» »

Mobilni ponudnik

Mobilni ponudnik

Goran's Blog ::

Lep pozdrav.

Črez teden dni mi poteče pri tušmobilu pogodba in seveda pri tušmobilu ne bom ostal!
Šel bom k simobilu in vzel paket orto v nulo.
Ali mi priporočate kateri drugi paket oziroma je kje kakšen bolj ugoden kot tale?

Pa še to me znima kateri telefon bi vi vzeli če ma kdo kakšne izkušnje:

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

Vzel bom enega od teli dveh.

Lep pozdrav

BladE_ ::

Oba telefona sta huda. W995 je hud, predvsem kamera je noro dobra. Z Magicom bos mel neki dela, da si nalozis ksno novejso vrzijo androida, drugac pa tut vsecen telefon.

Orto u nulo je trenutno najboljši paket. Mislim, da dobis nek bonus za pogovre v tujini za par mescov...

Samo, da te opozorim... oba aparata sta že razpordana pri simobilu!

Goran's Blog ::

Aja? ajejej, pa misliš da ne bodo dobili kakše nove zaloge?

perkomat ::

Sam si lastim W995 in sem izredno zadovoljen.

lisjak ::

Si bom sposodil to temo, ker se glih pogovarjate o SE W995... me zanima kako je z navigacijo ? je možno naložit kako uporabno (garmin, IGO...?), ki ne potrebuje internetne povezave ?

kmetek ::

pomoje ne moreš nič od tega.

AndrejS ::

Simobilu ne hodi ker ima omrežje v k...cu. V mestih dela OK... Izven mesta pa so sami problemi.

projektor ::

Neumnost

mojsterleo ::

htc magic in se w995 sta razprodana. sem bil vceraj v par simobilovih prodajalnah v lj. nokia 5230 mogoce se dobis kje.

jRk0 ::

AndrejS je izjavil:

Simobilu ne hodi ker ima omrežje v k...cu. V mestih dela OK... Izven mesta pa so sami problemi.


zanimivo, sredi haloz ravno simobil boljse dela:P
You fuck up once, you loose two teeth.

Ramon dekers ::

AndrejS je izjavil:

Simobilu ne hodi ker ima omrežje v k...cu. V mestih dela OK... Izven mesta pa so sami problemi.


ne govori neumnosti. sam imam simobil že 6 let, pa mi ni niti enkrat prekinilo signala, tudi ko sem bil izven večjih mest, v vasicah blizu prekmurja, koroške....vse dela perfektno. simobil ima tudi najbolj uporabniku prijazno poslovanje, vse imaš na internetu, od porabe do vsega. medtem ko moraš za pregled porabe mobitelu nasloviti prošnjo, nato pa ti pošljejo porabo, klicane številke za prejšnji mesec. imam dva paketa itak đabest in orto u nulo. sedaj bom odšel iz itak đabest na ena zame. drugače kar se mobitelov tiče je zelo dober tudi sony eriscon elm, ima vse kar rabiš - dobesedno!

Dr_M ::

medtem ko moraš za pregled porabe mobitelu nasloviti prošnjo, nato pa ti pošljejo porabo, klicane številke za prejšnji mesec.


Ne govori neumnosti.
Seveda lahko porabo pogledas na planetu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ramon dekers ::

Dr_M je izjavil:

medtem ko moraš za pregled porabe mobitelu nasloviti prošnjo, nato pa ti pošljejo porabo, klicane številke za prejšnji mesec.


Ne govori neumnosti.
Seveda lahko porabo pogledas na planetu.


mesec ali dva si lhko porabo pregledal tam samo s telefonom.

še vseeno ima simobil pregledenje urejene zadeve, vse na enem mestu plačevanje računov in preglede porabe, ter koliko je še prostih minut. ne morem preko tega žal

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

In kje je problem, ce lahko s telefonom pogledas?
Pri mobitelu je vsaj zastonj (velja za planet) >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ramon dekers ::

problem je ker si lahko dostopal SAMO z mobitelom, sedaj so malo preuredili!takra pa si moral dajati pisne prošnje za izpis telefonskih medtem ko je imel simobil že 2 leti si asistenta. no sem prišel na simobil paket ena zame, vzel elma, za 50EUR telefon dela slike kot digitalni fotoaparat, brez pripomb, telefon zgleda kompakten, trpežen...tako da glede na akcije ki jih ima simobil in ponudbo, bom ostal pri njih. p.s. na simobil je s to akcijo pristopilo nenormalno veliko uporabnikov od mobitela, danes si čakal po 15 minut v poslovalnicah.

Pesimist ::

Ramon dekers je izjavil:

Dr_M je izjavil:

medtem ko moraš za pregled porabe mobitelu nasloviti prošnjo, nato pa ti pošljejo porabo, klicane številke za prejšnji mesec.


Ne govori neumnosti.
Seveda lahko porabo pogledas na planetu.


mesec ali dva si lhko porabo pregledal tam samo s telefonom.

še vseeno ima simobil pregledenje urejene zadeve, vse na enem mestu plačevanje računov in preglede porabe, ter koliko je še prostih minut. ne morem preko tega žal


ne govori tumarij. Monitor je tudi preko web browsera dostopen. Sicer grem ja zdaj tudi iz mobitela k Tušu.

denabiker ::

ne bluzite da ima simobil signal slab. KOlegice, kolegi, žlahta uporablja simobil in nobenih pripomb. In to v zakotnih krajih, kjer imam jaz 1-2 črtice na mobitelu. O UMTS-u lahko samo sanjam pri mobitelu. Sem pač blizu hrvaške meje in jim je malo mar za te zakotne kraje SLO.

Pesimist ::

mah nehajte z tem signalom ker je vse prevec odvisno od telefona ki ga mas. Ta novi htc desire lovi 10x slabse kot stara nokija n73 katera je cisto vedno mela umts. Desire pa v zgradbah sploh ni sans, ce nisem glih pri oknu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

49106 ::

Dr_M je izjavil:

medtem ko moraš za pregled porabe mobitelu nasloviti prošnjo, nato pa ti pošljejo porabo, klicane številke za prejšnji mesec.


Ne govori neumnosti.
Seveda lahko porabo pogledas na planetu.


Že cirka leto ali dve imam m rokovnik(vista gadget). Pri mobitelu sem že 15 let, vmes bil še 3x pri simobili in 3x so me nategnili. Pri mobitelu nikoli nobenih težav. Signal je vsaj na gorenjskem precej v prid mobitela, lovi mi tudi na radovni, kjer je simobil mrtev. Pokljuka je identična zgodba, kdor ima mobitel je dosegljiv, kdor pa ne (pa umre?).

Ramon dekers ::

Pesimist je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Dr_M je izjavil:

medtem ko moraš za pregled porabe mobitelu nasloviti prošnjo, nato pa ti pošljejo porabo, klicane številke za prejšnji mesec.


Ne govori neumnosti.
Seveda lahko porabo pogledas na planetu.


mesec ali dva si lhko porabo pregledal tam samo s telefonom.

še vseeno ima simobil pregledenje urejene zadeve, vse na enem mestu plačevanje računov in preglede porabe, ter koliko je še prostih minut. ne morem preko tega žal


ne govori tumarij. Monitor je tudi preko web browsera dostopen. Sicer grem ja zdaj tudi iz mobitela k Tušu.



glej ne me j... ali so me potem nategnili, nevem, rekli so da je bil dostop mozen samo preko MOBILNEGA PORTALA PLANET. ker sem klical tja za pregled, potem so me napotili v mobitelov center, sem tam izpolnil prošnje......pa glede nato kako pregleden je si asistent, vse na enem mestu, položnice, klicane številke...se sploh ne more primerjati z mobitelom žal.

Pesimist ::

na mobitelu dobis neko kodo. z to kodo lahko vzstopas in mas pogled v vse. Se narocnine lahko spreminjas ce narocis admin account kao. Ce si ti levi ti jaz nemorem pomagat.

https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/...

pol se pa mas planet ko je na telefonu

http://www.planet.si/portal/site/planet

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ramon dekers ::

Pesimist je izjavil:

na mobitelu dobis neko kodo. z to kodo lahko vzstopas in mas pogled v vse. Se narocnine lahko spreminjas ce narocis admin account kao. Ce si ti levi ti jaz nemorem pomagat.

https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/...

pol se pa mas planet ko je na telefonu

http://www.planet.si/portal/site/planet



levi je tisti ko te je naredil. sem se že odstranil iz mobitela, tako da je brezveze kakršnakoli debata. čimprej naj se spoka s trga ta mobitel.

Pesimist ::

aja pa btw. to je ze 100 let obstaja.

49106 ::

Ramon dekers je izjavil:

Pesimist je izjavil:

na mobitelu dobis neko kodo. z to kodo lahko vzstopas in mas pogled v vse. Se narocnine lahko spreminjas ce narocis admin account kao. Ce si ti levi ti jaz nemorem pomagat.

https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/...

pol se pa mas planet ko je na telefonu

http://www.planet.si/portal/site/planet



levi je tisti ko te je naredil. sem se že odstranil iz mobitela, tako da je brezveze kakršnakoli debata. čimprej naj se spoka s trga ta mobitel.


Ker nisi znal preveriti porabe si šel na simobil in sedaj kurcaš mobitel?
Kako ti pri simobilu uspeva? so te poslali na izobraževanje?

Ramon dekers ::

glej bili so problemi z mobitelom, koji. k... sploh sedaj to tebe briga, resno? glede na cene ki jih ima mobitel za itak đabest plačam 3EUR več pa imam dva paketa pri somobilu.

šernk ::

Ramon dekers je izjavil:

Pesimist je izjavil:

na mobitelu dobis neko kodo. z to kodo lahko vzstopas in mas pogled v vse. Se narocnine lahko spreminjas ce narocis admin account kao. Ce si ti levi ti jaz nemorem pomagat.

https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/...

pol se pa mas planet ko je na telefonu

http://www.planet.si/portal/site/planet



levi je tisti ko te je naredil. sem se že odstranil iz mobitela, tako da je brezveze kakršnakoli debata. čimprej naj se spoka s trga ta mobitel.


če ti nisi znal preverit porabe ni naša krivda, meni na monitorju kaže vse ok...in ja naj se spoka s trga mobitel ja...že sedaj me simobil stane 22€ mobitel pa 19€...pol brez konkurence bo pa kolk? 40€?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ramon dekers ::

šernk je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Pesimist je izjavil:

na mobitelu dobis neko kodo. z to kodo lahko vzstopas in mas pogled v vse. Se narocnine lahko spreminjas ce narocis admin account kao. Ce si ti levi ti jaz nemorem pomagat.

https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/...

pol se pa mas planet ko je na telefonu

http://www.planet.si/portal/site/planet



levi je tisti ko te je naredil. sem se že odstranil iz mobitela, tako da je brezveze kakršnakoli debata. čimprej naj se spoka s trga ta mobitel.


če ti nisi znal preverit porabe ni naša krivda, meni na monitorju kaže vse ok...in ja naj se spoka s trga mobitel ja...že sedaj me simobil stane 22€ mobitel pa 19€...pol brez konkurence bo pa kolk? 40€?


če bi s tvojo kratkoročočno pametnjo, in težavami v glavi malo pomislil in razmislil bi mogoče celo lahko pomislil da vsi pa nimajo takšne sreče pri mobitelu. se mi niti ne da razlagat kako je zadeva potekala ker nima smisla. že sedaj tumpate svoje tudi kasneje bos. .že sedaj me simobil stane 22€ mobitel pa 19€...pol brez konkurence bo pa kolk? 40€? uporabi glavo, mogoče se bo mobitel prodal kakđnemu tujcu, mogoče AT&T - ju ki bo delal s podjetjem boljše kot domači. ali pa ga bodo spravili v steačaj in bo sem prišla pač druga frima. uporabljaj glavo, nismo severna koreja.

49106 ::

Nevem koliko novih firm lahko pričakuješ v sloveniji. AT&T je pa še hujši kot simobil

Hardstyle ::

Pesimist je izjavil:

na mobitelu dobis neko kodo. z to kodo lahko vzstopas in mas pogled v vse. Se narocnine lahko spreminjas ce narocis admin account kao. Ce si ti levi ti jaz nemorem pomagat.

https://monitor.mobitel.si/selfcarenew/...

pol se pa mas planet ko je na telefonu

http://www.planet.si/portal/site/planet


Tako je, na MOBITELOVIH POSLOVALNICAH (to si pozabil dopisat) dobiš tisto neko kodo, kjer izpolniš formular(prošnjo) da ti to vklopijo. Da o nekih certifikatih in teh mučkalicah ne govorim. Pri simobilu vse urediš preko browserja. Tudi jaz imam orto u nulo in džabest, ampak imam srečo da se pri džabestu nisem vezal tako da bom sedaj prekinil.

49106 ::

a do gsm-a pa nimate dostopa?

Gandalfar ::

Prav nic ne rabis na mobitel hodit. Lepo vstopis s SIGEN ali Klik certom in je to to. Tisto kodo ti pa preko SMS-ja posljejo.

projektor ::

Uglavnm, v Simobilovih poslovalnicah je gneča. Ljudje v presenetljivo velikem številu pristopajo k zelenemu ponudniku.

Ramon dekers ::

Gandalfar je izjavil:

Prav nic ne rabis na mobitel hodit. Lepo vstopis s SIGEN ali Klik certom in je to to. Tisto kodo ti pa preko SMS-ja posljejo.


ma ne mi trobit vse je potrebno pisno. ko sem šel iz paketa itak na itak đabest, so mi zaračunali 44€!!!!!od kje! potem pa prošnje, pisno, na mobitelovem centru (NE uradnem zastopniku). torej v lj na mobitelov center. kjer bi dal za benz več kot je bil račun (brez naročnine). Potem sem jim poslal preko pošte obrazec naj mi pošljejo porabo in tel. številke iz prejšnega meseca, ter vsak tekoči mesec(medtem ko ti simobil to pošlje na vsakem računu) no poslali so mi za prejšni mesec za vsak naslednji tekoči mesec pa ne. in začuda zneska za prenos paketa ni bilo tam. ker se mi res ni dalo več je... se je zgodilo to da so mi poslalali na naslednjem računu za plačilo številko nič nevem od kje nevem zakaj, kako, od kje številka 44 in potem nič, nevem....ne glede na to sem spokal na simobil.

Gandalfar ::

Pomojem ne jokajo za tabo ;)

Ramon dekers ::

Gandalfar je izjavil:

Pomojem ne jokajo za tabo ;)



oh, ne samo za mano, jokajo za vsemi ki odhajajo. na simobilu je gneča.

Gandalfar ::

Tudi za data heavy userji ne jokajo :)

Ramon dekers ::

bodo pa še začeli. imam nekoga ki dela na mobitelu, in pravi da se mobitelu ne piše dobro.

projektor ::

Gandalfar je izjavil:

Tudi za data heavy userji ne jokajo :)

Nimajo kej jokat, ker so državni mastodont, in jih bo država (davkoplačevalci) vlekla iz dreka, če bo treba.

Ramon dekers ::

uf to pa sem pozabil!imaš prav!tako kot telekom

Gandalfar ::

Zakaj bi jokali za njimi. Itak so data heavy userji in ne prinasajo dosti denarja, hkrati pa bodo zasluzili dosti vec zaradi peeringa med omrezji?

Ramon dekers ::

Gandalfar je izjavil:

Zakaj bi jokali za njimi. Itak so data heavy userji in ne prinasajo dosti denarja, hkrati pa bodo zasluzili dosti vec zaradi peeringa med omrezji?



verjemi da niso bli vse data heavy userji, jaz sem že tak. porabil nisem 0mb na mesec, sem pa porabil nekje 300 minut pogovorov. zakaj pa enostavno niso dali porabe na 100 mb ter isto ceno.

49106 ::

Ramon dekers je izjavil:

bodo pa še začeli. imam nekoga ki dela na mobitelu, in pravi da se mobitelu ne piše dobro.


Zakaj pa njega nisi prašal od kod 44 eur. Tudi če mobitel kapitulira grem raje v avstrijo po evrotarifo, kot pa da me nategujejo lešinarji.

projektor ::

Sej Simobil je v bistvu avstrijski :)

49106 ::

Edini avstrijski operater?

Ramon dekers ::

49106 je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

bodo pa še začeli. imam nekoga ki dela na mobitelu, in pravi da se mobitelu ne piše dobro.


Zakaj pa njega nisi prašal od kod 44 eur. Tudi če mobitel kapitulira grem raje v avstrijo po evrotarifo, kot pa da me nategujejo lešinarji.



ker je tam programer, in nima veze s tem, skratka se mi je pa zdelo že butasto obremenjevati s tem.

49106 ::

Kako pa programer ve da se mobitelu ne piše dobro? Mu zamujaja plača? Pa a niso za finance zadolženi računovodje? Nevem kako ti nemore programer pojasniti nekaj kar zna vsak, ki se malo pozanima, hkrati pa ta programer ZNA pojaniti mobitelove finance, čeprav ni računovodja in nima vpogleda v to.

Ramon dekers ::

49106 je izjavil:

Kako pa programer ve da se mobitelu ne piše dobro? Mu zamujaja plača? Pa a niso za finance zadolženi računovodje? Nevem kako ti nemore programer pojasniti nekaj kar zna vsak, ki se malo pozanima, hkrati pa ta programer ZNA pojaniti mobitelove finance, čeprav ni računovodja in nima vpogleda v to.


ti razložim po kmečko imaš kmetijo s 40 glavami krav! od tega ti jih 5 krav crkne. bo sitacija enaka začetni? verjetno se tudi njemu pozna situacija.

49106 ::

Če tistih 5 krav poje več krme, kot da mleka je na boljšem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25845009 (18887) profii
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14035022 (20126) Veron
»

Si mobil in napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7920344 (16930) Mitja358

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5211124 (8943) Gandalfar
»

Itak Džabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
499352 (7586) WaterBoy

Več podobnih tem