» »

Pritožbe

Pritožbe

««
8 / 20
»»

undefined ::

> o tem odnosu gre in je vedno slo na tem forumu

Preveč so si samovšečni. Oziroma se poskušajo na napačen način izogniti temu. ;)

perci ::

smash: Če bi pritožbo napisal v normalnem "tonu" bi ti jo kopiral v to temo. Ker pa nisi bil vljuden, sem ti jo pač zbrisal. In zdej misliš, da se bom sekiral zaradi tega? Prosm te, no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Sergio ::

smash, brez žaljenja, prosim.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

smash ::

[kup zaljenja]

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Sergio ()

Sergio ::

Še enkrat povem, žaljenja ne bo. Pomiri se, smash. Aja, dodelil sem ti naziv zaradi kršenja pravil.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

kaj sporočila foruma se kompresirajo al se kuj v obični html obliki shranjujejo?
>:D

Ziga Dolhar ::

Glede tiste teme:

Teme, ki se neposredno nanašajo na nekega uporabnika, niso zaželjene. Podobnih tem tipa "Kaj mislite o Thomasu" je bilo veliko in v večini je šlo za frustracijo nekoga, ki Thomasu ni uspel "dokazati svojega". Sorry -- uporabite privatna sporočila.

p.s.: smash: torej ko sem spremenil imena v nevtralna, je pa tema izgubila svoj pomen? Ah daj no. Boš svet delil na pro-Thomas in anti-Thomas? :\
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

sebastjan v ::

Tale Thomas je mnogim zgleda res veeeelik trn v peti....



:D

Bodo kmalu kakšno knjigo napisali o njemu, ali kakšen film posnel....


:D

Zgodovina sprememb…

perci ::

V to temo pišite samo pritožbe in pohvale, ne raznoraznih komentarjev.

Eni še vedno ne dojamete?

IceMan: Upam, da si zadovoljen - pa ne odgovarjat prosim - vsaj ne tu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

undefined ::

> IceMan: Upam, da si zadovoljen - pa ne odgovarjat prosim - vsaj ne tu

Tukaj so pritožbe. Če tukaj ne smem pisat kar mi leži, kje lahko? Matr, bom še tebe dodal na listo pod neresne moderatorje, evo...

1. Ziggga
2. OwcA
3. perci
4. ...

:)

perci ::

Ok, v redu.

smash ::

torej zakaj sem dubu naziv..??? pa ne mi rect ker si me opozoru, ker jest tega tvojega opozorila takrat se nism vidu ker sm glih tipku nekega druzga, kakor lahko vids sta oba posta med sabo casovno 1 minuto oddaljena...tko da prosm da mi skines tale naziv, ker je neposten...torej brez opozorila, kakor pise v pravilih al kje ze

Gandalfar ::

Naziv ti je bil dodeljen zaradi zaljivega obnasanja na forumu, kar je krsitev 9. clena pravil.

recimo:
pa kaj mi brises pritožbe loek?!??! nej folk vid kaksn kekec si


--

Predlagam ti, da se malo 'skuliras' in da ne jemljes dejanj moderatorjev kot osebno zaroto proti tebi.

smash ::

moja pritozba je bila opravicena....namrec izbrisal so mi par postov V PRITOŽBAH kar je nedopustno....poleg tega nisem bil opozorjen kakor sem rekel...oz.meni opozorilni post se ni bil viden..pol si pa razlagej kakor hoces

Gandalfar ::

To, da nekoga zmerjas NI upravicen post, kakorkoli ga obrnes. Ce je pa to moderator pa ti bo to se manj pomagalo pri dokazovanju svojega prav.

Ce se zelis znebiti naziva se opravici, da si dal post v navalu jeze in naziv ti bo odstranjen.

Pripravljen sem konstruktivno debatirati s teboj o moderiranju tega foruma. Tudi preko zasebnih sporocil, ce to zelis. Nikakor pa ne mislim dopuscati nekega zmerjanja na forumu.

darh ::

Še enkrat - TA tema NI namenjena neumesnim komentarjem mimoidočih.
Excuses are useless! Results are priceless!

smash ::

v pravilih piše:

------------------------
23. člen

Naziv "persona rudis" se vam ukine po javnem opravičilu za vaše zlodejstvo. Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo. Če se ne opravičite, naziv ne preneha.

------------------------------

torej kaj zdej sploh hoče to pravilo povedat?? pa a je ta bebc k je napisu ta pravila sploh pismen?? najprej napise da naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe NE GLEDE NA OPRAVIČILO, v naslednjem stavku pa napiše, da se je treba opravičiti...mislm...ta k je to pisu je totaln lolek>:D

SE PRITOŽUJEM

Xplicit ::

jest bolj tole razumem da je vseeno na kaksen nacin se opravicis, sam da se opravicis :\ (upam da se ne motm)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

Tr0n ::

Seveda. Ampak to so cvetke, zaradi katerih stalno ponavljam, da je pravila potrebno vzdrževat v širšem smislu.

V-i-p ::

23. člen

Naziv "persona rudis" se vam ukine po javnem opravičilu za vaše zlodejstvo. Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo. Če se ne opravičite, naziv ne preneha.


v tem členu pravil jasno piše, da:

- se naziv ukine, ko se oseba javno opraviči
- da naziv preneha šele po treh dneh, četudi se oseba opraviči takoj po zli™ dejanju, oz. opravičilu
- da se osebi naziv ne odstrani, če se oseba ne opraviči






Le kdo je zdaj lolek?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tr0n ::

Hmm, zanimivo. Jaz si to razlagam drugače.

Še ena točka za moj predlog.

Kdo je lolek? Heh, dobro premisli.

smash ::

kje pise: "da naziv preneha šele po treh dneh, četudi se oseba opraviči takoj po zli™ dejanju, oz. opravičilu"

TO NIKJER NE PIŠE

torej ne mi filozofirat..pravila so pravila..če niso napisana tko kt treba, potem NE VELJAJO

pomemeben je 2 stavek: Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo.

torej kdo je lolek tukaj???

smash ::

ZAHTEVAM, da se mi naziv persona rudis ukine tako kot piše v 23.členu drugega stavka

PS: 3 dnevi so že potekli

darh ::

smash, v 23.členu drugega stavka ne piše ničesar, ker drugi stavek (kateri drugi stavek??) nima 23. člena.


Če nas ti loviš na pravopisnih napakah, bomo pa še mi tebe, ane?
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

V-i-p ::

Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo.


Smash, ne mislim se prepirat s teboj, prosim, najdi si učitelja, in se pojdi še enkrat učit, če ne znaš prebrat. Žal...

Ne ne piše tistega nikjer, ampak zgornji stavek pomeni točno to: četudi si naredil zli™ dejanje in se čez 3 minutke opravičil, boš imel naziv najmanj tri dni. Sicer pa kot sem rekel, "LU" ima prfokse za inštrukcije dajat...;(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

smash ::

V-I-P ti si lolek v razumevanju stavka

Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo.

To pomeni, da naziv preneha po najmanj treh dnev, ne glede na to al se jest opravičim ali ne...štekaš...pejt si najt inštruktorja za dojemanje

Matek ::

Ne se prepirat, stavek je pač dvoumno napisan. Zpam, da bo v kratkem času nekdo popravil.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

smash ::

lepo da priznaš madmanmato...

poleg tega se pritožujem še čez
------------------------
24. člen

Nazive dodeljujejo administratorji te strani. Na dodelitev naziva se lahko pritožite v 24 urah po podelitvi naziva. V primeru da imate argumentiran ugovor na dodelitev naziva, nam ga sporočite v oddelek Slo-Tech. Odločitev po pritožbi je dokončna. VSE PRITOŽBE SO JAVNE.
---------------------------
jaz sem podal namreč argumentiran ugovor na dodelitev naziva in bebci so mi odgovor seveda izbrisali, ker je bila pritožba napisan v visokem tonu (le kako bo drugače, če se pritožuješ)

zopet so moderatorji kršili člen....

žalostno je da obstaja 25.člen s katerim lahko zatrejo vse moje poskuse in na katerega se bodo tudi nazadnje sklicevali|O

MadMicka ::

Iz 23. člena izhaja točno tako, kot je zapisal V-i-p. Kdor iztrga 2.stavek iz konteksta in ga bere kot samega zase, dela napako. To drži kot pribito. Naj še kak pravnik to potrdi, da ne bodo laiki cirkusa delal :)

smash ::

zakaj bi se opravičil če mi je bila storjena krivica...da ponovim potek dogodkov:

1) napisal sem nek post glede thomasa (meni se ni zdel napacen)
2) tajna policija mi spremeni post do te mere da nima vec pomena
3) se pritozim da ga naj zbrisejo ker nima vec pomena in tajnega policaja obdolzim nesposobnosti moderiranja
3.5) v pritožbah mi brisejo pritožbo, ker sem bil baje razkurjen (le kako ne bi bil...saj se pritožujem)
3.7) napišem da so loleki, ker so mi zbrisali pritožbo
4) nevede da mi moderator pise v tem trenutku opozorilo jaz napisem se eno cvetko proti moderiranju foruma
5) ko refresham pritozbe, ugotovim, da obstaja po zaporedju priblizno takole:
najprej moj post
potem je tam moderatorjevo opozorilo
in moj zadnja cvetka

6) seveda jaz nisem vedel oz videl, da me bo moderator opozoril, saj se mi moji posti niso zdeli problematicni..o besedi lolek bi se lahko pogovarjali se dolgo, saj ne pomeni (oz ne bi smela pomeniti) nic negativnega, tako kot ne bi smela pomeniti nic negativnega v sloveniji beseda kmet

7) rezultat je seveda jasn...dodeljen naziv

ce sklenemo bolj podrobno....moderator bi lahko pocakal vsaj 5 minut po opozorilu, da bi ga jaz lahko seveda uposteval...tako pa mi je storil krivico...zahtevam da se mi opraviči in mi odpravi naziv

Matek ::

smash

lepo da priznaš madmanmato...

Ja, ampak naslednji stavek tvojo razlago ovrže, tako da si nimaš več na kaj sklicevati.

jaz sem podal namreč argumentiran ugovor na dodelitev naziva in bebci so mi odgovor seveda izbrisali, ker je bila pritožba napisan v visokem tonu (le kako bo drugače, če se pritožuješ)

Ugovor je morda bil argumentiran, ampak če priznaš da je bil v visokem tonu, je pač bil v neskladu s pravili in je zato bil brisan.


Sicer pa nisi prvi niti zadnji ki se je takole pritoževal, pa niso admini še nobenemu popustili, tako da je večina ugotovila, da je najbolje skleniti premirje in se opravičiti.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

smash ::

Thomas bi reku: večina se pogosto moti:D

a ti bi se MadManMato opraviču če bi se ti zdelo, da maš prou??? a bi podlegu pritiskom??

NE BOM SE NIKOL OPRAVIČU...čakam nasprotno..VAŠE OPRAVIČILO

naziv pa lahko zarad mene tud ostane

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

Matek ::

Glej, ko si napisal post glede Thomasa, so ti ga popravili, torej ni bil v skladu s pravili. In v pravilih piše da se prva napaka še tolerira. Potem si se pritožil zaradi nesposobnega moderiranja in so ti brisali post. Zaradi drugega prekrška bi ti lahko že dodelili naziv, pa ti ga niso. Ti pa si se še dalje pritoževal. Če so ti dvakrat popravili/zbrisali post, si dvakrat prekršil pravila brez da bi dobil naziv, torej je vse od tu naprej dobra volja moderatorjev. Če mene vprašaš, se ni kaj pritoževati.

Dokler se bi mi zdelo da mam prav se ne bi opravičil. Če pa bi me nekdo argumentirano prepričal da nimam prav, pa bi se. Sicer pa če se ti nočeš, nadaljuj s sodelovanjem v forumu, ker po mojem mnenju ti ne bo nihče popuščal, ker nimaš konkretnih razlogov.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Ziga Dolhar ::

smash, takega izkrivljanja pa še nisem videl.

Da stavek iztrgaš iz konteksta -- okej. To pač tudi jaz počnem, če je sila.

1. Tako praviš da si se pritožil -- da, v neko drugo temo, torej ne v Pritožbe. Torej ne govori, da si se pritožil po pravilih.

2. Tisto je bila tema O THOMASU. Tovrstne teme ne sodijo na javno mesto, še posebej če so napisane v zlo delikatnem tonu: ste proti njemu ali z njim. Glede na to, da si po mnenju nekaterih tik pred tem doživel "poraz" proti Thomasu -- je stvar jasna. [Seveda dopuščam možnost, da ti nisi bil "poražen".] Jaz sem ti popravil imena na nevtralna, zaradi česar je tvoja tema izgubila pomen -- dokaz, da je to NUJNO tema o Thomasu.

3. Izdavil si mislim da 3 žaljive poste ["pritožbe"] v temi -- Pritožbe.

4. Bodi razkurjen -- ne pa žaljiv. To ni opravičilo.

5. Naziv si dobil zaradi serijskega žaljenja. Če meniš, da je opravičilo, da nisi videl moderatorjevega opozorila, da ne bodi žaljiv -- potem se motiš.
https://dolhar.si/

Primoz ::

Samo en komentar na pravila (kmalu bodo nova)... tam notri piše po NAJMANJ treh dneh ne glede na opravičilo. Nikjer ne piše da je kakšen zgornji rok in tudi če bereš dobesedno tako kot piše... nisi odkril nič novega. Piše najmanj in ne piše po natančno in ne piše po največ in ne piše čisto nič drugega kot spodnja meja časovnega intervala. Ki je SAMO spodnja. Ni natančna :)

smash.. nikjer ne piše, da ne bomo nekoč ukinili nazivov... takrat ga bomo mogoče tudi tebi :) Če bi se ga rad znebil prej imaš pa v pravilih navodila, kako se to stori.

Ostalo bom komentiral, ko objavim članek in se potem prebijem čez vse zgornje pisanje.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

smash ::

MadManMato....jest sm dobil naziv zaradi zaljenja...torej 2.člen če se ne motim

19. člen

Kršitve 2, 3 in 9 člena se kaznujejo z opozorilom, nato z dodelitvijo naziva "persona rudis" in ob nadaljnih kršitvah z nazivom "persona non grata".

torej kot vidiš, JE POTREBNO opozorilo pred dodelitvijo naziva...ne mi o tem, kako so moderatorji dobri da mi ga niso ze prej dal...NAJPREJ morjo opozorit..tko pise v pravilu...gre se za to kako so opozoril...jest sem med pisanjem opozorila pisal eno lepo cvetko moderatorjem...in seveda je potem zgledal kot verizno

-------------------------------

Zigga.....jest nism žalu nikogar...če ti mislš da je to žaljenje, če jest rečem da si ti kmet..je to tvoja osebnostna presoja, ki govori o tem, da ne spoštuješ slo. kmeta
Če pa moderator misli da jest žalim, me pa mora opozoriti...praviš da je šlo za serijsko žaljenje...jest nism vedu da žalm..tko da men se ni zdelo to nč napačnega

------------------------------------

Primož...vem da nism odkril nič novega...vendar se pa drugi stavek tistega člena ob moji interpretaciji da dojeti tudi drugace...in to je bistvo...pa spremente pravila če vam ni več..sam men je bila storjena krivica ko so še veljala ali veljajo ta pravila...

zahteva odstranitev naziva ter opravičilo

Tomi ::

smash:

ZAHTEVAM, da se mi naziv persona rudis ukine tako kot piše v 23.členu drugega stavka

Recimo, da ti to dejansko zahtevaš. Ne moreš pa nas prisiliti, ker ti celoten potek pravil pravi, da je to, kar delamo s stranjo, naša odločitev. Torej bi namesto zahtevam uporabil blažjo različico, npr. predlagamđ. Efekt bo enak, samo izpadel boš bolj fino.

Pa še malo analize:
persona rudis ukine tako kot piše v v
persona rudis ukine, tako kot piše v

v 23.členu drugega stavka v
drugem odstavku 23. člena (pazi na presledek).

Tako da, ne nas loviti na semantiki in slovnici. Se ne splača.

In še:
torej kot vidiš, JE POTREBNO opozorilo pred dodelitvijo naziva...ne mi o tem, kako so moderatorji dobri da mi ga niso ze prej dal...NAJPREJ morjo opozorit..tko pise v pravilu...gre se za to kako so opozoril...jest sem med pisanjem opozorila pisal eno lepo cvetko moderatorjem...in seveda je potem zgledal kot verizno

25. člen:

Administratorji imajo v izrednih primerih pravico po lastni presoji kaznovati uporabnike ne glede na ta pravila.

Kaj pa porečeš na to?

metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Primoz ::

smash.. jaz se s tvojo interpretacijo stavka čist strinjam.. Po NAJMANJ treh dneh ti ukinemo naziv tudi če se ne opravičiš :)) Pred tem zagotovo ne ... je pa vprašanje, kdaj bomo naslednjič splošno ukinjali nazive.

btw.. opozorilo je bilo. Nikjer ne piše, da ti ga moramo vročiti skladno z upravnim postopkom.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

smash ::

Tomi...lahko tudi predlagam ampak samo zato, ker mi ta naziv nič ne pomeni, ne zato ker bi se mi zdelo to bolj fino

prej sem že rekel, da se boste na koncu sklicevali na zadnji člen, ki podpira diktatorsko vodenje foruma

pa se nekaj...malo sem razmisljal o cem je slo v tistem postu o thomasu...

prepis...
--------------------------
zadnje čase se na forumu ne ve več kdo je s kom... vrstijo se pritožbe, spopadi ter divja žaljenja....zato prosim vse uporabnike naj v svoj podpis napišejo v kateri "klub" spadajo ter ta podpis tudi vklopijo v prikazu

podpis naj poleg standardnega prikaza uporabnika vsebuje še dodatno pojasnilo (izberite izmed spodnjih treh):

1) ANTI JANEZ
2) WITH MICKA
3) UNITED NATIONS

tako bomo uporabiki takoj vedeli, ali gre za thomasovega podložnika ali za nekoga, ki zagovarja svoje lastno mnenje



[To temo je zaklenil Ziggga dne 17.04.2003 ob 18:23:46.]
---------------------------

kot vidite..KJE JE TUKAJ KAKŠNO ŽALJENJE??????

smash ::

Primož: btw.. opozorilo je bilo. Nikjer ne piše, da ti ga moramo vročiti skladno z upravnim postopkom.

bi pa bilo lepo če bi opozorjeni imel čas videti opozorilo, ker jaz sem v tistem trenutku oddajal še en moj post..in je potem zgledalo kot da opozorila ne upoštevam....če bi pogledal, bi videl da gre za 1 minuto in 9 sekund razmika med tvojim opozorilom in mojim naslednjim postom.....in glede na ta moj zadnji post si mi pod krinko opozorila dodelil naziv...SRAMOTA

in zdej bi rd da se jest opravičim vam...heh

Primoz ::

Ne boš verjel... šel sem gledat zakaj so te opozarjali in zakaj si fasal naziv. Tista tema ti je bila samo prijazno zaklenjena. Naziv pa si fasal za svoje obnašanje v tej temi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

smash ::

1) ampak razumljivo je da je tisti, ki se mu godi krivica, razkurjen.....sploh pa v tej temi(pritožbe) bi morala biti pravila prou zaradi tega malo omiljena........

2) a mi lahko tocno copy pastaš kdaj sem zalil ter koga...ker jest teh postov nimam vec, ker so bili brisani.....da me ne boste obsodil kot so USA iraq brez dokazov. oz. ste me ze..hej .mogoce je pa slo za preventivni napad name

3) se vedno zahtevam oz. predlagam ukinitev naziva ter vase opravicilo, ker ste mi sedaj povzrocili ogromno dusevno trpljenje in me pokazali v slabi luči pred ostalimi uporabniki foruma...mogoče tudi kako sporočilo javnosti glede mojega primera

perci ::

smash:

Mislm, slabo mi je, ko vidim, koliko postov si že napisal, napisal pa prav nič pametnega. Res, sploh nimam kej komentirat, lahko ti sam rečem, da še enkrat preberi MadMickin post.

BTW: Nihče ne bi rad, da se opravičiš. Osebno raje vidim, da se ne in boš naziv pač nosil v nedogled. Tako ljudje vsaj vejo katere poste morajo pri branju preskočiti.

smash ::

perci: in ti mi nosiš naziv Tajna policija...da te ni sram.pa take izjave..spodbujaš diskriminacijo glede na naziv, ki ga imam...

kaj ima veze kolk postov sem jaz napisal, ČE JE PA TO POTREBNO ..... če je pa teb slabo, pejt pa na WC..tuki mamo resno debato o pravilih, ki bi jih moral poznati vsak Tajni policaj....in če bi ti ta naziv kaj pomenil, bi z veseljem prisluhnil vsaki pritožbi...tako pa samo dokazuješ, s kakšnega testa je policija na forumu

BTW: če ti ne bi rad da se opravičim, potem ne piši da to ne bi rad nihče........ker ljudje z veseljem pogledajo v pritožbe ter vidijo nesposobnost nekaterih osebkov za sprejemanje nekaterih dejstev povezanih z delovanjem foruma


OwcA ::

Kronološko:
mam en predlog VRŽTE THOMASA IZ FORUMA

(tole sicer ni neposredna žalitev, je pa izkazovanje nestrpnosti, s čimer kršiš 2. člen)
a potemtakem ti odločaš po svojem okusu kaj je normalni ton??? a ti res misleš da bodo pritožbe v lepem tonu??? pa ti si komedijant perci...če se nekdo nad nečem pritožuje, zihr ne bo lep ton..bumbar

pa kaj mi brises pritožbe loek?!??! nej folk vid kaksn kekec si

Niti poskusi se ne izvleči s plehkimi sofizmi, češ "lolek", "kekec" in "bumbar" so mitološki junaki, tvoji vzorniki ali karkoli podobnega kar ti bo trenutno padlo na um.

Prav rad vrjamem, da smo ti povzročili duševno trplenje, ampak ne s tem, ko ti je bila storjena "krivica", marveč s tem, ko smo pokazali tvoje ugovore v pravi luči, kot kopico nesmislov. Glede na rečeno in upoštevajo, da se očitno bojiš za svoj ugled v očeh ostalih uporabnikov, kaj bi šele bilo, če bi vse skupaj "naznanili javnosti"?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tomi ::

Samo ena opazka:
in ti mi nosiš naziv Tajna policija

Kakor sem videl, nihče tebi ne nosi naziva, ker bi ga prvič nosil sam, in drugič, verjetnost, da bi imel naziv Tajna policija, je zelo majhna.

In potem nam pridigaš o semantiki in interpretaciji. Mislim, da si lahko marsikdo ustvari mnenje.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

bosstjann ::

podatki o: smash
uporabnik | osebno | statistika

Starost: 59 let

če je ta podatek resničen pol ..

iz branja tvojih komentarjev se mi je zdelo da si:
-najstnik
-edinec
-raz..

če je slučajno resničen potem se ti opravičujem>:D in ti povem da pojdi drugam stresat krizo poznih srednih let

Zahvaljujem se tudi vsem ki skrbijo za SLO-TECH.COM saj opravlajo mučno delo!

slo-tech podpiram VAS!

lp boštjan

smash ::

Owca Owca Owca

mam en predlog VRŽTE THOMASA IZ FORUMA

(tole sicer ni neposredna žalitev, je pa izkazovanje nestrpnosti, s čimer kršiš 2. člen)


zaradi te teme nisem dobil naziva zato lahko zaključimo..lahko greš spat....če pa misliš zdej tukaj nalimat vse moje poste, potem si pa res en velik ***** zaradi takih postov bi lahko imel vsi nazive, še posebej thomas, pri katerem je vsaki drugi nestrpen

pa kaj mi brises pritožbe loek?!??! nej folk vid kaksn kekec si

kje ti tukaj vidiš besedo lolek, mi ni jasno:\ kekec je pa bil zato, ker je pac zbrisal post po nepravicnem...in ne gre za mitološkega junaka, ampak za filmskega junaka - kekec

bumbar je pa isto kot da bi ti rekel da si šlampast...ne gre za nobeno žalitev

ostalo kopico nesmislov, ki si jih navedel, ne bom niti komentiral...a zdej me boste zatrli tako, da boste zbrali vse moje poste, ter jih predstavili javnosti....tudi take zaradi katerih nisem bil kaznovan??? kot je naprimer tvoj zgornji primer??

Tomi:
Kakor sem videl, nihče tebi ne nosi naziva, ker bi ga prvič nosil sam

pa človek, kaj mi ti hočeš povedat z zgornjim stavkom??? oz z celim postom???

sebastjan v ::

No Smash, kaj si zdaj -ali (skoraj) penzionist ali najstnik?


:D

Pritožba:brisanje mojega in smash. posta v temi Vojna v Iraku...



Mogoče ni ravno spadala tja, vendar ni bilo nikakršnega žaljenja, izrazil sem le začudenje, da se je Smash po dolgotrajnem abst. vrnil v to temo...


[:|

Toliko o demokraciji...
]

Zgodovina sprememb…

roCkY ::

Lep pozdrav!

Večinoma se držim kar piše v podpisu. Sedaj je pa kreganj in prazne slame že krepko čez mero okusnoati glede na osnovno tematiko foruma.

Kar je napisal barakuda v temo www.udba.net je bilo le vprašanje časa. Mal sem kolebov ali naj napišem v predloge ali v pritožbe. Ker ste nocoj zlo aktivni tle pa sem.

Ne strinjam se z vodenjem določenih debat in se tudi zaradi tega v glavnem ne oglašam.
V isto debato posegate različni moderatorji in seveda moderirate po svoje v skladu z trenutnim razpoloženjem. Teme so dolge in tudi težko obvladljive.
Mislim da scene več ne obvladate na način na kakršen ste zastavili.
Problematična je v 90% le loža. Čeprav tudi drugje včasih brez veze zaprete kakšno temo. Čeprav se dve še bol podobni na drugem področju veselo peljeta naprej.

Drugače je forum in grafična podoba zasnova zelo dobra. Zato tudi še vstrajam tu. Na temo računalništva in podobno je tole baza nasvetov in praktičnih izkušenj, ki ji ni in ji tudi nekaj časa še ne bo para na področju si. Vendar se bojim, da bo marsikdo zbrisal slo-tech iz priljubljenih, če se bo zadeva peljala na takle način.

Fantje čas je, da se čimprej dogovorite kako boste forum peljali, če pač velja da na slo-tech-u ni demokracije morate čimprej napisat nova pravila in jih biti sposobni izpelat. V zadnjih nekaj mesecih je vse več nepotrebnega kreganja, podtikanj, zmerjanj... Spremembe pravil pripravljate vse predplgo.

Moderiranje in poseganje v sporočila bo vedno povzročalo negodovanje in negativne reakcije. Družbeno politične teme so seveda najbolj problematične. Nemogoče je postavit mejo v družbeno političnih debatah ker meje niso ekzaktne.

Ena skrajnost bi morda bila, da odprete poseben forum na tej programski osnovi brez kakršnegakoli moderiranja in odgovornost postavljalcev. Znotraj slo-techa pa ostanejo le "tehnične stvari". Za skrajneže, ki ne razumejo, da so pač neka pravila, kakršnakoli že so. Mislim da bodo hitro ostali sami, če bodo blatili, težili, smetili ...
««
8 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904876 (3543) perci
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755361 (1865) undefined

Več podobnih tem