» »

hercules fortissimo II

hercules fortissimo II

rhabdo ::

Odlocam se za nakup zvocne kartice! Ne bi rad kupu najcenejso al pa eno ful drago! Pri mlacomu na ceniku sem opazil Hercules Fortissimo. A jo mogoce kdo ma? kaj menite o tej kartici? Kaj predlagate za okoli 15000 SIT?
Please mal pomagejte!

CirCA|PhP ::

Ja jst sm jo ubavu pa mi je čist uredi k ma tud ločen izhod za zvočnke spreda zadi. Glede gonilkov in priloženega softwera se ve, da je creative mnogo boljši. Pa tko kr nenkret ti neha izhod za zadne zvočnike delat, pa morš drajverje nanou nložt, d spt dela. Jst bi drgač raj audigya vzeu pa tud nism meu tuk gnara sabo.

Microsoft ::

Jaz mam to zvočno karto, pa dela čist uredu.:) Sam zlo pomembna stvar je ta, da ko dobiš gonilnike zravn (1.00) jih morš obvezno nadgadit z novejšim(2.**), ki jih najdeš na Hercules-ovi strani. Ker če tega ne boš naredil, boš pogosto poslušu "čiričke"! Mam pa Win XP

krucymucy ::

ah kaj pa vem ... jaz bi raje vzel live-a za tak denar!

goranTNT ::

Fortissimo 2 je cist kulj. Podpera dober 4.1 zvok. Za ta dnar seveda dobis tudi Live 5.1 ki je tudi zlo v redu.

Sicer pa sem vidu da je prisla ven Fortissimo 3 ki baje seka pa tud cena naj ne bi bila previsoka. Sam mislm da je pri nas še ni.

rhabdo ::

Sem kupu live player 5.1. Morm rect da je zelo dobra kartica. Zvok je neverjeten. hvala za nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332716 (2026) partysound
»

Katero zvočno kartico kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
7677 (597) VASkO
»

Kero plato z 6 kanalnim sound-om

Oddelek: Kaj kupiti
271507 (1307) tigrr
»

Zvočna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
71164 (1043) 5er-->
»

Katero zvočno ?!?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
71035 (928) jRk0

Več podobnih tem