» »

DTS

DTS

bronco40 ::

Imam nov wd live,mi lahko prosim kdo razloži, zakaj mi ne predvaja zvoka v DTS, in lahko kaj pomaga optični audio izhod in vhod na LCD TV?

T-h-o-r ::

dts ti ne predvaja, ker wd-tv ne predvaja dtsa
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bronco40 ::

A se da to kej uštimat?

T-h-o-r ::

ja, moraš nabavit napravo, ki dts podpira
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

vrossi46 ::

Ma kako da ne WD LIVE, bi moral bi podpirat

In seveda moraš priklopit potom optičnega kabla

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vrossi46 ()

vrossi46 ::

Ja no če hočrš slišat efekte moraš imet tudi amplifiter. Če pa imaš priklopljeno potom HDMI-ja bi ti pa moglo downmixat

bronco40 ::

Imam preko HDMI-ja, pa ni zvoka.Kaj , pa če bi probal pa še z optičnim kablom na LCD- Tv?Sam , čudno , ker piše , da podpira DTS.V wd-ju imam nastavljen na digitalno.Prosim za nadaljno pomoč-

gregyk ::

bronco40 je izjavil:

Imam preko HDMI-ja, pa ni zvoka.Kaj , pa če bi probal pa še z optičnim kablom na LCD- Tv?Sam , čudno , ker piše , da podpira DTS.V wd-ju imam nastavljen na digitalno.Prosim za nadaljno pomoč-


"Audio output" nastavi na "Stereo".

"Digital" pomeni, da gre zvok preko toslink-a (optike) na zunanji ojačevalec/reciever.

bronco40 ::

Se opravičujem, ampak na TV imam optični izhod, ne vhod.Audio out imam pa na stereo in mi DTS ne potegne.Morda še kaj drugega?Se zahvaljujem za vaš trud.

gregyk ::

bronco40 je izjavil:

Se opravičujem, ampak na TV imam optični izhod, ne vhod.Audio out imam pa na stereo in mi DTS ne potegne.Morda še kaj drugega?Se zahvaljujem za vaš trud.


Si prepričan da imaš WD TV LIVE? Prva serija WD TV ni podpirala DTS-a.

Priporočam da poizkusiš še kako drugo datoteko predvajati. Pri kateri ti pa DTS-a ne predvaja?

bronco40 ::

Imam live, ja.Imam koncert Celine Dion, ki je MKV in en film,pa ne gre.Vse, kar je AC3 laufa,bi moral bit bolj pozoren z datotekami , ki imajo DTS?Bi hotel biti malo bolj natančen, ker nisem glih majster o tem.
Na škatli sigurno piše , da podpira DTS.

gregyk ::

bronco40 je izjavil:

Imam live, ja.Imam koncert Celine Dion, ki je MKV in en film,pa ne gre.Vse, kar je AC3 laufa,bi moral bit bolj pozoren z datotekami , ki imajo DTS?Bi hotel biti malo bolj natančen, ker nisem glih majster o tem.
Na škatli sigurno piše , da podpira DTS.


Možno da je pri obeh verzija zvoka DTS-MA in ne "navadni stari" DTS ... Ne vem če ga WD TV Live podpira ... DTS-HD Master Audio @ Wikipedia

bronco40 ::

Ja , če je pa to, sem pa v temi.Trenutno ne morem tega preverit,a se da to kaj spremenit?Sem že gledal neke programe, pa mi ni velik jasn.

bronco40 ::

To sta dve datoteki-Celine Dion Live In Las Vegas 2008 1080p WMV, Celine.Dion.Live.In.Las.Vegas.2007.720p.BluRay.x264-AVCHD, Ena od teh ne predvaja zvoka.

gregyk ::

bronco40 je izjavil:

Ja , če je pa to, sem pa v temi.Trenutno ne morem tega preverit,a se da to kaj spremenit?Sem že gledal neke programe, pa mi ni velik jasn.


Kot sem lahko na hitro pogledal, WD TV Live DTS-MA bi naj le-tega "downmix"-al v DTS-Core, torej bi moral predvajati.

Poizkusi predvajati kako ISO sliko "navadnega" DVD-ja ki ima DTS zvok, ali pa kak novejši film v MKV kontejnerju ki ga najdeš na "travniku" ...

bronco40 je izjavil:

To sta dve datoteki-Celine Dion Live In Las Vegas 2008 1080p WMV, Celine.Dion.Live.In.Las.Vegas.2007.720p.BluRay.x264-AVCHD, Ena od teh ne predvaja zvoka.


Kot sem lahko na hitro videl na internetu: verzija koncerta s končnico WMV NIMA DTS zvoka, ampak WMA 10 Pro - očitno le-tega ne podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

bronco40 ::

gregyk :: danes, 19:46:12
citiraj

Zaenkrat hvala,bom probal to spelat, potem se pa še priporočam za kakšen nasvet.

gregyk ::

bronco40 je izjavil:

gregyk :: danes, 19:46:12
citiraj

Zaenkrat hvala,bom probal to spelat, potem se pa še priporočam za kakšen nasvet.



Kot sem lahko na hitro videl na internetu: verzija koncerta s končnico WMV NIMA DTS zvoka, ampak WMA 10 Pro - očitno le-tega ne podpira.

bronco40 ::

Hvala, vidim, da bom moral paziti, kaj vlečem dol, ker očitno ni vse zlato kar se sveti.

20sdfj093f ::

Zakaj ne uporabiš tistega Popcornovega converterja, ki DTS tracku doda še en prekodiran AC3 track? Tako boš lahko gledal vsebine, ki imajo DTS zvok.

bronco40 ::

Sej sem že probal,pa zgleda , da ne znam.Program sem inštaliral,pol sem pa vnesel film z diska v dekodirnik,potem me pa kar nekaj sprašuje, tu pa zmrznem.Bi vprašal pa še to,na Sonyjevem stolpu imam digital out.Ali bi bilo smiselno kupit dig.kabel in to priklopit?Tudi LCD ima dig.out.Ali mi to kaj pomaga.Ali so dig.kabli vsi enaki?A so vsi moški-moški? Hvala za potrpežlivost


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD Live in domači kino

Oddelek: Zvok in slika
346592 (5829) lowac
»

Philips TV - podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
207916 (7321) larissa
»

DTS zvok na WD TV

Oddelek: Zvok in slika
121742 (1229) king67
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150962 (33531) king67
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355181 (4724) Ashrack

Več podobnih tem