» »

Bundle Asus M4A785D-M Pro+AMD PHENOM II X4

Bundle Asus M4A785D-M Pro+AMD PHENOM II X4

madog ::

Pozdravljeni

Ker mi je stara mati;na sla v stecaj, se odlocam za nekoliko slabsi komplet ki bi se lahko na daljsi casovni rok nadgrajeval malo dalj casa.

preko ebaya kupujem veckrat na teden tako da s tem ni problema in sedaj vas sprasujem o

Ebay bundle 1

ALI

Ebay bundle 2

AMD mi je nekako boljsi ker sem z intlom imel do sedaj vedno probleme, tako da se raje osredotocimo na AMD v komentarjih. V kolikor ve kdo za kaksen boljsi price/performance bundle ali tudi posamicno naj prosim pove. Max kar sem trenutno pripravljen dati je 250 EUR.

Hvala za vse pripombe in komentarje

lp
  • spremenil: madog ()

popster ::

ja če hočeš dlje časa nadgrajevat vzemi matično ki ima možnost dat boljši procesor, če imaš take plane.

Poceni roba ni ravno na daljši rok.

opeter ::

Tudi draga ne, če se proizvajalcu sprdne in gre menjat podnožje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

popster ::

Odivsno, starih procesorjev je kar veliko, kupiš dobro matično in za njo najslabši procesor druge roke, čez par let pa kupiš najboljšega ki ga dobiš za to matično

madog ::

ja če hočeš dlje časa nadgrajevat vzemi matično ki ima možnost dat boljši procesor, če imaš take plane.


no saj to me zanima, Kaj naj bi bil boljši procesor??? Paše AM2+,AM3 kar je sedaj zadnji socket v AMD-jevih vrstah ali se motim??? Izbran proc mislim da je zaenkrat več kot dovolj, mogoče samo DDR3 RAM manjka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447347 (6285) m0LN4r
»

Nakup novega računalnika! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8712326 (10375) krispe

FX-6100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1467005 (5750) oberskitona
»

Nov procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
547423 (6037) PNG
»

Nakup komponent postopoma

Oddelek: Kaj kupiti
301444 (842) RokyR

Več podobnih tem