruzter za 10EUR, pol ti dela skor vse.

Kar se pa Lana tiče je pa res zapostavljen, predvidevam da je problem v piratstvu saj te na lanu ne morjo čekirat, pa še lažje si je neko virtualn lan vzpostavt prek neta kot pa crackat serverje za vsak špil posebej.

emmentaler ::

se mi je zdelo da bo nekaj taksnega....kaj pa kaksne vredu igre za 2??

particle ::

MW2 co-op je super.

blackbfm ::

Crossover kabel je vedno hudič, manj problemov imaš če vmes vržeš en ruzter za 10EUR, pol ti dela skor vse.

In zakaj drugače ne bi delal?

swat4 mislm da se da coop

emmentaler ::

particle je izjavil:

MW2 co-op je super.

Verjetno ne misliš Cod: MW2??

st0jko ::

To misli ja... Btw GTA4 dela brez da imata oba original. Malo se potrudita in najdita how to.

Nekaj coop iger:
Resident Evil 5
Rainbow six serija
Doom3 z coop modom
Borderlands(ne vem kako je glede LAN-a),
Probajta kake strategije... Tega je ogromno. Company of heroes, Supreme commander, Anno,......
keks?

fireX88 ::

probaj Cod World at war.. ma zanimivo co-op zadevo proti zombijem, sam se hitro navelčaš ter ravno tako misije. Če bota šla tole, priporočam use patch-e ki jih najdeš na partisu, in lancrackfix.exe ki je pa na gamecopy world pa pazi da se bo ujemalo z zadnjo verzijo pach-a lancrackfix, k drugač neboš imel vseh map pri zombijih.

kakšen dan, dva je zanimivo potem se pa naveličaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 Dead (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17313268 (2822) Horas
»

Špil s punco

Oddelek: Igre
345048 (2850) Berserker
»

Katere vse igrice bi se dalo igrati na taki sledeči konfiguraciji

Oddelek: Igre
81153 (895) harmony
»

Online igra za dva

Oddelek: Igre
151951 (1631) CaqKa
»

Igre z coop mod

Oddelek: Igre
61233 (1149) Hux

Več podobnih tem