» »

Services.exe (0xc0000005)

Services.exe (0xc0000005)

r2112 ::

To ka je v naslovu mi napiše preden pride v XP-je aja pa še to sem pustil 1 uro prižgan računalnik in poglej si ga no pride v windowse ampak fuul počasen pa začenja mi javlat da ni drajverjev za grafično pa nod32 jedro onemogočeno... in še kaj kaj naj naredim da nebi izgubil podatke, programe a se da kaj zbrisat ali inštalirat kar koli rabim pomoč nujno HVALA!

Duhec ::

Imaš vsaj SP3 za XP inštaliran ?
Varni zagon dela ? Če, potem tam preskeniraj računalnik po dolgem in počez proti virusom in spyware/adware zajedalcem ter naredi backup podatkov brez katerih ti živeti ni.
Če ne bo bolje, deinštaliraj NOD32, mogoče te ta heca ob zagonu.
Ko bo sistem delujoč obvezno naloži zadnje varnostne popravke!

r2112 ::

Duhec, hvala za odgovor. Ne vem, če imam SP3 za XP inštaliran.Če grem to pogledat, bo trajalo cel dan, saj mi zelooo počasi odpira strani. Včeraj sem iz NOD32 pregledal računalnik, pa ni našel nič, samo javil je, da so neke datoteke zaklenjene in jih ne more pregledat. V glavnem, ničesar ne morem naredit, ker računalnik zelo počasi dela (1 uro da pride v Windows). A kdo ve, katero datoteko moram zbrisat v sistemu (ko po 2 urah pridem vanj), da bo rač. vsaj začasno hitreje delal?

Duhec ::

Potem odgovori na drugo vprašanje, da boš lažje odgovoril na prvo.

r2112 ::

Varni zagon dela, ampak mi prav tako počasi dela kot navaden zagon. Kako naj najdem virus, če ga NOD32 ne zazna?

Duhec ::

Bova kar tukaj nadaljevala, da (če) bo še komu prišlo prav ....
Nekaj mi ni jasno ... glede na prvi tvoj post in naslov teme bi osebno sklepal, da se ti je sfižil servis za NOD32 antivirusnik, zato ti dodatno prijavi napako, da je jedro onemogočeno.
Torej deinštaliraj NOD32 (če se ga da, ga deinštaliraj kar v varnem zagonu), naredi restart in poročaj, če se je NOD32 uspešno odstranil in če je kaj hitrejše vse skup po restartu.
Še vedno nisi povedal ali imaš inštaliran SP3 ?
Virus/spyware zajedalce lahko skeniraš z množico drugih online scenerjev preko interneta, tudi v varnem zagonu z omrežno podporo. Pač traja.
Če kljub temu zadeva ne bo hitrejša je možna tudi kaka okvara diska.
Povej še konfiguracijo kakšno imaš, disk je ata ali sata ?
Kar nekaj vprašanj imaš spet, zato prosim odgovori na vse !
Povej še kaj več kako se je vse skup začelo ? SI inštaliral kako USB napravo, mogoče že prej imel okužen pc in preko tega nalagal NOD-a?
Zaenkrat toliko ....

r2112 ::

To se mi je začelo dogajati, ko sem naložil tale program:(((http://www.fxcm.com/forex-software-down...
Mislim takrat sem opazil.

r2112 ::

Po 22:30 urah mi je nod32 najdel 6 virusov, to sem dal pregledat v varnem načinu, v navadnem načinu ni pa nič našel pa še kasneje mi je jedro bilo onemogočeno. Končno sem uspel pogledat če imam SP3 in ja imam, kaj zdej?

aja za diske pa pojma nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r2112 ()

r2112 ::

Končno sem uspel priti po 2h urah do "Device Manager"ja in vidim PRAZNO! mapo??? Kaj zdaj?

Duhec ::

Tebe resno nekaj heca, če imaš tak odziv sistema. Mogoče prav disk.
Bootni sistem z XPcdja, izberi R za Repair in pojdi v Recovery Conzolo ter izvedi ukaz:
CHKDSK /R
Zna delati kar nekaj časa (tudi uro, dve...), odvisno od podatkov na disku.
Ko naredi do konca ti pokaže izvleček, če je kar popravil. Odstrani CD iz enote in odtipkaj EXIT za izhod in restart sistema.
Poročaj, če je zdaj sistem kaj bolj odziven.

amigo_no1 ::

Disk testiraj s tem (orodje proizvajalca; full scan):
Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov

r2112 ::

Ja jaz nimam nobenih cd-jev za XPje nisem jih dobil zraven

r2112 ::

V Task Maneger-ju mi napiše na desni strani okenčka:
Konzola MMC ni mogla ustvariti snap-ina. Morda ni bil pravilno nameščen

r2112 ::

Kja naj naredim? pomoč prosim, že 1 teden sem brez


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neodzivnost 64-bitnih Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
6833 (593) KvaziVenet
»

NOD32 začel nabijati CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
7661 (546) MrStein
»

Težave ob namestitvi in odpiranju določenih programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
161365 (1269) Duhec
»

Neznani virus onemogoči vse programe za zaščito in upočasni sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
194515 (4038) nokia6310
»

Virus - Trojanci

Oddelek: Pomoč in nasveti
111596 (1336) TechBeats

Več podobnih tem