» »

Računalnik star 1 teden se prižiga 1 uro

Računalnik star 1 teden se prižiga 1 uro

1
2
»

amigo_no1 ::

Samo sebi delate medvedjo uslugo z dumping cenami.
Pokličite vodovodarja in povejte da mu boste potem ko konča popravilo namesto plačila dali za pivo :D.
Znanje ni zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

solatko ::

Sodček piva tudi ne (mislim tistega od 100 l)

matobeli ::

nekaj je to da se hočeš za vsako ceno prodati, tudi za dumpingško ceno, nekaj drugega pa je kolegialna pomoč uporabniku ki sodeluje na istem forumu kot ti. in ker nova namestite npr. Win 7 zahteva samo nekaj uric prostega časa in znanja ki ga pač imaš (ni neka umetnost...).

Sej, zato pa je vse za plačat, banda kapitalistična. ;)

zee ::

Neumnost ne sme biti zastonj. Simpl.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

matobeli ::

neumnost ni enako neznanje.

ampak če se noče naučiti, jebat ga. Me zanima kakšne bi bile reakcije, če bi bil on ženska :P

particle ::

Sam folk je treba navadit da je ta storitev plačljiva, ne pa da se zmerom znancem teži.

Sicer pa, porihtaj mu za 1 pivo, boš v drugo tudi? pa v tretje? se boš sploh javil na telefon? :)

zee ::

Prvic ja, vdrugo 50 EUR, nato 100 EUR ...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

matobeli ::

preko foruma nekemu neznancu bi res samo 1x, kolegu pa ni panike, bi se že našel čas. Itak je moj čas vreden 0EUR če ne delam nič pametnega.

Folk je treba edino navadit da bi spet spoznali besedico "solidarnost". Jaz tebi računalo, ti meni pomagal prebarvati ograjo :)

solatko ::

matobeli - bil sem v situaciji, da sem med nekaj deset kolegi, edini znal poštimat računalnik. Si lahko zamisliš ur, noči, sobot, nedelj, ki sem jih preživel za prijateljevo kišto, da sem mu speglal tisto, kar bi sam lahko.
Daj ne seri, dober prijatelj bo pokazal željo po znanju in normalno, da mu pomagaš ta znanje pridobit - zastonj, saj ti tudi on lahko nudi znanje iz svojega področja.
Ne gre pa to v nedogled, a morda veš koliko ima človek prijateljev, ko je pri denarju in kako hitro se razgubijo, ko ga zmanjka.
Še vedno HW-ske probleme, prijateljem rešim zastonj (plačajo samo potrebne kose), pri SW pa tudi najboljšemu prijatelju računam prijateljsko ceno 50EUR za postavitev sistema in zagotovim ti lahko, da smo še boljši prijatelji, kot prej, ker nimajo več čuta, da so mi stalno nekaj dolžni, zaradi zastonj mučenja.

matobeli ::

no dobro, nisem uračunal da je lahko tudi tako, pri meni je ravno drugačna zgodba, ravno obratno bi se dalo rečt. 10 ljudi ki znajo poštimati računalnik in pa en ki nima popolnoma nič pojma :)

bluefish ::

Ok, tole je že precej offtopic, avtor pa je prejel odgovore na vsa vprašanja, ki se tičejo prvotnega problema. Zaklepam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2492625549 (2091) tanveersingh
»

McAfee SiteAdvisor blokira prikaz slo-tech

Oddelek: Pomoč in nasveti
161320 (1105) Primorec
»

OEM in Windows: manj je več

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
195466 (4066) Icematxyz
»

Intel kupuje McAfee

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
208362 (7519) opeter
»

McAfee bo domačim uporabnikom povrnil škodo

Oddelek: Novice / Varnost
104541 (3932) Dr_M

Več podobnih tem