» »

Q3A preko firewalla v večjem omrežju

Q3A preko firewalla v večjem omrežju

Paramedic ::

Zanima me, če je možno kako igrati Quake3 ali kaj podobnega preko firewalla, ki ima ta port zaprt. To mislim na tak način, da bi recimo kak strežnik omogočal, da se nanj povežem preko enih vrat, ki niso blokirana (kako ugotovit katera niso?), ta bi pa to preusmeril na vrata, ki jih rabi Q3A. Mal akrobatsko, ampak tko sm si zamislu v glavi, pa me zanima, če je možno? :)) Rad bi igral Q3 na netu.
Seveda js nimam dostopa do nobenega drugega compa v omrežju, da bi kaka vratca mal priprl ;).

No, tu mate neki za razmislek 0:).
End transmission.

SubOrbit ::

bi v soli igral? :D

no ja, kakorkoli... najbolj enostavno bi bilo pomojem, ce nekje dobis nekoga s serverjem, da ti nastima port forwarding. seveda mu bos potem odziral tistih 5 ali pa malo vec kB bandwidtha, pa ping bos mel vecji (ping od tebe do forwarda+od forwarda do q3a serverja)


lp

Paramedic ::

Aha, se pravi se da! No pol sm pa kr brihtn, da sm tole se spomnu. Sam ko mi nč ne koristi.
A lahko mal boljš opišeš kak se to naredi? Ali obstaja kak zastonjski strežnik, ki bi to naredu zame :\?
Ker dvomim, da je to ravno prijazno delo za laika pri mrežnih sistemih :/
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake Live (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25215677 (8080) Hanzo
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215127 (8788) Tilen
»

Je kdo za en vredo Quake 3 match?

Oddelek: Igre
411337 (950) Primoz78
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378659 (5740) frenk
»

Mreža v XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
221298 (956) Paramedic

Več podobnih tem