» »

Preberi me!

Preberi me!

V-i-p ::

Kot prvo se vprašajmo kaj sploh "strojna oprema" je. Strojna oprema je na splošno "trdi" del našega računalnika. Ta oddelek foruma je namenjen torej le in samo hardveru. Če povzamem, v ta oddelek spadajo vprašanja v stilu: "Zakaj moja zvočna kartica Live! nikakor noče skočiti v CNR režo?" ali "Kako naj prepričam svoj interni modem, da bo deloval tudi zunaj obličja mojega abaka?". Malo za šalo, pa saj razumete.

Predno vprašate, kar že vrabci na miški čivkajo, uporabite našo funkcijo iskanje, ali odklikajte na Gugla!. Če pregledate oboje in očitnega oziroma jasnega odgovora ne najdete pa le brž sem in z vprašanjem na dan!

Prosim, izogibajte se tudi naslovov v stilu:
- "Nujno pomagajte!"
- "Help!!!!"
- itd...
Izogibajte pa se tudi napisov z VELIKIMI ČRKAMI. V naslov teme jasno napišite, za kaj gre in kaj se za naslovom skriva.

Precej si lahko pomagate tudi, če odjadrate na Tomshardware ali Hardwarecentral.

Prav tako pa ne bo slabo, če omenim, da lahko za voznike svojega hardvera skočite na Driverzone ali Driverguide, za tehničnimi specifikacijah svojega hardvera pa poglejte na proizvajalčeve strani. Seveda, če vam nekako ni jasno kdo je proizvajalec ne bo nič narobe če vprašate tukaj. Naši hardveraši bodo že znali pomagat.

Pa čimmanj problemov s "trdim delom" (računalnika) želim ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • spremenil: alien-w ()

Zheegec ::

"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve zasebnosti - facebook

Oddelek: Omrežja in internet
81871 (1498) jebo1000
»

Action/sci-fi filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
182700 (2069) Vanich
»

Zakaj se prosta programska oprema dogaja?

Oddelek: Programska oprema
332382 (1831) kopernik
»

Ali je Linux freeware ali ne?

Oddelek: Loža
123051 (2738) BigWhale

Več podobnih tem