» »

šimpanz proti bullmastifu

šimpanz proti bullmastifu

1
2
»

Meizu ::

In keri pes ima 80kg da mi je vedet?

gendale ::

kavkaški ovčar
Caucasian Shepherd Dog @ Wikipedia
"The breed's weight range is 46-82 kg (102-180 pounds), although individuals over 100 kg (220 pounds) are not uncommon, and the height range is 74-88 cm."

bluefish ::

Chimpanzee @ Wikipedia
Travis %28chimpanzee%29 @ Wikipedia
http://www.nytimes.com/2010/06/22/scien...

Injuries to Nash were described as "horrendous" by the emergency crew. Within the following 72 hours, she underwent more than seven hours of surgery on her face and hands by four teams of surgeons; because of the extraordinary nature of Nash's injuries, the hospital provided counseling to its staff members who initially treated her. Paramedics noted she lost her hands, nose, eyes, lips, mid-face bone structure, and received significant brain tissue injuries. Doctors were able to successfully reattach her jaw, but announced on April 7, 2009 that Nash would be blind for life.

Pred napadom


Po prvotnih operacijah



Res je, da se gre za žensko, ki jo je napadel odrasel šimpanz, vendar le ta najbrž ob napadu psa ne bi ravno stal pri miru.

Skratka, kot sem trdil že na začetku, šimpanz zmaga.

Za konec pa še malo ravsa med malo opico in malim psom. Vzporednice boste upam znali potegniti.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

dukenukem ::

hmm zakaj pa hočeš da sta ravno na travniku ,opica bi znala takoj dtrevesa in ostale stvari uporabiti sebi v prid ,srečanje bi moblo bit v naravi ali pa naprimer v stanovanju

zaki12 ::

hahaha a un posnetk med malo upico pa malmu psem hoče pokazat da bi se igrat začela :D :D

blackbfm ::

Bilokerega psa je človek 1vs1 zmožen z lahkoto ubit. Mora le obvladat razne prijeme.


Reagiral bi nagonsko, ne pa premišljeval o nevem kakšnih prijemih lol. Ti tak govoriš kot da pes stoji in čaka da ga počiš, zadaviš, whatever. Jaz se včasih mal ravsam z mojo 20 kilogramsko psičko, pa verjemi da jo zelo težko ujameš (medtem ko te ona pogricka mimgrede), kaj šele da bi jo zadel v gobec tist moment.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

zaki12 ::

haha a pes nemore nič no.
Šimpanz pa itak ni človk in tud če bi ga pes grickov se šimpanzu nebi glih kej poznal. pa še u časopisu je pisal kako je 60 let star mož ubil psa. pa nevem če ni bil bulmastif. to nevem .
tko da šimpanz zmaga 100%
lp
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dawn of The Planet of The Apes (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11726645 (424) 2dark
»

Nove težave za Uber: voznik ustrelil potnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostalo
5215157 (11091) Jupito
»

Lastništvo orožja in evolucija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912362 (9936) guest #44
»

Šimpanzi pametnejši od ljudi?

Oddelek: Loža
272806 (2240) Tarzan
»

Kratka vprašanja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
28914209 (10793) Thomas

Več podobnih tem