» »

Pritožbe

Pritožbe

««
10 / 20
»»

Zavo ::

Zdaj pa imam še jaz eno vprašanje za naše vrle moderatorje.

1. Zakaj hudiča je bil moj nick skenslan?
2. Zakaj najprej napišete za komercialno uporabo malih oglasov pišite na blabla@blabla.com, potem pa ne odgovorite na mail!
3. Kako lahko veste, da jaz uporabljam male oglase za komercialno uporabo???
4. Kako naj prodam par procesorjev, ki mi ležijo doma, če ne preko malih oglasov?
5. Kako napisati oglas, ne da bi se en od moderatorjev spotaknil ob njega!
6. Moram res vsakemu userju poslati cenik, oz. zakaj ne morem dati cenik kar na web, da si vsak sam potegne cenik dol?

Aja, še enkrat hvala, da ste skenslali moj nick in, da tako vrlo brišete moje poste v malih oglasih, medtem, ko ostali lepo kar preko podjetja prodajajo robo v malih oglasih!
Ne verjamete, poglejte malo (Tiskalniki, vse baterije za laptope, ...)!

Ziga Dolhar ::

Zavo: mali oglasi niso namenjeni podaljševanju trgovinskih polic, ampak posameznikom. Pred časom si se med drugim hvalil s svojo trgovino, tako da je v kombinaciji s količino stvari, ki jih prodajaš (med drugim ne gre le za rabljeno robo, kot je soditi iz tvojih oglasov in cenika, ki si mi ga poslal), jasno, da tu ne gre za "običajno" uporabo malih oglasov.

Glede uporabniškega imena ti bo moral odgovorit Sergej ali Primoz, enako velja za tvoj mail glede oglaševanja. Sicer pa dvomim, da bi ti bil username zaklenjen ...

Glede malih oglasov velja, da očitne primerke brišemo takoj -- je pa res, da se nam večkrat kdo izmuzne oz. razen občutka nimamo pravega dokaza, da gre za 'veleprodajo'. Če kaj takega opaziš, nas lahko opozoriš [čeprav mi bodo sedaj očitali napeljevanje k špecanju...]
https://dolhar.si/

Sergio ::

Da še jaz odgovorim: Tvoje uporabniško ime nikakor v nobenem primeru ni bilo ukinjeno oz. mu ni bil odvzet dostop. Možno je, da si enostavno napačno vpisal geslo. Če je temu tako, imaš obrazec "Pozabili geslo?". Še enkrat povdarjam, da mi uporabnikom NE omejujemo dostopa preko njihovih uporabniških imen. Če ti bo obrazec "pozabil geslo" povzročal težave, pošlji mail na team@slo-tech.com, lahko tudi na sergio@slo-tech.com , pa bova pogledala, kaj se da narediti.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mercier ::

Ampak tole glede računa je pa že druga reklamacija v kratkem. Da ni kak "fićr na fićr"?

Zavo ::

@Ziggga:

Res je da imam dve trgovini, vendar se moje podjetje ne ukvarja z računalništvom. Pokaži mi post kjer sem se "hvalil"! Tema pogovora je bila komunikacija s stranko in takrat sem omenil, da imam sam dejavnost, ter kako delamo to v naših trgovinah! Moje podjetje ni nobena multikorporacija, da bi se imel s čim hvaliti, zraven tega sem 50% lastnik podjetja!
Mali oglasi na slotechu niso noben podaljšek trgovinske police zame, ker če bi to tako bilo lahko jutri zaprem trgovini!
Moram povedati, da zelo ločim med hobijem in poslom, in računalniki so poleg nogometa moj hobi! Večkrat grem v Nemčijo in nakupim računalniške komponente zase in za prijatelje in normalno je, da mi marsikaj ostane, kar pač skušam potem prodati, preko spleta!
Morda se spomniš, ko sem tukaj ponudil, da komu kaj pripeljem iz Nemčije?
Zasipali so me z emaili in vsakemu sem prinesel kar je želel,(v kolikor je bilo dobavljivo) brez da bi si zaračunal maržo oziroma vzel predplačilo. Verjetno tudi tebi kaj Ziggga.
Tudi takrat mi je ostalo doma precej robe, ki jo sedaj še vedno prodajam po nakupnih cenah + stroški!
Ugotavljaš, da marsikateri podaljšek trgovinske police ne zaklenete! Jaz tudi. Ne bom pa ti govoril kateri posti so to, ker je to tvoje delo, ki ga z veseljem opravljaš!

@Sergio:

Uporabniško ime mi je bilo 100% odvzeto, saj sem imel nastavljeno avtomatsko prijavo, sedaj mi pa ven meče aktivizacijsko kodo! Probal sem vse živo, ampak ne deluje!
Ravno zaradi tega sem se še enkrat prijavil z Zavo1!
Ne bom ti pisal na email, saj mi "pozabil geslo" ne dela težav!


LP,
Zavo

Primoz ::

Aktivacijsko kodo sistem zahteva po vsaki spremembi emaila.. tko pač je. Btw.. Zavo1 ti je ravnokar umru (merge)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

> ahac: moram ti priznati, da lahko kar takole "remote" oceniš, da brišem vse po vrsti.

LOL, Tomi. Ko bi ti vsaj sebe enkrat videl, da le sam to že v nedogled počneš. ;)

Judge not, less ya be judged. :)

perci ::

IceMan: Ti imaš pa ob vsaki pritožbi nekaj olja za dolit, kaj? Jebena stvar, ta služba :) .

undefined ::

> Jebena stvar, ta služba

Jap, res je. Kaj pa ti delaš? :)

perci ::

Učim se. :)) Dejva nehat tule, da ne bo preveč šrota v pritožbah :)) .

undefined ::

Jebena stvar, to učenje. ;)

smash ::

Zavo: zdej ti bodo rekl:"Opravič se pa dobiš svoj account nazaj!" :D

..na kolena Zavo..drugega tukaj ni...

Primoz ::

Account ima... ampak samo originalnega. Brez opravičevanja :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Ziga Dolhar ::

Zavo: zanimivo -- torej so bile moje 'obsodbe' preuranjene, za kar se ti seveda opravičujem.

Seveda pa je v poplavi masovnih preprodajalcev rabljene robe težko ločiti zrna od plevi, tako da moderatorji načeloma ukrepamo takoj, ko se pojavijo indici, da gre za podjetje. Pri tebi sem očitno zgrešil :).
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Že precej časa nazaj sem v temi, kjer se je debatiralo o doom3 alfa verziji enemu izmed uporabnikov omenil sharereactor za source, kjer je možno to alfa verzijo dobiti (seveda se temu, kot največji doom/quake/id fetišist v Sloveniji nisem mogel upreti :)).

Se opravičujem, če sem s tem kršil kakšno pravilo (čeprav trenutna pravila te situacije ne obravnavajo in po mojem mnenju jih tudi nisem prekršil).

0:)

Sergio ::

TrOn: opravičilo sprejeto. V roku petih minut boš na starem uporabniškem imenu imel odstranjen naziv. Hkrati bi te prosil, da spet začneš uporabljati staro uporabniško ime, saj bo ta novo še zadnjič združeno s starim. Bo v redu?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Originalni nick je bil TrOn z Ojem in ne Tr0n (z nulo) :).

Sergio ::

Ko bomo združili obe uporabniški imeni, bo tisti s starejšim datumom prijave postal "TrOn".
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frenk ::

prvič:forum

Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot so na primer objavljanje novic, komentiranje novic ali pisanje v forum. Če želite sodelovati tudi pri tem, se prosimo prijavite v našo bazo: Nov član. Prav tako pa so lahko nekateri deli strani namenjeni samo določenim uporabnikom in so zato nedostopni ostalim. S prijavo na našo stran nemudoma dobite dostop do svežih novic, zanimivih tem v forumu in vseh naprednih skript, kjer si lahko povsem po lastni izbiri nastavite izgled strani ter uporabljate različne filtre.

to je nekj kar se mi izpisuje precej pogosto, predvsem kadar odbovarjam na temo

drugič:ko hočem vnest smajlija mi dostkat vse pobriše

tretjič:ko v iskalnik napišem pritožbe mi ne najde te teme

undefined ::

Frenk, kateri brskalnik uporabljaš?

frenk ::

internet explorer 6

mathjazz ::

Nekega lepega dne se mi je začela dogajati ena grda stvar. Ko sem odprl slo-tech.com se je pokazal v obupno katastrofalni podobi - belo ozadje, besedilo s pisavo Times New Roman, vsi elementi razmetani naokoli -> katastrofa. In od takrat naprej se mi to dogaja vedno! No, ne sicer čisto vedno, ampak približno pri vsaki drugi osvežitvi strani (ko prvič odprem stran je "bela", ko klinem na nek link je OK, potem spet "bela" ...).

NazorenPrikaz™

Z uporabniškim imenom je vse v redu, ker se mi v šoli (winXP) to ne dogaja. Doma (W2k) mi dela v redu na IE in Operi, napake se pojavljajo le na Firebirdu in Mozilli. Odstranil sem že Mozillo in Firebird in vse kar sta zapisala v Application Data. Nato sem spet inštaliral Firebirda in spet se dogaja isto. Naj poudarim, da se je to začelo dogajati kar naenkrat in da vse ostale strani delajo BP.

Šta mi je da učinim?
www.getfirefox.com

Gandalfar ::

geocities ma eno zanimivo idejo o linkanju slikcs .. alternativn link

To sem ze videl, ja. Problem je, ker se ti CSS ne nalozi.

Katero verzijo Firebirda imas? Bom si poskusil to namestit. Jaz z mozillo nimam teh tezav.

frenk ::

al je pr men kj možnosti?:\

Primoz ::

1) odgovarjaj manj kot pol ure
2) samo enkrat klikni pošlji (čeprav malo traja).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mathjazz ::

Gandalfar, hvala za asistenco.

Uporabljam včerajšnji nighty, pa tudi starejše verzije to delajo. In pri Mozilli 1.3 je pri meni isto.
www.getfirefox.com

mathjazz ::

Zdaj sem ugotovil, da se mi slo-tech.com napačno prikazuje na vseh brskalnikih -- stari mozillah, IE, Operi ... problem je očitno v sistemu samem. Any hints?
www.getfirefox.com

Gandalfar ::

mocno sumim tisti tvoj proxy...

mathjazz ::

Huh, na to pa sploh nisem pomislil. Samo ne vem zakaj se je to začelo pojavljati kar čez noč.
www.getfirefox.com

CaqKa ::

http://www.slo-tech.com/script/news/izp...

zakaj je moralo biti to moderirano?

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tomi ()

Tomi ::

Moderirano je bilo zaradi žaljivega tona, ki je vel iz tvojega posta. Podobnega, kot je tudi iz tega..
metrodusa.blogspot.com

Samson ::

Ker je dvakrat zaklenjena tema tukaj glede pritozbe, lahko samo recem, da na zalost niste vec moja vsakodnevno obiskovana stran...Kako naj vas obiskujem, ce niste niti toliko fer, da odgovorite? Eh, skoda besed...Prevec anarhije ratuje tukaj, kajti vsak moderator si prikroji pravila po svoje, ceprav veljajo tudi za vas. Ok, sedaj se umikam, kajti obstaja mnoooooogo dobrih strani na netu podobnih vam...Hvala za ignoranco.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Tomi ::

Samson: mislim, da sem ti napisal, da svojo pritožbo prenesi v to temo. Če pa te moti to, da želimo imeti urejen forum in skrbimo, da se podobne teme ne razraščajo kot gobe po dežju, potem pa to ni naša skrb.
metrodusa.blogspot.com

Gandalfar ::

Zelo natancno smo napisali, da se pritozbe napisejo v pritozbe in ne smetijo Slotech oddelka.

McHusch ::

Samson, zdi se mi, da ti že prvega posta ali3na nisi razumel. On je napisal, da lahko povprašaš v večji temi, ki že obstaja, ni napisal, da sploh ne smeš spraševati.

Če se motim, oprosti.

ali3n ::

Samson se je v temi Protest na zaklenjeno temo ( closed by Ali3en ) takole pritožil glede mojega zaklepa teme eDonkey linki:

Tukaj imam pripombo zate Ali3n, ker si brez veze zaklenil temo; Vprasanje vnosa ED2K linka. Mislim, da se je tukaj potrebno malce zamisliti, verjemi:
Vprasanje je bilo:
Kako dodaš npr. igro za pc na sharereactor.com? Vem da greš na add files. Pol pa piše kakšn je link. Pa da ga nj napišm. Kako pa pridš do teh linkov. Ajd!
Odgovor sledi:
aloo pa človk, za to maš temo z maljon odgovori, zato ne odpirat nove

In tukaj me zanima, kje ste prebrali da je tista tema ista, kot je bilo zastavljeno vprasanje? Vprasanje NI bilo postavljeno, KJE oz. v katerem programu narest ED2K link, temvec KAKO postavit ED2k link na Sharereactorju. ki pa ni ponazorjeno v
Tej temi.
Gospoda zamislite se malce....


Očitno gre tule za rahel nesporazum.
V temo eDonkey linki sem napisal nasvet jerko4-tu, naj svoje vprašanje zastavi v "sticky temi" [P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.;
Moj stavek:
Ob tej priliki te pa še spomnim na pravila.:D
pa je bil mišljen LE kot opozorilo, da se ne bi spraševalo po nelegalnih stvareh;

Torej tema ni bila zaklenjena zaradi nelegalnosti vsebine, ampak zgolj zato, ker sem želel uporabnika preusmeriti v temo [P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co..
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Samson ::

Dragi moji...Dejte se nekajkrat prebrat tisto temo, kdo v bistvu je spraseval glede linkanja na Sharereactorju...Jaz sem samo dopisal, da Sash (upam da sem prav napisal) da ni temu primerno ravnal, kajti odgovoril je da kao ima tole napisano nevem kolikokrat v temi o Emuli, kazza-ju in podobno.
1. V tisti temi ni nikjer napisano kako linkat, ker je tole prepovedano (warez namrec)
2. Ceprav Slo Tech ne dovoli warez-a, naredi eno veliko temo, ki je zelo dobro obiskovana
3. Vsi dobro vemo, cemu sluzijo P2P programi....Ne verjamem, da shara kdo svoje slikice, risbice, podatke in podobno


Sicer pa kaj se trudim....Hotel sem pomagati Jerko4, ker je pac sash narobe ocenil njegov post in ga zblamiral, ces ti si teslo, ker ne znas da obstaja bla, bla...Pac jaz tako sprejmem sash-ov odgovor

In vedno sem pomagal ce sem lahko, ampak verjemite od vceraj vec nimam volje. Nikoli nisem brez veze postal, ampak ce sem videl da lahko pomagam, sem pomagal. Toliko o tem.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Samson ::

Ali3n: Prepozno videl se tvoj post 8tazadnji) zato odgovarjam se tole:

Copy Paste tvoj odgovor, kjer ni Jerko sploh omenjan, temevec si meni podal odgovor. Misli,...

Samson: kot je že povedal sash - na forumu imamo eno gigantsko temo eMule , eDonkey, Overnet, Kazaa & co.; odgovore na svoje vprašanje prosim išči v tisti temi.
Ob tej priliki te pa še spomnim na pravila.
Tole pa zaklepam.


Komu je namenjen post po vase?
Se vidi, da verjamem ne morete dobesedno prebrat vsak post...Ampak tako povrsno dobesedno preleteti thread nima smisla....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

ali3n ::

Moja napaka - odgovor je bil seveda namenjen jerko4-tu, saj je on spraševal; žal sem se zatipkal in pomotoma napisal tebe Samson. Se opravičujem.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Samson ::

Za opravicilo nisem niti prosil..Pac je tema bila zaklenjena, in to me moti samo zato, ker sem bil dejansko jaz "kao" krivec, ceprav nisem. Naj se tole razlozim:
Ne potrebujem slovesa z najvec posti in podobno...Kajti ce bi hotu kaj taksnega, bi odgovarjal kar vsevprek...Ampak ce pogledas dejansko datum registracije, in koliko postov sem napisal, oz. v kolikih sem sodeloval, bos prisel do spoznanja, da sem popolnoma seznanjen z pravili ST-ja in da ne odgovarjam brez veze, ce le vidim, da je nekaj narobe, oz. ce lahko pomagam, potem odgovorim. Se naprej uzivajte v cvetju...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

OwcA ::

bf4ed se je takole pritožil (preko ZS):
Na že pa!!
Pa naučite se že enkrat naslove pisat!!!

[Ta odgovor je izbrisal OwcA dne 03.05.2003 ob 01:14:42.]
[Ta odgovor je ustvaril bf4ed dne 03.05.2003 ob 01:12:51.]

Kaj ti ne paše? Da jih opozarjam da se naučijo že enkrat naslove pisat?
:| Pa barem bi napisal zakaj si zbrisal post.;((

Pritožba se nanša na temo Go (namizna igra), ki je bila prvotno naslovljena "Go". Naslov je povsem ustrezen, glede na vsebino. bf4edov komentar je v najbolšem primeru nesmiselen, verjetno pa je posledica površnega (če sploh) branja vsebine in zamenjavo naslova z vzklikom "go!" v angleščini. Da ne bi ponovno prišlo do takšne zmešnjave, sem naslov (po pričujoči opazki) spremenil v sedanjo obliko, ki je še nekoliko bolj nazorna.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

bf4ed ::

Tralala, naslov bi mogel bit
Igra Go ali pa
Ima kdo igro Go?

>:D

Klemenn ::




Bug=?

darh ::

Jebediah, kaj točno je narobe?
To da se ti slikice niso zlowdale?

Desni klik na eno in daj "Show Picture" al kaj je že.

Drugače pa, v tem oddelku je tema Prijavljanje napak.
Excuses are useless! Results are priceless!

undefined ::

> Bug=?

Ja. Bug tvojega Internet Exploderja. ;)

Klemenn ::

to da je vse tak široko? :\

McHusch ::

Jebediah: Poznana zadeva, ki jo zakrivi IE. Men tudi včasih ne naloži slik, potem pač dam Show Picture pa jih pokaže in ustezno zoži stran.

mrTwelveTrees ::

zdej pa že pretiravate z temi pravili...


PS: če še ne veste, vsakdo se lahko prijavi kot nov uporabnik... če ste mu dali sankcije...
:\

Gandalfar ::

Ce te kaj moti pri novih pravilih imas temo za to in se lahko pritozis. Ce pa te moti kaj pri nasem moderiranju se pa prav tako lahko pritozis.

Ce imas kaksn konkreten predlog kako izboljsati pravila ga bomo prav tako veseli. Nazalost pa nam taksna splosna pritozba ne pomaga prevec :(

Keyser Soze ::

Eno vprašanje.

A se ne bi dalo naredit, da ko moderatorji zbrišejo post, pustijo vsaj kakšno sled za njim. Recimo glavo objave(naslov, čas in ime avtroja objave) ne pa da kar preprosto izbrišete vsako sled za "pregrešeno" izjavo.

Ker je nekako zelo butasto, ko bereš nek thread in v zgodbi nekaj preprosto manjka oz. uporabniki odgovarjajo na "neobstoječa" vprašanja in izjave.

Kako naj vemo zakaj se nekdo pritožuje čez neko stvar, ki je preprosto ni več tam? Ta oseba izpade namreč nekako "halucinacijajoče" oz. pod vplivom določenih substanc.


P.S.: Zelo mi je všeč naziv PERSONA RUDIS. Malo popestri uporabniški vmesnik. Kaj moram storiti določenem osebku, da si prislužim ta zastrašujoči naziv?>:D
««
10 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904911 (3578) perci
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755408 (1912) undefined

Več podobnih tem