» »

nV Detonator v6.50 Official

nV Detonator v6.50 Official

dynamite ::

Zunaj so novi Detonator3 gonilniki za vse nV kartice - TNT/TNT2/GF/GF2. Dobite jih na nVIDIA strani, ki pa je danes komaj dosegljiva, hehe. Uporabnikov nV kartic je ogromno in vecina uporablja Detonator gonilnike, saj so ponavadi boljsi od originalnih.

Zaenkrat mi jih snema s 2.2 kb/s ... nekaj podobnega je bilo pri id Software, ko so dali ven nov Q3Test. :D

Pozneje postavim mirror na moji strani, ce mi bo uspelo kaj presneti dol.

dynamite ::

Ugh... sem jih moral FXPjat na moj server, ce sem si hotel sploh kaj presnet... :(

Anyway... mirror imate na http://www.dmslo.com/det3/ ... verjetno bo gor 12-24h. Sem presnel zraven se en cool utility za ciscenje starih Detonatorjev in njihovih Registry nastavitev.

pramarko ::

Kaj mogoce ves, ce je ta verzija D boljsa od v 7.14 (baje unofficiall) daunloudane iz nvmaxa?

Senitel ::

Detonatorji 7.xx so v Win2k in pod DirectX 8.0 prave rakete, vendar povzročajo PREVEČ težav.

Putimir ::

Men sploh ne, razen wormsov, kar pa ni panika....

dynamite ::

http://www.3dchipset.com/beta/nvidia/li...


Tukaj se dobi tudi v7.17! Koliko hitrejsi so, pa ne vem, ker jih bom sele danes testiral v win2k + dx8a.

alien-w ::

dynamite: dej svoje ugotovitve kle predstavi...

dynamite ::

Rade volje, samo iz nekih cudnih razlogov mi pri Detonatorjih v7.17 zamrzne Q3 kot sprozim raketo ali pa kot jo nekdo sprozi v demotu. Detonatorji v7.16 pa mi zmrzneho Q3 ze ko se nalozi mapa do konca. Imam w2k in DX8... clean install. Kje bi dobil 7.14? Rabim eno verzijo, ki bo vsaj malo bolj stabilna.

Aja.. pri vsaki zmrznitvi zacnejo W2000 nekaj sarit po disku in cel en cas izpisejo error. Vse lepo in prav, samo v bistvu bi hitreje resil vse skupaj v W98, ce bi pritisnil Reset, LOL. No, morda je krivo to, da imam *trenutno* samo 128 MB rama. Moram po 256 ali pa 2x256, ce bom pri volji. :D

JLP ::

dynamite
Pejt na Start -> Run
Pa požen drwtsn32
Pa tm naštelej tko k hočš
Disk ti verjetn drka ker maš ukloplen Create crash dump file.
Live long and prosper!

pramarko ::

Na http://www.gamers-ammo.com/nVidialist.h... sicer ne bos dobil ravno 7.14, majo pa precej tudi starejsih verzij D, tako, da bos ziher nasel sebi dovolj primerno.

tejo ::

Mimogrede, če se bo kdo hotel sneti najnovejše gonilnike s nvidia.com, naj potegne dol datoteko TNTW9XE.EXE. Nalaga se veliko hitreje kot *.zip datoteka, vendar zavzame več prostora, ampak še vedno imate tako hitreje gonilnike na svojem disku.

kuntek ::

Tudi mene zfrkavajo novejši gonilniki+DX8a v Win2000. 3DMark2000 nikoli ne pride do konca, vedno nekje ven vrže. Ko sem dal gor uradne 6.50 pa je stvar tako počasi laufala, da je slika kar na miru stala.
Zdaj mam instalirane 6.34, ki so zaenkrat še najboljši.

Dr_M ::

www.3dchipset.com
www.reactorcritical.com
7.17 majo pokvarjen opengl driver :'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Detonator 4 7.52

Oddelek: Zvok in slika
181419 (1101) tejo
»

DirectX8 in nv7.27

Oddelek: Zvok in slika
141730 (1429) sleby
»

V-sync in Direct X

Oddelek: Zvok in slika
91251 (1127) TylerDurden
»

DirectX 8 FINAL

Oddelek: Programska oprema
121829 (1599) OrlyTM
»

Nvidia Detonator 7.17

Oddelek: Pomoč in nasveti
142545 (2390) OrlyTM

Več podobnih tem