» »

Outlook express noče pošiljati

Outlook express noče pošiljati

-Neverhood- ::

Imam težavo z outlook express (verzija 6). Maile lahko prejemam, pošiljati pa jih noče, napiše pa naslednje:

"Sporočila ni bilo mogoče poslati, ker je strežnik zavrnil e-poštni naslov enega od prejemnikov. Zavrnjen naslov je "blabla@gmail.com". Zadeva 'pogled z vesolja', Račun: 'POP3.arnes.si', Strežnik: 'SMTP.t-2.net', Protokol: SMTP, Odgovor strežnika: '450 4.7.1 "tralala@guest.arnes.si": Sender address rejected: Please use mail.arnes.si with SSL (port 465) and SMTP AUTH for outgoing mail server', Vrata: 25, Varno(SSL): Da, Napaka strežnika: 450, Številka napake: 0x800CCC79"

"Povezava s strežnikom je spodletela. Račun: 'POP3.arnes.si', Strežnik: 'POP3.arnes.si', Protokol: POP3, Vrata: 465, Varno(SSL): Da, Napaka vtičnice: 10060, Številka napake: 0x800CCC0E"


poskusil sem spremeniti že kar nekaj nastavitev, vendar nič uspeha...

particle ::

"Sporočila ni bilo mogoče poslati, ker je strežnik zavrnil e-poštni naslov enega od prejemnikov. Zavrnjen naslov je "blabla@gmail.com". Zadeva 'pogled z vesolja', Račun: 'POP3.arnes.si', Strežnik: 'SMTP.t-2.net', Protokol: SMTP, Odgovor strežnika: '450 4.7.1 "tralala@guest.arnes.si": Sender address rejected: Please use mail.arnes.si with SSL (port 465) and SMTP AUTH for outgoing mail server', Vrata: 25, Varno(SSL): Da, Napaka strežnika: 450, Številka napake: 0x800CCC79"

-Neverhood- ::

če misliš na port465, sem to šel najprej zamenjat, pa ni blo nič..

drugače so pa nastavitve:

Prihajajoča pošta: POP3.arnes.si
Odhajajoča pošta: SMTP.t-2.net

a je to treba kej spremenit?

particle ::

Še sam si napisal problem.
Odhajajoča pošta: SMTP.t-2.net

use mail.arnes.si

amigo_no1 ::

Če je pri ISPju t-2 potem mora imeti vpisan t-2 smtp server in obratno.

-Neverhood- ::

Peshkeer, tut to sem že spremenil... ubistvu sem že vse kombinacije sprobal, pa nič

a mi lahko kdo prilima en link, s kje bi lahko zlovdal Outlook express, da si ga še enkrat inštaliram, ker nikjer tega ne najdem

Mitch ::

T-2 po novem za račune ustvarjene drugje (Siol, Arnes,...) ne dovoli več uporabe njihovega SMTP strežnika (smtp.t-2.net)...

Konkretno pri tebi je problem, da poleg ostalih nastavitev (port 465, SSL, mail.arnes.si) MORAŠ vklopiti še Strežnik zahteva preverjanje gesla... To je to!

-Neverhood- ::

Sej sm bedak
Sm že mislu napisat, da mam vse naštimano pa nič ne dela, ko sem opazu, da sm 465 ves čas vpisoval v prihajajočo pošto... talent ni kej

važno da fotru dela mail :D

hvala vam za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dovoljena velikost priponke pri posameznih ponudnikih e-pošte

Oddelek: Omrežja in internet
73190 (3046) Bakunin
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818138 (16486) barakus
»

Outlook Express problem

Oddelek: Programska oprema
163914 (3717) darkolord
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63682 (3602) Cuoresportivo
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316538 (16538) Bakunin

Več podobnih tem