» »

Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution

««
10 / 13
»»

yayo ::

Na glavnem meniju igre, v spodnjem desnem vogalu, se ti prikaže številka verzije igre katero imaš, če NI 1.2.633 pomeni, da potrebuješ popravek.

figula ::

O, vidiš, vidiš. yayo, hvala za ta podatek, moja verzija je 1.0.in nekaj. Saj bo dedek mraz kmalu prišel ..., :) če bom pridna (kar seveda sem hehehe) bo pa še roj. dan prej - eno leto pametnejša in s polno verzijo - ni šans, da se mi pripeti kaj hudega :);)

figula ::

Sporočam vam, da so z verzijo 1.2.633 možje kot puter v mojih rokah, pa še program se nalaga hitreje :):)
Tipke F8 skoraj ne uporabljam več, nagrada GHOST ni problem, čeprav mi trofej še vseeno ne prikaže. Eh, človek ne sme biti preveč požrešen...

A da je danes sijalo sonce? Ne bi vedela, pri naju z Deusom je bilo kar temačno ... hahahahaha

Sssaga ::

ojej, hardcore style :D

Furbo ::

Sam da jo mož kam ne zvleče, ko je ostal brez vseh obrokov danes.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

T-h-o-r ::

imam pa še eno vprašanje za vse tihotapce


kako hudiča vam je uspelo ostati neodkrit v misiji, kjer greš prvič do kitajke, ki jo likvidiraš na koncu in te pred njeno pisarno nato pričaka enih 20 vojakov
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

frudi ::

T-h-o-r: zračniki
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Bolf3nk ::

T-h-o-r je izjavil:

imam pa še eno vprašanje za vse tihotapce


kako hudiča vam je uspelo ostati neodkrit v misiji, kjer greš prvič do kitajke, ki jo likvidiraš na koncu in te pred njeno pisarno nato pričaka enih 20 vojakov



lol ena lažjih.

poglej levo in desno

RejZoR ::

Jezst sem šel tam ven čist neopažen. Lepo po zračnikih na desni (če gledaš iz smeri kitajke nazaj proti izhodu). Tečeš naprej, skočiš en nivo nižje in imaš na desni zračnik. Je malo lažje če imaš vsaj prvi nivo stealtha in vsaj 1 energy celico. Toliko, da lažje zlezeš iz zračnika in naprej. Pol pa je itaq vse stvar timinga. Sej pol se ti bo pa verjetno zataknilo še malo naprej kjer je spet scena kjer rabiš veliko dobrega timinga. No, sej v končni fazi je tko čez cel špil :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

T-h-o-r ::

ma ne, sej ne igram ponovno in niti nimam interesa igrati stealth


samo zanimalo me je :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

figula ::

Furbo, sem možeka vprašala, kako naj pokomentiram, pa mi je odvrnil: "napiši, da je bilo kosilo postreženo, jaz to z ljubeznijo pripravim. Pa saj ne bodo verjeli ..."

yayo ::

Jaz sem pa dober del popoldneva in večera mazohistično igral nalogo Stopping the Transmission na stealth (give me Deus Ex težavnost) z željo da onesposobim prav vse nasprotnike brez, da bi se alert level dvignil čez normal. In seveda mi ni ratalo, kako pa bi, ko so stražarji v parih in gledajo en drugega? In potem še tiste mine na zidovih... Sem bil prepričan, da se ne da mimo na stealth pa sem petdesetkrat prečesal cel level, da bi našel alternativno pot...:))

figula ::

T-h-o-r je izjavil:

imam pa še eno vprašanje za vse tihotapce

kako hudiča vam je uspelo ostati neodkrit v misiji, kjer greš prvič do kitajke, ki jo likvidiraš na koncu in te pred njeno pisarno nato pričaka enih 20 vojakov


Mene pa je mikalo, da bi jim šla nazaj malo podkurit. Namreč ko ugasneš/razstreliš robotka v naslednji sobi, dobiš točke in s tem zaključiš epizodo in je tvoja nova naloga samo še, da se pridružiš Fly girl. Pa sem šla poškilit, če se oni vojački spodaj še vedno ukvarjajo z iskanjem - in so res še sila vneti in se mi jih je zdelo kar škoda takole vnemar pustiti :)

Na koncu sem jih pustila pri miru in me verjetno še danes iščejo ... 8-)

mr1two ::

@yayo
Mine lahko disarmaš(jaz sem to precej kasno ugotovil)- samo poglej kaj imaš kontrolo za "walk". Če si v počepu in hodiš počasi, se ne aktivirajo.
Ko stražarja gledata en drugega lahko pač prideš zakamufliran do njiju in ju usekaš. V dosti primerih pa če prideš s strani, se jima lahko približaš tudi če se gledata. Mislim, da se da priti do njiju tudi, če eden izmed sovragov drugemu zakriva pogled nate s svojim telesom. Skratka, uporabi domišlijo :)

figula ::

O, tole z minami je pa odlično. Ali se jih lahko tudi kako namesti, je že kdo ugotovil? Prvi Deus je bil prav spreten pri rokovanju z njimi, se spomnim da sem jih v Hell's Kitchen po celem hotelu nastavila, ko so naju s Paulom prišli iskat. Tukaj pa jih lahko samo vržem? :'(

yayo ::

Saj sem končal nalogo ampak sem rabil par ur, da sem pogruntal da se mine da disarmat, še prej pa sem kot bedak iskal alternativno pot (ki ne obstaja).8-O Kar se tiče cloakinga in multiple takedowna pa mi ni ratalo ker sem vse praxis pointe v glavnem potrošil na hekanje, mi pa je prišlo na misel, da bi taka kombinacija lahko delovala, ja. Mimogrede sem opravil tudi stransko nalogo, ki ti jo da tista undercover policajka, da poiščeš neko skrito orožje, med pogoji je bil ta, da nalogo opraviš neopažen s strani nasprotnikov. In mi je uspelo, očitno igra šteje, da si neopažen, če se le nivo alarma ne dvigne do najvišje, ali morda druge najvišje stopnje.

mr1two ::

Ghost si, dokler ne začnejo zganjat vika in krika. Če se nekomu "zazdi" da te je videl, potem samo neki gleda naokoli(status: alarmed; kamera: suspicious), če ga takrat presenetiš, potem si še vedno ghost. Če se stanje spremeni v "hostile", no, takrat nisi več ghost :)

RejZoR ::

Pri minah je smotano v tolikem, da so narejene ravno obratno kot v prvem DX. Tam si moral čim hitreje stopit do mine in jo disarmat. V DX:HR pa moraš čim počasneje.

Kar pa se tiče stražarjev, ki gledajo en drugega, pri veliki večini je tako, da ko se priplaziš blizu, da lahko slišiš pogovor se stržarja ločita po končanem pogovoru in gresta vsak na svojo rutinsko pot. Ne vedno ampak večino časa pa ja.
Tud če gledata drug drugega je možno izvesti double takedown, samo pod pravim kotom se moraš priplaziti, da greš ravno v mrtvem kotu obeh stožcev vidnega polja. Rabiš double takedown aug in pa opcijsko prikaz vidnega polja na radarju. Sem že parkrat izvedel in se da lepo naredit.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Good Guy ::

mr1two je izjavil:

@yayo
Mine lahko disarmaš(jaz sem to precej kasno ugotovil)- samo poglej kaj imaš kontrolo za "walk". Če si v počepu in hodiš počasi, se ne aktivirajo.
Ko stražarja gledata en drugega lahko pač prideš zakamufliran do njiju in ju usekaš. V dosti primerih pa če prideš s strani, se jima lahko približaš tudi če se gledata. Mislim, da se da priti do njiju tudi, če eden izmed sovragov drugemu zakriva pogled nate s svojim telesom. Skratka, uporabi domišlijo :)


tiste vojake sem sam onesposobil z smoke grenadom(oz tisto bombo ki ji uspava), vse brez da bi en stal.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

todman74 ::

Od kod vam tolk energije, ja za vsak "takedown" požre eno celico....

Sam sem se spravil tale "stealth" špilat glih na koncu, v Pančeji, je še najbolj smiselno, glede na zgodbo, pa me je z****l mal pred zaključnim fajtom.

Furbo ::

figula je izjavil:

Furbo, sem možeka vprašala, kako naj pokomentiram, pa mi je odvrnil: "napiši, da je bilo kosilo postreženo, jaz to z ljubeznijo pripravim. Pa saj ne bodo verjeli ..."


Verjamem. Uživajta. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mr1two ::

@todman74
Ena celica se ti vedno nafila. V redkih primerih pa potrebuješ več kot eno.
Na koncu malo bolj pazljivega taktičnega igranja sem imel okrog 30 tistih energy barov v malhi, mogoče še kaj več. Vse se da, zadeve ostajajo, če jih šparaš.

Se mi pa zdi da pride mal premal streljiva za 10mm pištolo čez igro. Sicer ga ne zmanjka, ampak za recimo mašinpištolo komot nabereš za 600 komadov streljiva, za pištolo pa je že 200 komadov precej veliko...

todman74 ::

Sem se spomnil potem ja, da se ena nafila, iz one "naloge", ko moraš en data disk vzet tistim petim tipoom, pa jih pri tem ne smeš ubit....

Ne vem pa, zakaj vsi favorizirate 10mm pištolo, je veliko boljših orožij, recimo "nadgrajen" revolver res raztura.

mr1two ::

Ker je tiha. Revolver je glasen ko hudič.
Fully upgraded 10mm je pa tiha, močna, hitro strelja, 22 patronov v enem klipu, natančna, AP doda še piko na i... Osebno bi uporabljal le to v kombinaciji s stun gunom.

kmetek ::

ja samo tam ko unega rešuješ pred policaji v kitajski...unega črnega heckerja...ko mu potem kao daš eno orožje, katero mu daste?

mr1two ::

Enga pobereš, predno pride do te situacije pa mu ga daš. V bistvu je vseeno ali mu daš machine pistol, ali tisto combat rifle ali pa shotgun. Vedno je rezultat isti, tip preživi, tebe pa pozdravi "Jo Sarif man!" :))

kmetek ::

če mu pa nič ne daš?

mr1two ::

Nevem, nisem preizkusil tega scenarija. Čeprav bi lahko preživel, če vse ostale miličnike onesposobiš...teoretično.

todman74 ::

mr1two je izjavil:

Ker je tiha. Revolver je glasen ko hudič.
Fully upgraded 10mm je pa tiha, močna, hitro strelja, 22 patronov v enem klipu, natančna, AP doda še piko na i... Osebno bi uporabljal le to v kombinaciji s stun gunom.


Čak mal,če prav vem potrebuješ več kot en šus, da ubiješ nasprotnika, takrat pa on že "hostile" stisne in potem adijo ghost bonus....al se motim?

Furbo ::

kmetek je izjavil:

če mu pa nič ne daš?


Se ne zgodi nič. Če preživi ti pa nakaže 2 jurja se mi zdi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

kmetek je izjavil:

če mu pa nič ne daš?


Se ne zgodi nič. Če preživi ti pa nakaže 2 jurja se mi zdi.

Pravzaprav se zgodi. Če mu ne daš nič bo zagotovo umrl. Je pa res, da to nate ne vpliva tako rekoč nič, razen seveda občutka, da si nekoga pustil umreti.
Če pa mu daš orožje pa je popolnoma vseeno kaj mu daš, isti rezultat je ali mu daš najcenejšo pištolico ali pa neko hudo in močno nadgrajeno orožje. Zato če mu že kaj daš naj bo to nekaj kar takrat pobereš v bližini, lahko pa spodaj v pritličju celo kupiš eno najcenejšo pokalico, če nimaš ravno ničesar pri sebi. Z orožjem bo potem preživel in enkrat kasneje v igri se ti preko radijske zveze spet javi in se ti zahvali za pomoč, zraven pa ti še hackne tvojo finančno kartico in nanjo v zahvalo nakaže 2000 kreditov, ki najverjetneje niso njegovi.

yayo ::

Ravno se ukvarjam z enim od tistih velikanskih križancev med robotom in tankom (80-X Bodyguard) in ker igram na stealth bi ga rad uničil brez, da postane "alarmed", ampak opažam, da vsakič ko mu za hrbet vržem EMP granado postane takoj suspicious in za sekundo alarmed, preden se raztrešči na tisoč kosov. Je kaka varianta, da se ga uniči neopaženo? Sem pri plačancih v Highland Parku in želim obdržati Ghost achievement.

Keyser Soze ::

Mina?
OM, F, G!

mr1two ::

Kar se tiče alarmed stanja raznih turetov in robotov, ne vpliva na "ghost" in "smooth operator". Kar zabriši mu tisto mino pod tace, nič ne bo narobe. Še če so ljudje zdraven, se tipično le sprehajajo okrog in razmišljajo, kaj je šlo narobe, alarma ne sprožijo dokler te ne zagledajo.

Izi ::

A si siguren, da nikjer v bližini ni nobenega terminala, ki ga hackneš in robota enostavno ugasneš?
Kolikor se spomnim pri meni ni bilo nikoli potreben boj s prav nobenim robotom, vse sem enostavno ugasnil, pa naj je šlo za majhne kot traktorček ali pa za tiste velike kot hiša. Zna pa biti, da za to potrebuješ skill za hackanje robotov.

frudi ::

yayo je izjavil:

Ravno se ukvarjam z enim od tistih velikanskih križancev med robotom in tankom (80-X Bodyguard) in ker igram na stealth bi ga rad uničil brez, da postane "alarmed", ampak opažam, da vsakič ko mu za hrbet vržem EMP granado postane takoj suspicious in za sekundo alarmed, preden se raztrešči na tisoč kosov. Je kaka varianta, da se ga uniči neopaženo? Sem pri plačancih v Highland Parku in želim obdržati Ghost achievement.

Če EMP granato vržeš od dovolj daleč stran, ti na mini-mapi ne bo pokazalo, da je postal Alarmed; ampak nisem prepričan, če dejansko ne postane Alarmed, ali pa si samo ti predaleč stran, da bi tvoj HUD to registriral.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

yayo ::

Izi je izjavil:

A si siguren, da nikjer v bližini ni nobenega terminala, ki ga hackneš in robota enostavno ugasneš?

Bravo! Je terminal, sem ga poskusih shekati pa so me stražarji opazili, zato sem se spravil nadnje in pozabil na terminal... :))

figula ::

Ker Jensen vedno vstane, ko se spravi na kakšno hekanje. Takrat je treba pazljivo škatle okoli po oknih ali pa pred okna/vrata naložiti (kakor je že situacija), da te ne vidijo.

kmetek ::

DLC zunaj!!!!

Furbo ::

A zato mi je Steam ravnokar nekaj DLjal za DX.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kmetek ::

DLC si gratis dobil?

Furbo ::

Ne, verjetno samo kak popravek ki omogoča poganjanje DLCjev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RejZoR ::

figula je izjavil:

Ker Jensen vedno vstane, ko se spravi na kakšno hekanje. Takrat je treba pazljivo škatle okoli po oknih ali pa pred okna/vrata naložiti (kakor je že situacija), da te ne vidijo.


To je ena izmed butastih stvari. Najbolj mi je šlo na živce v Lower Shengha, ko si moral pobegnit iz ALice's Pods in si šel dol čez neke kopalnice kjer je bil turret in 2 vojaka, mal naprej pa računalnik. Vedno ko sem hotel hekat je tip vstal ravno toliko, da so me nekako vedno videl čez steno. Mislim wtf no, okol se plaziš in skrivaš, ko pa gre hekat pa vstane in si na glavo obesi utripajočo zastavico "TUKAJ SEM IN HEKAM". Če čepiš bi moral čepe shekat, če stojiš pa stoje. Ne pa da vedno flegma vstane pokonci.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Izi ::

Kdor še ni nabavil igre, je sedaj pravi čas. Na Steamu imajo 25% znižanje.
Link: Steam: Deus Ex: Human Revolution™
Iz 50 EUR so znižali na 37,49 EUR, še 35 ur do konca akcije.

Novi DLC "Deus Ex Human Revolution: The Missing Link" pa imajo po 10,99 EUR, kar se mi ne zdi veliko za menda več kot 5 ur igranja, kar pri meni pomeni minimalno 10 ur. Se že downloada 8-)

PARTyZAN ::

Na Steamu sigurno ne. V shopih po UK je normalna cena ~20€ skupaj s poštnino.

figula ::

Mene je malo povozil čas in se počutim kot Betty Whitte med fuzbalerji :) Prosila bi vas, da mi takole preprosto poveste nekaj izkušenj in mnenj glede Steam-a? Torej lahko si kupiš igro v škatli in se potem registriraš na Steam z namenom? kaj - da vidiš trofeje? da ti dajo zadnje update? To je potem kar avtomatika? - so kar neprestano konektani, ker vidim, da imajo objavljeno statistiko igralništva.

Če se ne pridružiš njihovi community, upam, da lahko v miru solo igraš igrico, mislim ti ne skačejo notri xy ljudje in te nadlegujejo (Chat with your friends while gaming - pha!)

Da ne bo kdo užaljen - ampak v čem je glavna fora Steama? saj vidite, da nimam pojma, sem še iz časov, ko so bili Win na 35 disketah 8-O

MIHAc27 ::

Fora Steama je pomoje da ti škatle sploh ne kupiš, temveč zdawnloadaš igro na svoj disk in aktiviraš z ustrezno kodo.
Ga pa tudi jaz ne uporabljam kaj dosti.

ahac ::

Torej lahko si kupiš igro v škatli in se potem registriraš na Steam z namenom?

Ja, pri nekaterih igrah (Deus Ex je med njimi). Večina je pa na Steamu samo, če jih tam kupiš (torej brez škatle).

kaj - da vidiš trofeje? da ti dajo zadnje update? To je potem kar avtomatika? - so kar neprestano konektani, ker vidim, da imajo objavljeno statistiko igralništva.

Ja. Pa, ko imaš igro enkrat gor jo lahko kadarkoli spet downloadaš. Nekatere igre ti tudi gor shranijo save in nastavitve tako, da greš lahko na drug PC pa ne izgubiš nič.
Folk pa ne more kar "skakat notr", lahko ti pa prijatelji (ki jih moraš na Steamu potrdit) pošiljajo sporočila... kot MSN, ampak boljše. :P
Sicer se pa registriraj na Steam in poskusi s kakšno brezplačno igro (npr. Team Fortress 2).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

RejZoR ::

Steam je butast za nove high budget igre, ker so vse zasoljeno drage. Na Igabibi sem vse v retail škatli dobil ceneje. Deus Ex, Alice Madness Returns, Rage Anarchy Edition itd...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

yayo ::

Mislim, da je glavna prednost Steama ta, da imaš vse igre na enem mestu, kot v Mercatorju, ter jih lahko snameš kadar se ti zljubi. Potem so tu pogoste akcije s popusti ter občutek skupnosti, ker imaš forume, chat, achievemente za primerjat itd. Pa reši ti problem šare, ker imaš vse igre lepo spravljene ha trdem disku (čeprav je včasih dobro imeti vsaj papirnati priročnik).
Slaba stran je v glavnem ta, da je za popravke iger včasih potrebno počakati, ker so igre predelane za Steam in ne podpirajo popravke za obićajno verzijo igre, tudi če želiš inštalirat kak ljubiteljski mod (modifikacijo) za igro znajo bit problemi. Drugače pa Steam (kot drugi podobni digitalni servisi) onemogoča preprodajo rabljenih iger, preprodaje praktično ni. In to je eden velikih ciljev igričarske industrije, ki trdi, da preprodaja "ubija" biznis. Kar je seveda čista neumnost (TALE smešen gospod ima zanimiv komentar na temo), očitno po njihovem v bodočnosti ne bomo smeli prodati rabljenih knjig, cd plošč in mogoče tudi avta ne. :))
Jaz Steama ne uporabljam, mislim pa, da je zelo komot zadeva, posebno, če prek njega kupuješ malce starejše igre z močnimi popusti, za nove ne bi nikoli dal polne cene, ker za polno ceno želim fizični predmet.
Veselo pa uporabljam GOG.com kjer prodajajo v glavnem stare igre, izpred deset in več let, katere moj prenosnik brez problema poganja. Nostalgija pač, pa zelo nizke cene, pa igre, ki so naredile zgodovino igričarstva. Pa vse skupaj je DRM free, torej brez digitalne zaščite...

PS.
Če boš kupovala Witcherja OBVEZNO vzemi fizični proizvod, ker škatla, v stilu iger, ki so se prodajale v devetdesetih, za normalno ceno vsebuje ogromno dobrot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30345617 (8456) oo7
»

Deus Ex: Mankind Divided (Deus Ex Universe) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841879 (7079) Zmajc
»

Dishonored-Bethesda (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8512442 (3017) Kvinta
»

Igre z dobro zgodbo?

Oddelek: Igre
272420 (1148) markoxxx
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237677 (23393) Sc0ut

Več podobnih tem