» »

Sony A220

Sony A220

Koci ::

Pred kratkim sem kupil Sonyja A220 (17 palični, 80 čukov v Comingu). Ima full dobro sliko moti me le, da nikakor ne morem naštimat, da bi bil njen okvir povsem raven. Zdi se kot, da bi bil na mesith malo zvit. Kod ve, kako se to popravi?

Mate ::

Hmm... to so pac napake pr monitrojih... ce nikjer v menuju ne mores tega nastavit se to pac ne de. Jest mam tud recimo pr iiyami pro 450 zgorn desn rob mal zakrivle... mogoce kaksen pol milimetra...

Jst ::

Jst mam ADI MIcroscan GT56, pa sm mel iste probleme, potem pa sem opazu, da se vse da nastelat!!! ALELUJA! Ta 17" monitor rula!!!

gorenc ::

nasa firma je uvoznik sonyjev (ne uvazamo modela a220) in moram reci, da skoraj vse sonyje geometrija malo jebe! in a220 je slabse kvalitete, kot e200 (najcenejsi sonyjev 17 palcnik, ce izvzamemo a220.

ABX ::

Na splošno večji kot je monitor več je odstopa pri robovih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Koci ::

Ne boste verjeli. Včeraj sem na mojemu Sonyja 220A !(17 palični) nastavil na resolucijo TRU Color in tekstovne pike na 1700 krat 1240 in mi je zgorel ekran - na sreči grafična ni šla. Danes sem šel v nazaj v štacuno in so mi ga zamenjal,

Koci ::

Ej Sektor. A obstaja kakšen program ali kaj podobnega, ki ti optimalno nastavi sliko monitorja. V mojem primeru Sonyja 220A

gorenc ::

19" in 21" sonyji imajo prilozen CD s katerim preverjas geometrijo,... za nastavitev slike monitorja iz rac. potrebujes USB priklop na monitor (ponavadi USB razdelilci, ki jih spet premorejo drazji monitorji). Ker vsega tega A 220 nima, si obsojen na rocno nastavljanje. Verjetno pa za cd lahko zaprosis prodajalca, ali pa naj ti ga zapece.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri monitor 2!

Oddelek: Kaj kupiti
211186 (951) Koci
»

Monitor

Oddelek: Kaj kupiti
151134 (971) ChiefThunder
»

ka monitor mi priporočate

Oddelek: Zvok in slika
11961 (739) andro
»

monitor

Oddelek: Kaj kupiti
351948 (1562) sadarj10
»

17" monitor za 70-90 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
251782 (1468) RookY

Več podobnih tem