» »

Fifa 11 šteka

Fifa 11 šteka

meXem ::

Zdravo,

Zanima me če ima kdo morda kakšno rešitev ali nasvet, da fifa med igranjem tekme nebi več štekala?
- Zahteve bi morale biti ok
- Mislim da ni problem v grafiki saj igra isto šteka pri najslabši in najbolši resoluciji
- Če zamenjam hitrost igranja ni učinka saj je igra zelo počasna in med tem še šteka
- ???

LP, Mitja

popster ::

Možno da ti računalnik nekaj trza, preveri tudi task manager. in daj vse na "low"

barocco ::

tudi meni se je dogajalo isto.:| sem se igral z nastavitvami in na koncu mi je uspelo tako ,da lahko "kulturno" igram.
MSAA/off
Vsync/ON
Rendering quality LOW.
Resolucija 1280*800.
sedaj več ne trza in ne pada frame rate.:)

Shegevara ::

meni je pa prvih 10 iger fifa na vsake tok časa med tekmo MOČNO štekala, pa se je potem to čez čas kar nehalo brez kakršnega koli posredovanja. Čudno ja

meXem ::

barocco ni razlike če mam vse na ful al pa low :S

Zdaj sem igral petič in je že bolše kot prvič (čudno) vendar še vedno ni lepo igrat saj še vedno preveč šteka ...

Rippy ::

Izklopi Vsync, to včasih zna pomagati.

kloby ::

jaz mam isti problem. sem tudi zato kupil novo grafično kartico in sedaj ugotovil da je igra še lepše tekla na stari (ati 2600xt 256mb). Sem tudi formatiral, defragmentiral, naložil najnovejše driverje pa ni nič boljše.

se pa spomnim, da je bilo podobno (sicer ne tako močno) ko sem 2007 nabavil komp s to prejšno grafično 2600xt in mi fifa 07 ni delovala tekoče. Če nekaj časa so prišli novi atijevi gonilniki in voila stvar je zalaufala. Tako da mislim da bo tako tudi tukaj.

Verjetno lahko pričakujemo še kakšemn popravek ker šteka tudi ljudem ki imajo res hude računalnike. Pri meni vglavnem skos nekej melje računalnik.

Imam pa radeon hd5670 1gb, 4gb rama, amd x2 4400+ dual core. Windows 7 mi da oceno za igre 7 (od 7,9). Čudno.

biokill ::

Zdaj ene perkrat sem igral tole fifo in se mi zelo čudno zdi, da lahko ligaško prvenstvo.....Zdaj ali sem jaz kaj spregledal ali se res ne da igrati svetovnega-evropskega prvenstva, in pa seveda lige prvakov, ker pri PES 10 si lahko vse to počel....

Shegevara ::

svetovno prvenstvo sigurno ne, ostala klubska prvenstva pa jaz v MANAGER MODE seveda imam.

biokill ::

jst lige prvakov ne najdem, mi poveš kje natančneje se nahaja

Shegevara ::

Ne najdeš je zato, ker iščeš pod napačnimi naslovi. EA nima licence za imena teh tekmovanj, zato jim da pač svoja. ECC je za ligo prvakov, EFA pa za še za Europa pokal. Neki tazga.

pouhy27 ::

Am jaz bi imel eno vprašanje,je kako možno, da pri fifi 11 manager mode dobim kaki dodatek, da bi imel denar, da nebi rabo 5 sezon igrat, pa da bi si lahko takoj igralce kupo, imam neki trainer, pa ne gre. Plz pomagajte.Že v naprej hvala ;P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452616 (1894) Amare
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696820 (4682) Alexius Heristalski
»

FiFa 07 - Problem

Oddelek: Igre
232510 (1994) Klemzz
»

Fifa 2004 (kako izvajati proste strele)

Oddelek: Igre
111261 (1073) VuLc4n0

Več podobnih tem