» »

mp3 player in organizacija glasbe

mp3 player in organizacija glasbe

koramberger ::

Hey.

Zanima me, ali obstaja kak bolj "advanced" predvajalnik glasbe.
Kaj želim?

V službi in doma med delom/branjem/browsanjem preposlušam na tone glasbe.
Vsake tolko časa pride kak komad, ki se mi zdi dober, in bi ga rad z enim klikom prestavil nekam med favourites.
Ker vsake toliko časa pride, da rabim imet na kupu zalogaj dobre glasbe, brez da iščem po terabajtih glasbe, bi rad prišel samo do tiste izbrane glasbe, ki sem jo dal pod favourites.

Upam da je kolkor tolk jasno razloženo.
Mogoče celo obstaja kak player ki ima kak easy scripting, da si malo bolj advanced razvrščanje naredim ali kaj podobnega?

Hvala sa kakršne koli info.

Fordek18 ::

Jaz uporabljam Media Monkey in je zelo priročen za iskanje glasbe, sam imam zelo obsežen izbor glasbe in si npr. zaželim en komad in ga v trenutku najdem.

genesiss ::

gmusicbrowser, sicer za linux, ampak je že samo on vreden migracije iz winsov ,>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

matonson ::

Ni treba komplicirat.
Windows media player:D vse zna. Za iskanje ma search. Če pa slišiš dobr komad, pa daš desn klik pa add na playlisto, al pa sam zagrabiš pa vržeš notr. Simpl...

koramberger ::

Thx za odgovore.

Sem ugotovil da ima Winamp tudi nek rating system, ki se ga da izvažat/uvažat. Ampak sem našel zame še boljšo varjanto.
Foobar 2000. Minimalističen in robusten. Ko pridem do komada, ki mi je všeč, samo desni klik nanj, in copy to "favourites" folder.
Originalni albumi ostanejo urejeni tako kot so, le favourites folder se mi bo filal za takrat, ko ga bom rabil.

Daren ::

iTunes ti naredi playlisto potlej pa samo desna tipka, "Copy". Datoteka ostane kjer je, niti ne porablja nobenega placa v posebnem direktoriju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10222206 (4501) zavajon
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13526542 (17519) Hayabusa
»

Urejanje glasbe!

Oddelek: Programska oprema
102641 (2532) Ziga Dolhar
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608557 (7455) Roadkill
»

Zabave/žurke/...kateri program za predvajanje mp3-jev?

Oddelek: Zvok in slika
203459 (2978) 5er-->

Več podobnih tem