» »

Vprašanje o asp.net ipd

Vprašanje o asp.net ipd

detroit ::

Situacija je sledeča, imam dve sliki obe sta png z opacity. Ali je možno v asp.net (v designu) nastavit dve enako veliki sliki eno čez drugo tako da se prekrivata?

Drugo uprašanje pa se nanaša na url. Imam urlje dolge oh in sploh in z mnogo posebnimi znaki. V npr silverlightu na hyperlink buttonu mi javi napako


<HyperlinkButton Content="Click Me"
                                 TargetName="_blank"
                                 NavigateUri="xxx/xxx/xxx/xxxx/xxx/Specialty/xxxxxxx_xxx/xxxxxx/export?bbox=-127.8%2C15.4%2C-63.5%2C60.5&bboxSR=&layers=&size=&imageSR=102004&format=&transparent=true&dpi=&f=image">
                </HyperlinkButton>



error info:

Entity references or sequences beginning with an ampersand '&' must be terminated with a semicolon ';'.

Ni mi čisto jasno kako shendlat to. Za enkrat rešujem manualno s tinyurl:D


Hvala
Skero

camx ::

Poskusi zamenjat vse & v URIju z
&amp;

detroit ::

Ok thanks to pomaga da ga visual studio prebavi:) Problem se pojavi ko kliknem na ta link, pol se pa crashne brez da bi javu napako. Če uporabim pa čisti link kar v explorerju pa dela (torej & in ne & sam da mi visual studio ne prebavi hehe) komplicirano mčkn ratal

ok lažem tudi normaln link mi ne deluje...mora bit tiny url. Ustavi se kolkr sm source html vidu točno pri ampersandu bah
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTML in CSS v Visual Studio 2017

Oddelek: Programiranje
91295 (833) Stari89
»

GitHub Pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
455288 (3550) BivšiUser2
»

[Visual Basic] Aplikacija deluje nepopolno

Oddelek: Programiranje
91074 (858) bajsibajsi
»

[WCF] Pošiljanje slike večje od 20KB

Oddelek: Programiranje
8844 (712) zenb
»

VB vs. C#

Oddelek: Programiranje
343645 (2784) BlueRunner

Več podobnih tem