» »

Abit KT7A&AMD XP

Abit KT7A&AMD XP

AvAkI ::

Imam omenjeno ploščo Abit KT7A in me zanima, če delajo na tej plošči Athlon XP-procesorji:\ . Menda je to delovalo morphling1-u, ko je imel še to ploščo.

hvala za odgovore.

McHusch ::

AvAkI ::

Hvala McHusch.

Imam ploščo verzije 1.0 tako, da ne vem če mi bo delalo. Je to res, da dela ampak da se vedno ne prižge? Ker če je samo v tem problem bom kupil nov procesor če pa je problem še v čem drugem npr. da ne zazna SSE funkcij pa nima smisla. V glavnem ko enkrat boota dela vse normalno ali?:\

jamiroq ::

hm, jaz imam KT7E, ki je sicer malenkost novejša od KT7A v1, pa mi z Athlonom XP 1700P+ dela čisto lepo (in zazna SSE in vse ostale funkcije)...

AvAkI ::

Mogoče neumno vprašanje: Je kdo s Kopra ki ima Athlona XP in bi bil pripravljen, da poizkusim če mi stvar dela? (5min.)

hvala!

kuglvinkl ::

JamiroQ: res? Huh, to bi bilo naravnost fantastično! Ni nobenih, ampak res nobenih zapletov v obliki frizov, ne-zagona...?

/me vesel
Your focus determines your reallity

jamiroq ::

edini zapleti, ki sem jih do sedaj imel so bili posledica pokvarjenega ram modula in pa umirajočega IBM diska ;(( ...

vendar, če misliš nadgrajevat, ti vseeno priporočam, da prej stestiraš zadevo... jaz sem Athlona XP kupil tako, na blef :8); sicer sem bil skoraj prepričan, da bo delovalo (glede na to da folku delajo XPji tudi na KT133 čipovju), ampak ziher je ziher :D.

AvAkI ::

OK bom poizkusil najti koga v Kopru, ki je pripravljen posoditi procesor.:\

Moj trenutni procesor je Athlon 650MHZ@1050Mhz8-) @2.5v
To sem dosegel z vodnim hlajenjem, ki je sestavljen iz Morphling1-ovega bloka. Mislim da je to ena prvih verzij bakrenega bloka. Na plati pa sem naredil še voltage mod 1&2 tako, da gre voltaža do 3v>:D ampak je takšna napetost že prevelika in dela procesor prej slabše kot boljše.

AvAkI ::

aja....skoraj pozabu......MAX temp. je 38 stopinj celzija, kar je za tako porabo procesorja kar dobro.

AvAkI ::

Se enkrat: Je slučajno tukaj kdo iz Kopra, ki bi mi bil pripravljen posoditi ta procesor, da ga preizkusim če dela bp?:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

epox 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
221691 (1274) ferdo
»

Intel ali AMD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635074 (4031) batiushka
»

athlon 1G - vodno hlajenje - overclock

Oddelek: Navijanje
121018 (779) morphling1
»

KT7A + Athlon XP

Oddelek: Strojna oprema
221869 (1403) Jure2k
»

AXP 1600+ in moj novi vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201695 (1176) kuglvinkl

Več podobnih tem