» »

Pritožbe

Pritožbe

««
18 / 20
»»

undefined ::

> Bi pa bilo smiselno imeti temo v kateri bi se lahko obiskovalci izkasljali s svojimi problemi, pri cemur tema ne bi bila moderirana.

Do nedavnega sem mislil, da so to Pritožbe. :)

goku :) ::

Pozdravljeni!
Opažam da že zelo dolgo ni bilo nobenega novega članka. Zanima me samo ča se kaj takega pripravlja?
Navijanje je kamen modrosti

Jackass ::

Ja evo prtožu bi se, ker ni nobenga novga članka!:D

To sm pa tut že sam opazu, da je prov tuga ratala, nč se ne dogaja! Včasih sm lohk vsaj skos na anketo klikou, zdej pa če še nobene novice ni, sm obsojen, da prečekeram, če je kkšna dobra tema. Kaj ste mi nardil!

1. jackassova teorija namernosti
Ubistvu se vse skupaj dogaja namerno. Odločl so se, da sploh ne bodo več pisal člankov, novic, anket, zato se bomo v skrajnem obupu zatekli na forum in se začel pogovarjat in bodo lahko veselo brisal poste! Torej za vsem se skriva neskočna želja po brisanju postov.
Pa nej kdo zanika, če si upa!!>:D
jAcKaSS

kuglvinkl ::

Pričakujte BUM ;) .
Your focus determines your reallity

Primoz ::

CrOOk... če ti kaj ni všeč glede izvajanja pravil oz. naše uporabe le teh je zagotovo prav da poveš in počakaš na odgovor (odgovor vedno pride). Če pa ti niso všeč sama pravila oz. vsaj tisti del o kulturi dialoga pa res LAHKO GREŠ. Nekateri si prizadevamo, da bi Slo-Techov forum bil / postal mesto za kulturne debate o skoraj čemerkoli. Čeprav bi ga očitno rad uporabil kot smetišče ti tega ne bomo dopustili.
Če imaš pritožbo čez "norost" Predatorja (kot si mi poslal v ZS), potem tega ne bom komentiral. Če imaš kaj proti kakšni njegovi akciji pa boš odgovor zagotovo dobil. Sedaj se prosim samo odloči ali bi rad plodno sodeloval na tem forumu (in tudi konstruktivno opozarjal na napake) ali želiš iz foruma narediti smetišče. V zadnjem primeru prosim nehaj uporabljati to stran. Bana prav zaradi naših prizadevanj po konstruktivnem sodelovanju nimamo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

> Bana prav zaradi naših prizadevanj po konstruktivnem sodelovanju nimamo.

Eh eh, kvasarije, Primož. Bana nimate zato, ker veste kolk je naokol proxyjev in teh stvari, da se to zaobide. Nick se pa pač na novo registrira v minuti, pa je. Zato bana niste uvedli, ne pa zato, ker ste bolj strpni od povprečja. To mi je sam moderator povedal na ZS. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

Primoz ::

Bi se poslovil od svojih 4k sporočil? Težko... bi, če bi bil striktno brisan lahko prišel do "položaja" oz. "statusa", kot ga imaš... Težko.. Bi lahko kjerkoli konstruktivno sodeloval... zelo težko. Če bi bila volja... bi bila stvar izvedljiva... mogoče ne 100% pa 99%. Če imaš dovolj volje, lahko tako kot "neka" slovenska stran nove uporabnike potrjuješ kar ročno. >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Jackass ::

Ja itak, da za vsem skp ne tiči neka napredna ideja, ampak zgolj neka zelo banalna stvar!
Razlika je samo v tem, kako to predstaviš!
jAcKaSS

Primoz ::

Meni se možnost normalnega pogovora ne zdi ne vem kako "napredna" ideja.. Kvečjem predpogoj za karkoli.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

> Bi se poslovil od svojih 4k sporočil?

Od številke al samih sporočil? Vseeno, zakaj pa ne. Kar sem imel povedat, sem itak že povedal.

> bi, če bi bil striktno brisan lahko prišel do "položaja" oz. "statusa", kot ga imaš...

Kakšnega statusa?

> Če imaš dovolj volje, lahko tako kot "neka" slovenska stran nove uporabnike potrjuješ kar ročno.

Tolk volje pa vsi vemo, da nimaš. Plus tega bi ta korak odvrnil marsikoga od registracije. :)

Primoz ::

Vsekakor se strinjava da je to politična odločitev in ne od tehničnih omejitev vsiljeno dejstvo >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mchaber ::

Zakaj ne gre ročno gledat User id, naprimer
opodatek.shtml?userID=666

I just wanna know who is cursed.>:D
.

Primoz ::

Nekaterim potencialnim uporabnikom (cca 50%) se žal ni uspelo prebiti čez test funkcionalne pismenosti (vnos delujočega e-maila in pravilen copy/paste aktivacijske kode).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mchaber ::

>Nekaterim potencialnim uporabnikom (cca 50%) se žal ni uspelo prebiti čez test funkcionalne pismenosti (vnos delujočega e-maila in pravilen copy/paste aktivacijske kode).

In zakaj jih ne pošljete v dev/null, ker jaz bi meu nižji ID:D

14220 ni moja srečna cifra:)


BTW:kaj ko bi zamenjala IDja, jst bi zelo rad meu 1.0:)
.

Jackass ::

Jah Primož prezahtevni ste! Kaj bo šele, če uvedete še tist, k morš napisat eno številko k se ti pokaže! Pol odpade registracija samo na 10% in dobili boste samo funkcionalno pismeno elito!:D
jAcKaSS

kuglvinkl ::

Zaradi žaljenja nov naziv.
Your focus determines your reallity

OwcA ::

Vikking se je takole pritožil, žal je izbral nekoliko neprimerno mesto, zato nejgov odgovor prenašam sem:
si ravnal v nasprotju z 8. členom Pravili te strani, zato ti je bila dodeljena sankcija po 31. členu Pravil?

kaj je to!

sicer pa kuglvinkl si preberi ustavne človekove pravice pa boš vidu kulk določil si kršu!
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Cr00k ::

owca sej ni pojnt v tem...

...pojnt je u tem da se kr ne vem zakaj je trillian moj nedolzen post zbrisala, zdej sm se pa odlocu, da bom tecne poste pisu...

OwcA ::

@Cr00k: vidim, da res še nisi bil deležen spodobne obrazložitve. Za to se ti opravičujemo. Jo boš dobil.
Po drugi strani, pa še ne pomeni, da moraš zato, ker se ti je morda zgodila krivica vzeti pravico v svoje roke in narediti ta forum toliko slabši še za vse ostale.
Kaj prida s tečnarjenjem tako ne boš dosegel. Če že vse ostalo odštejemo je za izbris potreben samo 1 klik, ti pa moraš to storiti vsaj dvakrat in še kakšno tipko vmes pritisniti in niti ni ena na ena, funkcijo briši imajo vsi moderatorji in še kod. Škoda truda, raje počni kaj bolj zabavnega in plodovitega. :)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Vikking ::

PERSONA RUDIS? zakaj sem to dobil, zakaj brez vsakega opozorila, če je nekoga že motil malo bolj začinjen post zagaj ga ni zbrisal, mene pa vsaj opozoril?

kak lahka govorite o demokraciji, če pa sami delujete na principu stalinističnega komnizma!

se ja vsaj uporabnika obvesti, mu pove, da naj neha s tem, če ne bo kazen, tako pa takoj kazen? čemu ima smisel, pomagati drugim, in uporabljati ta slotech, če pa delujete admini kot UDBA ali STAZI.

kako je možno se vrniti na prejšne stanje da ne bo več oznake persona rudis?

Vikking ::

ja jst nisem nč dobil, samo to da sm kršu neke člene in dobu sankcije, še pogledat nism mogu na kerem linku je to blo, kr link k ga je pustil admin, sploh ne deluje!

kako je to možno, ko pa naj bi admini deloval v dobro vseh na slo-techu, če pa delajo prav tisto, česar ne bi smel, na random devajo ljudem persona ***** jim omejujeo pravice, pišejo svoje člene, se požvižgajo na pravice kot so svoboda govora..... v isti glas pa vpijejo demokracija demokracija....

za kozlat oz. sramota

OwcA ::

@Vikking:
37. člen

1. Oznaka Persona rudis preneha:
* ko se kršitelj javno opraviči, vendar ne prej kot v 3 dneh od dodelitve oznake;
* takoj, ko tisti, ki je posredoval, ugotovi zmoto. Pri tem se opraviči.


Teme nisi več videl, ker je bila zbrisana zaradi prevelike pesniške uneme Cr00ka.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

kuglvinkl ::

PERSONA RUDIS? zakaj sem to dobil, zakaj brez vsakega opozorila, če je nekoga že motil malo bolj začinjen post zagaj ga ni zbrisal, mene pa vsaj opozoril?

Opozorilo damo ali ne. Post je bil zbrisan, ampak če ga zbrišem, še ne pomeni, da se ti s tem ekskulpiraš. Predposavlja pa se, da vsak uporabnik ve, kaj dela poleg tega si se ob registraciji strinjal s pravili.

kak lahka govorite o demokraciji, če pa sami delujete na principu stalinističnega komnizma!

Očitno ne veš ne kdo je bil Stalin ne kaj je komunizem.

se ja vsaj uporabnika obvesti, mu pove, da naj neha s tem, če ne bo kazen, tako pa takoj kazen? čemu ima smisel, pomagati drugim, in uporabljati ta slotech, če pa delujete admini kot UDBA ali STAZI.

Obrazloženo zgoraj.

kako je možno se vrniti na prejšne stanje da ne bo več oznake persona rudis?


37. člen

1. Oznaka Persona rudis preneha:
* ko se kršitelj javno opraviči, vendar ne prej kot v 3 dneh od dodelitve oznake.
Your focus determines your reallity

Vikking ::

ko boš prebral več knjig o stalinu in njegovem delovanju, z več različnih pogledov, potem lahka razglabljama ali vem zakaj se gre ali ne.

sicer pa link ki si ga dal ne dela, verjetno zaradi tega kr si ga zbrisu, mi lahka daš vsaj tisto temo, da vem o čem se je šlo!

Vikking ::

oz. mi lahka vsaj na privat pošlješ kere grde besede sm uporablju?

MadMicka ::

Nekateri so skoz "polni" demokracije, pa sploh ne vejo, kaj to pomen. Še zdaleč ne, da lahko delaš kar hočeš. In še zdaleč demokracija nima nobene veze s pravili, ki veljajo npr. v določeni firmi. Konkretno, če Slo-Tech postavlja določena pravila, se jih je potrebno držati, če želiš delati oz. pisati na Slo-Tech straneh. Stvar Slo-Techove poslovne politike pa je, kakšna so ta pravila. Izjeme so res izjeme :)

Cokolesnik ::

Ali moram javno povzati pristojne, da rešijo moj izpis o prejemanju obvestil za nove teme v oddelkih, za katere nimam več dostopa? :\

Občutek imam, da danes lahko komuniciramo le prek ognja in dima.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Primoz ::

Cokolesnik.. oprosti... zjutraj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Cr00k ::

Predragi moderatorji...

...MENE OCI PECEJO!!!!:))

Kakorkoli, opravicujem se za svoja dejanja, za katere me je vzpodbudila trillian,(btw: cakam obrazlozitev..)...

...torej opravicujem se do te mere, da mi izgine ta pederska barva...

(btw: hocm slikco)

kuglvinkl ::

Rdeča črta. Zgoraj. Narisana.
Your focus determines your reallity

Jackass ::

Ubistvu tole vse skp postaja že mal grdo! Zakaj folk samo grajat, kaznovat?? Kaj, če bi mel tut kul naslove, ne sam da te okronajo za "persona non grata" al pa "persona rudis"?!!!

A ne bi blo lepo če bi podeljeval tut naslove kot so "Največji car delč na okrog" (ta je zame:D), "Član tedna"... v tem smislu no!
jAcKaSS

undefined ::

Že dosedanji nazivi ne služijo ničemur. Še več nazivov je vsekakor slabša, ne boljša, ideja.

Jackass ::

Ja al nej ukinejo vse, al nej bodo pa še pozitivni! Zakaj samo negativno nastrojeni??!!
jAcKaSS

Dr_M ::

Ja al nej ukinejo vse, al nej bodo pa še pozitivni! Zakaj samo negativno nastrojeni??!!

zato ker tajni terror....khm policisti misljo, da so usi samo slabi, razen njih...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Primoz ::

Pri dveh ljudeh z nazivi ta trenutek :))) K jih tolk ful talamo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

goku :) ::

častno pa je da ti piše kot, piše Primožu
Navijanje je kamen modrosti

Thomas ::

Niti ni pritožba. Bolj nasvet moderatorjem, da nej idiotske poste brišejo prej, preden se zaradi njih razvije debate. Jest bi se je vzdržal, če bi VEDEL, da idiotski post bo zbrisan. ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Kar se mene tice idiotski posti pozivijo sicer sive in dolgocasne debate v katerih itak nihce nima prav, pa noce popustit.

Marjan ::

Ja, Thomas... vidim, da si se spet z IceManom šel ***. Ja, lahko si prepričan, da bodo taki posti izbrisani, tako da sploh ni treba it v take *** in bomo imeli vsi manj dela :D :)

(in m. gre veselo brisat poste)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

trillian ::

cr00k:

tvoj post je bil zbrisan, ker ni pasal v temo. zbrisani so bili trije posti (eden od tega tvoj), ker so bili med sabo povezani, ze prvi je bil zaljiv, druga dva pa pa replika na to. zato so bili vsi trije izbrisani.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Cr00k ::

@trillian

hmm... moj post je biu cist ontopic...

...sam reku sm da je folk zdej ze tolk len da se mu se po googlu ne da mal poiskat...

to je to

Cr00k ::

hmmm.. men kr puste to farbo, sej je kr sexy...

..primoz: vcasih ni use roza... tko da morm pol se refreshat...

ps: a bi lohka eno slikco dobu pod persona non grata?plis

Primoz ::

crook.. ni slikce... oprosti :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

V temi 'Zakon o izbrisanih' sem podal sledeče mnenje (sicer le citat, s katerim se strinjam):

IceMan

registriran: 12.11.2000 Poslano: 04.12.2003 16:40:46 | odgovori
Naučite se slovenskega jezika, sprejmite in spoštujte slovensko kulturo, spoštujte slovenijo, ki vam daje kruh in ne bo nobenih problemov.
Dokler pa ne spoštujete slovenije, tudi ne morete pričakovati, da bo slovenija spoštovala vas in vam dala to kar hočete, z izsiljevanjem se ne doseže nič, kvečjemu še večji odpor do vas, ki terjate svoj kos kruha od tistega, do katerega nimate spoštovanja.
Ne dajete NIČ, zahevate VSE.

Tole je tudi moje mnenje, glede tekoče tematike.

The easy way is always the hardest.

[Ta odgovor je izbrisal kuglvinkl dne 04.12.2003 ob 18:13:22.]
[Ta odgovor je ustvaril IceMan dne 04.12.2003 ob 16:40:45.]


kuglvinkl
globalno: Tajna policija™


registriran: 03.07.2001 Poslano: 04.12.2003 18:14:19 | odgovori
Še zadnjikrat. Takih rasitičnih izpadov tu ne trpimo. Pritožbe, če se z izbrisom uporabnik ne strinja.

Why can’t a man fly like a bird?
The manufacturing process doesn’t allow

--------

Kaj sedaj zahtevam? Sledeče:

1.) Opravičilo za obtožbo in neupravičeno hudo žaljenje, da sem rasist.
2.) Povrnitev odgovora, da bo spet viden v temi, kot izraženo mnenje iz moje strani ter možnost, da lahko potem na ta odgovor tudi kdo poda svoj komentar in mnenje.
3.) Opravičilo za sam neupravičen izbris in s tem zbijanje integritete uporabnika.

Kar pa se osebnega žaljenja tiče, kuglvinkl, si pa ti en rasist v glavo, tak čelav, zabit k štor. (to vrstico magar če brišete, ostalo pa lahko samo upam, da bo kdo sploh imel čas upoštevat)

kuglvinkl ::

Uporabnik IceMan se je pritožil glede izbrisa njegovega odgovora v temi Zakon o izbrisanih (ID=82371).

Uporabnikove zahteve:
1.) Opravičilo za obtožbo in neupravičeno hudo žaljenje, da sem rasist.
2.) Povrnitev odgovora, da bo spet viden v temi, kot izraženo mnenje iz moje strani ter možnost, da lahko potem na ta odgovor tudi kdo poda svoj komentar in mnenje.
3.) Opravičilo za sam neupravičen izbris in s tem zbijanje integritete uporabnika.

Odgovor:

AD 1. Naučite se slovenskega jezika, sprejmite in spoštujte slovensko kulturo, spoštujte slovenijo, ki vam daje kruh in ne bo nobenih problemov. Ta izjava spodbuja k nestrpnosti, kar je v nasprotju s pravili te strani. Iz tega izhaja, da bi si nekdo, ki ne sprejme slovenskega jezika, imel probleme. Od koga? Mimogrede, za državljanstvo je potrebno narediti izpit iz slovenskega jezika, jasno je tudi kakšen je uraden jezik (1 in 2!), razen tega se uporaba slovenščine v Sloveniji ne zahteva.

Zakaj bi moral nekdo sprejeti slovensko kulturo? Kdo je ta, ki bi mu jo vsiljeval, če ne bo imel probleme?

AD 2. in AD 3.: Glej k točki 1.

Pritožba se kot neutemeljena zavrne.

Kar pa se osebnega žaljenja tiče, kuglvinkl, si pa ti en rasist v glavo, tak čelav, zabit k štor. (to vrstico magar če brišete, ostalo pa lahko samo upam, da bo kdo sploh imel čas upoštevat)

Zaradi abotnosti izjava ostane ostalim v poduk in mnenje, koliko si se zmožen pogovarjati racionalno.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

undefined ::

> Ta izjava spodbuja k nestrpnosti, kar je v nasprotju s pravili te strani. Iz tega izhaja, da bi si nekdo, ki ne sprejme slovenskega jezika, imel probleme.

Ta izjava spodbuja k nestrpnosti uporabnikov (ta trenutek mene), kar je v nasprotju s pravili te strani. Iz tega izhaja, da se lahko nekdo, ki ne sprejme kuglvinkl-ovega osebnega mišljenja in mu morda celo nasprotuje, obriše pod nosom, saj njegov komentar v določeni temi ne bo ostal za dolgo viden.

> Od koga? Mimogrede, za državljanstvo je potrebno narediti izpit iz slovenskega jezika, jasno je tudi kakšen je uraden jezik (1 in 2!), razen tega se uporaba slovenščine v Sloveniji ne zahteva.

> Zakaj bi moral nekdo sprejeti slovensko kulturo? Kdo je ta, ki bi mu jo vsiljeval, če ne bo imel probleme?

Na oba dotična vprašanja bi dotičnemu moderatorju rade volje odgovoril v dani temi, vendar je to sedaj po izbrisu brezpredmetno. Tukaj pa se nahaja mesto za Pritožbe, kar nadalje nakazuje da je moderator kuglvinkl kršil 2. in 3. člen pravilnika te strani.

> Pritožba se kot neutemeljena zavrne.

Seveda se zavrne, saj je bil krivec kuglvinkl sam, ki pa je sedaj tudi sodnik Pritožb. Pošteno? Menda že. Za telebajske.

> Zaradi abotnosti izjava ostane ostalim v poduk in mnenje, koliko si se zmožen pogovarjati racionalno.

Prav tako naj ostane ostalim v poduk, koliko je dotični moderator zmožen objektivnega ravnanja in koliko subjektivnega. Kar na koncu le privede do ugotovitve, kolikšen otročaj je sam. Sedaj mi je skoraj žal za zgornjo izjavo, saj vidim, da ji s svojo otročjo pametjo še ni kos, saj niti resno ne zna jemati ostalih uporabnikov, ampak dela z njimi, kot verjetno z njim doma delajo starši. :)

Na driskast povod/vprašanje, driskast odgovor. ;)

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Nobenih intervencij. Če pa koga kaj zelo pesti, mi pa lahko mirne duše pošlje ZS.
Your focus determines your reallity

Zlatko1 ::

Uporabil bom legendaren Zmagotov rek:
Čeprav nerad, se tokrat strinjam z Icemanom, saj Kuglvinkl brišeš vse povprek!

Poglej moj drugi post v dotični temi in se zamisli kaj brišeš. Brišeš samo to kar tebi ni všeč!
Saj če si eden izmed izbrisanih sočustvujem s teboj, vendar mnenja ne bom spremenil!


Za ostale:
Kuglvinkl zakaj mi brišeš vpise, če pa pravim samo iz moje strani teh 18.000 ljudi ni zaželenih v Sloveniji! To je pač moje mnenje!
Tako, kot za nekoga NATO ni zaželen v Sloveniji!
Tudi menim, da bi se morali naučiti slovenščine, da bi lahko zaprosili za državljanstvo, tako kot imajo to urejeno drugod po Evropi!

Pa lep pozdrav

kuglvinkl ::

kuglvinkl zakaj mi brišeš vpise, če pa pravim samo iz moje strani teh 18.000 ljudi ni zaželenih v Sloveniji! To je pač moje mnenje!
Tako, kot za nekoga NATO ni zaželen v Sloveniji!
Tudi menim, da bi se morali naučiti slovenščine, da bi lahko zaprosili za državljanstvo, tako kot imajo to urejeno drugod po Evropi!


Ta post sodi v pritožbe, zato je bil brisan.

Relevanten je naslednji post:

Jaz bi samo z moje strani povedal, da teh 18000 mešetarjev ni zaželjenih v Sloveniji, ker jim tukaj ni prostor!

Naj se najprej slovensko naučijo, potem se lahko počasi dalje pogovarjamo!

Konec!


Ta post je v nasprotju s 1. členom PRavil. Nihče ne more nikomur govoriti, da ni zaželjen v državi. Ti časi so mimo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Zlatko1 ::

Brez veze, da se s tabo cenkam, ker se mi enostavno ne da!

Tudi država Slovenija je recimo bosancem rekla, da niso zaželjeni, ampak na drugačen način.
Uvedli so vizume za njih!

Štekaš, ali še kar naprej ropota po tvoji glavi!

Itak vseeno, delaj kar hočeš po forumu, če že kaj drugega nimaš za počet...
««
18 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904883 (3550) perci
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755376 (1880) undefined

Več podobnih tem