» »

SiOL Helpdesk?

SiOL Helpdesk?

Tr0n ::

Ko je ze toliko govora o ADSLju in SiOLu,... tukaj se ena resnicna zgodbica. Gre za izmenjavo emailov.

Me: Zanima me kdaj bo mozen ADSL v kraju X, telefonska Y.

SiOL: ADSL bo na vasi lokaciji mozen Oktobra. Vsekakor vas (v kolikor se seveda se niste), vabimo, da vase podatke pustite na strani http://adsl.siol.net/ in takoj, ko bo ADSL na vasi telefonski stevilki mozen Vas bomo o tem obvestili.

Me: Je informacija potrjena?

SiOL (druga oseba): Informacija je potrjena s strani Telekoma - nadgraditev naj bi potekala meseca oktobra (40.teden).

Me (2 tedna po tednu 40.): Zanima me, ali je nadgradnja ze izvrsena oz. kaksni so naslednji koraki pri pridobitvi ADSL prikljucka?

SiOL (ista oseba kot prvi odgovor): Na zalost vas moremo obvestiti, da se je plan za izgradnjo DSLAM-ov pri Telekom Slovenije predkratkim spremenil. Izgradnja DSLAM na lokaciji X, ni v planu za leto 2002.

Me: Hmm? Kako to da je prislo do taksne drasticne spremembe plana?

SiOL: Pozanimajte se na lokalni enoti Telekoma za dodatne informacije.

SiOL (verjetno mail, ki ga ne bi smel videti): S temle tudi ne vem, kaj naj naredim. Osebi X in Y sta mu obljubila da bo oktobra, jaz pa sem preveril in sploh ni v planu za letos.

SiOL: Na zalost vas moremo obvestiti, da se je plan za izgradnjo DSLAM-ov pri Telekom Slovenije predkratkim spremenil. Izgradnja DSLAM na lokaciji X, ni v planu za leto 2002.

Kewl? :))

Nauk zgodbe: bodite veseli, da imate ADSL in nehajte tecnarit o slabih prenosih in casu nadgradnje na 1 mbit, ker nekateri se tega nimajo |O .

perci ::

Točno tako, Hux2.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TELEKOM-SiOL ....na kateri centrali sem????

Oddelek: Omrežja in internet
113856 (3093) yoco
»

Zakaj mi Telekom ne omogoči ADSL-a?

Oddelek: Omrežja in internet
382921 (1666) Pyr0Beast
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619216 (8659) Nejc Pintar
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422935 (1704) kleDo
»

adsl - okolica Maribora

Oddelek: Omrežja in internet
111363 (1153) [t502]

Več podobnih tem